پزشک و متخصص

بهترین جراح بینی سال ۱۴۰۲ + لیست ۱۰تایی با آدرس و مشخصات

امروزه تعداد افرادی که اقدام به بهترین دکتر جراح بینی سال ۱۴۰۲ میکنند بیشتر از هر زمان دیگه ای هست! اما از اونجایی که این عمل زیبایی یک جراحی حساس و مهم هست نباید به هرکسی اعتماد کرد و فقط باید به سراغ بهترین جراح بینی بروید در این صفحه به بررسی و معرفی بهترین جراحان زیبایی دماغ، هزینه جراحی بینی، ویژگی‌های یک جراح زیبایی بینی خوب و … میپردازیم؛ با پزشکبان همراه باشین:

نام متخصص آدرس توضیحات
حمید نوری
لیلا ملکی
پارسا چراغی پور

یک دکتر جراح بینی چه کارهایی را انجام می دهد؟

هدف یک جراح بینی تغییر دادن شکل ظاهری یا باطنی بینی و رفع اشکالات بینی است. بینی برخی از افراد دچار مشکلات جزئی و جدی می‌شود که با مراجعه به جراح بینی می‌توانند این مشکلات را حل کنند.
برای بینی برخی از افراد برآمدگی‌هایی بر روی بینی‌شان به وجود می‌آید (یا همان قوز بینی) که سبب می‌شود شکل ظاهری بینی‌شان اصلا زیبا نباشد.

همانطور که می‌دانید بینی نقش بسیار موثری در زیبایی صورت دارد، درنتیجه قوز بینی سبب از بین رفتن زیبایی صورت می‌شود. برخی از افراد با هدف کوچک کردن سوراخ‌های بینی خود به جراح بینی مراجعه می‌کنند که این کار نیز جنبه عمل زیبایی را دارد.

علاوه بر این امروزه افراد زیادی برای تغییر زاویه بینی خود نسبت به لب‌هایشان به جراحان بینی مراجعه می‌کنند تا با کمک آن‌ها یک بینی زیبا و نرمال داشته باشند‌. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که بینی‌تان بسیار کوچک است می‌توانید به یک جراح بینی خوب مراجعه کرده و از او کمک بخواهید.

در این مواقع جراح با اضافه کردن غضروف اضافه به بینی شما کمک می‌کند که اندازه ظاهری بینی بزرگ شود و با دیگر اجزای صورت‌تان همخوانی پیدا کند. اما امروزه چیزی که بسیار مشاهده شده است افرادی هستند که به خاطر داشتن بینی‌های بزرگ به جراحان بینی مراجعه می‌کنند. در این صورت جراح استخوان و غضروف بینی را آنقدر می‌تراشد که اندازه بینی کوچک شود.

یک دکتر جراح بینی چه کارهایی را انجام می دهد؟

انتخاب بهترین جراح بینی

بینی یکی از حساس‌ترین اعضای بدن است که در زیبایی نقش موثری دارد؛ در نتیجه شما باید جراحی را انتخاب کنید که بتواند همان گونه که می‌خواهید بینی شما را عمل کند. نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که حتی اگر جراح بسیار ماهر باشد، اگر انتظارات شما را درک نکند، نمی‌تواند شما را راضی کند.

آنها باید به بدانند که شما چه می‌خواهید تا بتوانند نتایج مورد نظر را ارائه دهند؛ بنابراین باید به توانایی پزشک در برقراری ارتباط خوب با بیمار توجه ویژه‌ای داشته باشید و جراح بینی را انتخاب کنید که در برقراری ارتباط قوی پزشک و بیمار مهارت داشته باشد.

معیار نتیجه انتخاب بهترین جراح بینی

هر فردی معیارهای زیبایی خاص خود را دارد! اگر جراحی که انتخاب می‌کنید کارش را به درستی انجام دهد و واقعاً یک جراح خوب باشد شما پس از عمل شاهد یک بینی زیبای نسبتاً کوچک، با سوراخ‌های بینی کوچک و متقارن خواهید بود، که نه خیلی باز می‌شوند و نه خیلی بسته هستند.
پس از یک عمل جراحی بینی موفق باید دقت داشته باشید که نوک بینی نه خیلی پایین می‌آید و نه خیلی به سمت بیرون یا بالا می‌رود.

در حقیقت یک نتیجه خوب جراحی زیبایی ظاهری ظریف و بسیار طبیعی دارد. این که نتیجه عمل بینی شما چگونه رقم بخورد فقط بستگی به تخصص و تجربه جراح بینی است که انتخاب می‌کنید. اگر یک جراح بینی خوب و متخصص را انتخاب کنیم قطعاً می‌توانیم از بروز مشکلات جدی و غیر قابل جبران جلوگیری کنیم.

بهترین جراح بینی طبیعی در تهران

شما با بررسی عکس‌های قبل و بعد از جراحی می‌توانید نتایج جراحی بینی خود را از نظر شکل و اندازه ببینید. اگر به این نتیجه رسیدید که جراحی که انتخاب کرده‌اید در کار خود ماهر نیست و نمی‌تواند بینی شما را طوری که شما می‌خواهید شکل دهد، می‌توانید به یک جراح دیگر مراجعه کرده و دوباره فرایند جراحی بینی را انجام دهید. البته ناگفته نماند که جراحی بینی برای بار دوم بسیار مشکل‌تر از بار اول خواهد بود.

خصوصیات بهترین‌ دکتر جراح بینی

انتخاب جراح بینی یک عامل کلیدی و بسیار مهم در موفقیت جراحی شما است؛ در نتیجه این یک امر بسیار مهم است که زمان خود را صرف کنید و تحقیقات لازم را برای یافتن یک پزشک ماهر انجام دهید، تا بتوانید بهترین جراح را برای عمل بینی خود انتخاب کنید.

اولین قدمی که در فرآیند انتخاب جراح بینی باید بردارید این است که شما باید مطمئن شوید که جراحی مورد نظرتان دارای گواهی بورد است. پزشک و جراحی که موفق شده است گواهی برد را دریافت کند در حقیقت نشان می‌دهد که آموزش‌های ضروری را به پایان رسانده و امتحانات مربوط به جراحی را با موفقیت گذرانده است. به طور کلی این گواهی نشان می‌دهد که جراح مورد نظر طبابت و جراحی را به خوبی بلد است.

مقدار تجربه‌ای که یک جراح در انجام جراحی بینی دارد یک عامل بسیار مهمی است که او را به انتخابی مناسب برای عمل بینی شما تبدیل می‌کند. گام بسیار مهم این است که شما باید اطلاعاتی در رابطه با تجربه جراح و تعداد جراحی‌های بینی که در طول دوران خود به عنوان جراح بینی انجام داده است را کسب کنید.

هر جراحی را که انتخاب می‌کنید در مورد سوابق او از طریق راه‌های مختلفی از جمله آنلاین یا آفلاین تحقیقاتی را انجام دهید. قطعاً جراحانی که هزاران عمل بینی در طول مدت انجام داده‌اند نسبت به جراحانی که مبتدی هستند و دوران ابتدای کار خود را می‌گذرانند با تجربه‌تر و ماهرتر هستند.

خصوصیات بهترین‌ دکتر جراح بینی

بهترین جراح بینی در تهران

یک جراح بینی خوب جراحی است که مهارت بالایی دارد و در طول دوران خود عمل‌های موفقیت آمیز زیادی را انجام داده باشد. برای اینکه موفق شوید یکی از بهترین جراح بینی در تهران را انتخاب کنید، می‌بایست تصاویر عمل افرادی که به آن جراح مراجعه کردند را با دقت مشاهده کنید تا به نحوه جراحی پزشک مورد نظر پی ببرید.

به شما پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب قطعی یک جراح ابتدا لیستی از انواع مختلف جراحان بینی را تهیه کرده و سپس تحقیقات مورد نیاز را انجام دهید تا بتوانید بهترین جراح بینی در تهران را انتخاب کنید. فراموش نکنید که انتخاب جراح بسیار و حساس‌ترین مرحله است.

هزینه جراحی بینی

یکی از مسائلی که یک جراح بینی خوب به آن توجه می‌کند و در جلسات مشاوره با بیمار، برای بیمار مهم است، بحث درباره هزینه عمل و اطلاع رسانی جامع به بیمار است. جراح بینی، فاکتورهایی که بر هزینه نهایی جراحی تأثیر می‌گذارند را به بیمار توضیح می‌دهد تا به وضوح متوجه شود.

این فاکتورها شامل:

  • تجربه جراح بینی
  • هزینه‌های مرکز درمان
  • آزمایش‌های آزمایشگاهی
  • داروهای تجویز شده
  • هزینه‌های بیهوشی
  • موقعیت جغرافیایی می‌باشند

درضمن به این نکته هم توجه کنید که جراحی بینی به علت اینکه یک عمل زیبایی حساب میشود شامل بیمه نمی‌شود!

سخن پایانی

در این صفحه به بررسی و معرفی بهترین جراحی بینی ۱۴۰۲ پرداختیم و نکات مهمی درباره انتخاب جراح مناسب، ویژگی‌های بهترین جراح زیبایی دماغ، هزینه جراحی بینی و …. پرداختیم؛ همان‌طور که در ابتدا ذکر کردیم خیلی مهمه که این عمل زیبایی حساس رو به هرکسی نسپارین و روی انتخابتون حساسیت زیادی داشته باشید.

۴.۷/۵ - (۶ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا