پزشک و متخصص

بهترین دکتر کاشت ابرو در ایران

اگر شما نیز جزء آن دسته افرادی هستید که از فرم و یا میزان حجم ابرو‌های خود رنج می‌برید و در تمام طول روز مجبور به آرایش ابرو‌هایتان هستید، بهترین و مناسب‌ترین روش برای شما برای خلاص‌شدن از آرایش، کاشت ابرو است. این موضوع درست است که امروزه روش‌های زیادی برای زیبایی ابرو‌ها وجود دارد، اما در کنار فوایدی که دارد، دائمی نبوده و در واقع می‌توان گفت تأثیر زیادی در چهره شما نخواهد داشت. بلکه قابلیت این را دارد که یک چهره مصنوعی به شما بخشد.

بنابراین شما با مراجعه به دکتر کاشت ابرو در ایران، می‌توانید در نهایت به آن چه که می‌خواهید دست یابید. امروز در سایت پزشک‌ بان، قصد داریم تا در مورد بهترین دکتر کاشت ابرو در ایران و مواردی از این قبیل با شما مطالبی را در میان بگذاریم. پس اگر قصد انجام کاشت ابرو را دارید، می‌توانید تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

نام متخصص آدرس توضیحات
محسن پیروزهاشمی
محمدرضا شهسواری
داود ملکان

کاشت ابرو چیست؟

در ابتدا لازم است تا بدانید کاشت ابرو چیست و دکتر کاشت ابرو در ایران چگونه این کار را انجام خواهد داد.

همان‌طور که می‌دانید، کاشت ابرو یکی از راه‌حل‌های طبیعی است که افراد می‌توانند از آن برای داشتن ابرو‌هایی کشیده و پرپشت استفاده کنند. در حالت کلی اصول و قواعد کاشت ابرو در واقع مانند کاشتن مو می‌باشد. اما تفاوت اصلی آن این است که در کاشت ابرو به دلیل اینکه شرایط حساس‌تر بوده نیاز به‌دقت و ظرافت‌های بالایی می‌باشد، به همین دلیل در انتخاب کلینیک تخصصی و بهترین دکتر کاشت ابرو برای انجام این روش باید دقت بالایی در نظر گرفته شود.

هزینه کاشت ابرو طبیعی در ایران

از جمله معیار‌های اصلی که افراد برای کاشت ابرو در نظر می‌گیرند، هزینه کاشتی است که توسط بهترین دکتر کاشت ابرو در ایران انجام خواهد شد. کاشت ابرو طبیعی طی مراحل برداشت، نگهداری و کاشت انجام خواهد شد و همین دلیل عاملی است که در هر مرکز این هزینه دارای تفاوت باشد. همچنین اینکه شما برای کاشت ابرو از کدام روش استفاده می‌کنید نیز در هزینه نهایی کاشت ابروی شما تأثیر بسزایی دارد.

هزینه کاشت ابرو طبیعی در ایران

فواید کاشت ابرو

همان‌طور که می‌دانید ابرو به‌عنوان یکی از مؤثر‌ترین بخش‌های صورت در زیبای هر فردی تأثیر بسزایی دارد. در این بخش از مقاله قصد داریم تا بررسی کاملی بر عنوان فواید کاشت ابرو داشته باشیم. البته لازم است بدانید کاشت ابرو به‌غیراز مجموعه فواید دارای معایبی نیز هست. در ابتدا لیستی از فواید کاشت ابرو را برای شما تهیه کرده‌ایم و در ادامه به بررسی دقیق‌تر و جزئی‌تر هرکدام خواهیم پرداخت. به‌صورت کلی این فواید عبارت‌اند از:

 • افزایش زیبایی صورت
 • راحت شدن بابت کشیدن ابرو به‌صورت پیوسته
 • ماندگاری مناسب
 • راحت شدن بابت رنگ‌کردن ابرو
 • و …

افزایش زیبایی صورت

همان‌طور که گفته شد، ابرو به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین بخش‌های صورت به شکل چشمگیری در زیبایی تأثیر دارد. حال باتوجه‌به این مورد برخی از افراد بنا به دلایل مختلفی ابرو‌های خود را از دست می‌دهند و از این نعمت زیبا کننده محروم می‌شوند.

اما با پیشرفت تکنولوژی و ظهور روش‌های جدید و به‌روز برای کاشت ابرو این مورد دیگر جای افسوس و ناراحتی ندارد، زیرا شما می‌توانید با کاشت ابرو به‌خوبی این نقص خود را برطرف کنید و از زیبایی آن بهره‌مند شوید.

راحت شدن بابت کشیدن ابرو به‌صورت پیوسته

همواره یکی از سختی‌های خانم‌هایی که ابرو طبیعی ندارند و این کمبود را با استفاده از لوازم آرایشی برطرف می‌کنند این است که باید به‌صورت پیوسته ابرو‌های خود را با استفاده از مداد بکشند. اما در صورتی که از قابلیت کاشت ابرو استفاده کنند دیگر درگیر چنین فرایندی نمی‌شوند و استرس‌های آن را نیز دیگر مجبور نیستند که تحمل کنند.

فواید کاشت ابرو

ماندگاری مناسب

استفاده از روش کاشت ابرو نسبت به دیگر روش‌های موجود برای این کار دارای عمر مفید مناسبی است و شما می‌توانید در صورت نیاز با ترمیم کاشت خود از زیبای آن مجدداً باکیفیت بیشتر بهره‌مند شوید. عملاً شما با یک‌بار هزینه برای بازه زمانی مناسبی می‌توانید از خروجی کاشت ابرو بهره‌مند شوید.

راحت شدن بابت رنگ‌کردن ابرو

یکی دیگر از فواید کاشت ابرو عبارت است از راحت شدن بابت رنگ‌کردن ابرو. شما بعد از اینکه ابرو‌های خود را با استفاده از روش کاشت ابرو به دست آوردید می‌توانید باتوجه‌به سلیقه خود آن‌ها را با انواع رنگ‌ها زیبا‌تر کنید. البته لازم است قید کنیم به‌غیراز تمامی موارد بیان شده در ارتباط با فواید کاشت ابرو مورد‌های دیگری نیز وجود دارد که لیست‌کردن تمامی آن‌ها در این مقاله مقدور نیست.

عوارض کاشت ابرو

همان‌طور که در بخش قبل مطالعه کردید، کاشت ابرو می‌تواند با فواید بسیاری همراه باشد. اما این نکته را فراموش نکنید که کاشت ابرو می‌تواند عوارضی نیز برای شما، به همراه داشته باشد. در ادامه برخی از این عوارض را برای شما بیان خواهیم کرد.

قرمزی پوست

یکی از عوارض بعد از کاشت ابرو، قرمزی پوست در این ناحیه است. قرمزی پوست ابرو ممکن است به همراه جوش و لکه‌های ریز باشد که معمولاً بعد از چند روز قرمزی پوست به طور کامل برطرف شده و درمان خاصی به‌منظور رفع قرمزی در نظر گرفته نمی‌شود.

عوارض کاشت ابرو

ظاهر نامطلوب ابرو‌ها

این موضوع درست است که ابرو‌های کاشته شده پس از مدت زمانی، هماهنگی بیشتری با سایر مو‌های ابرو پیدا می‌کند، اما این نکته را در نظر داشته باشید که ممکن است در نهایت فرم ابرو‌های شما، با آنچه را که از قبل در نظر داشتید، یکی نشود که این فرایند مطلوب بیمار نیست.

خارش در قسمت ابرو‌ها

از دیگر عارضه‌های کاشت ابرو، می‌توان به خارش در قسمت ابرو‌ها اشاره کرد. هرچند خارش نشانه‌ای از ترمیم زخم است؛ اما ممکن است در نهایت برای بیماران دردسر جدی را ایجاد کند؛ بنابراین در صورتی که دچار خارش ابرو بعد از کاشت ابرو شده‌اید، از خاراندن آن پرهیز کنید.

پوسته‌پوسته شدن ابرو‌ها

یکی دیگر از عوارض احتمالی کاشت ابرو، پوسته‌پوسته شدن ناحیه کاشت ابرو است. معمولاً ۳ الی ۷ روز بعد از کاشت ابرو، این پوسته‌ها نمایان می‌شوند. در صورتی که ۷ روز از کاشت ابرو گذشته باشد، بیمار اجازه دارد که به‌آرامی و ملایمت پوسته‌های محل کاشت ابرو را از روی صورت خود پاک کند.

همچنین در کار این عوارض احتمالی که گفته شد، عوارض دیگری نیز وجود دارند که عبارت‌اند:

 • تورم بعد از کاشت ابرو
 • خونریزی حین و بعد از کاشت ابرو
 • ریزش ابرو‌ها پس از کاشت
 • رشد سریع ابرو‌های کاشته شده
 • احساس درد و بروز عفونت در ناحیه کاشت
 • التهاب فولیکول‌های مو در محل کاشت
 • بی‌حسی در ناحیه اهدا و کاشت

البته در پایان این بند دقت بر این داشته باشید که تمامی این عوارض به‌صورت کوتاه‌مدت بوده و در صورتی که کاشت ابرو توسط بهترین دکتر کاشت ابرو در ایران انجام شود، احتمال آن بسیار کم و در حد صفر است. البته برخی از این عوارض نیز، طبیعی بوده و جای نگرانی ندارد.

دوره نقاهت پس از کاشت ابرو

دوره نقاهت پس از کاشت ابرو

باتوجه‌به سخنان بهترین دکتر کاشت ابرو در ایران، این فرایند نیاز به سپری‌کردن دوره نقاهت طولانی‌مدت ندارد و این دوره طولانی نیست. همین امر سبب بر این شده تا کاشت ابرو، نظر طرف‌داران زیادی را به خودش جذب کند. در حالت کلی می‌توان گفت دوره نقاهت برای انجام این روش زیبایی یا همان کاشت ابرو حدود ۳ روز زمان نیاز دارد. با رعایت نکات جزئی و مراقبت‌های قبل از انجام کاشت که توسط دکتر کاشت ابرو در ایران بیان شده است، دوره نقاهت کوتاه‌تری خواهید داشت.

سخن پایانی

به پایان بخش دیگر از مطالب در سایت پزشک ‌بان رسیدم. در این مطلب در مورد کاشت ابرو مطالبی را در اختیارتان قرار دادیم. همچنین در مورد موضوعاتی مانند کاشت ابرو چیست، عوارض و فواید کاشت ابرو و … به طور مفصل صحبت کردیم.
در نهایت جالب است بدانید که عمل کاشت ابرو به‌صورت سرپایی صورت‌گرفته و تنها به یک جلسه نیاز دارد و حدود ۵ الی ۶ ساعت زمان نیاز خواهد داشت. از اینکه تا انتهای این مطلب با ما همراه بودید، نهایت سپاس و قدردانی را از شما داریم.

امیدواریم مطالب ارائه شده در این سایت برای شما مفید و مثمرثمر واقع شده باشد. در صورتی داشتن هرگونه سؤال و یا ابهامی در زمینه بهترین دکتر کاشت ابرو می‌توانید آن را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید. از حسن توجه شما تا پایان این مطلب، سپاس گزاریم.
پزشکبان، سلامت یکایک شما همراهان عزیز را خواستار است.

در نهایت، اگر ساکن شهر تهران هستید و تمایل دارید که لیست بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران رو مشاهده کنید، روی لینک کلیک کنید

به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا