پزشک و متخصص

بهترین جراح پلاستیک در تهران

طی سال‌های اخیر، جراحی‌هایی که در زمینه زیبایی انجام می‌شوند طرف‌داران بسیاری پیدا کرده‌اند و هر روزه در حال افزایش هستند. این جراحی‌ها با هدف افزایش زیبایی انجام می‌شوند و به‌صورت کلی در صورت، سینه، باسن و شکم تأثیر گذار هستند.

جراحی‌هایی از قبیل جراحی پروتز سینه، جراحی پروتز باسن، جراحی بینی یا لیفت صورت در این دسته از جراحی‌ها قرار می‌گیرند. نکته‌ای که در بین تمام این جراحی‌ها وجود دارد این است که اگر زیر دست فرد ناشایستی فرایند جراحی را انجام دهید، در کنار نتیجه بسیار بدی که خواهید گرفت، عوارض غیر قابل جبرانی گریبان‌گیر‌تان خواهد شد.

در همین راستا، انتخاب بهترین جراح پلاستیک در تهران، امری بسیار مهم و حیاتی است. البته در کنار اهمیت انتخاب بهترین جراح پلاستیک در تهران، مواردی دیگر مثل میزان اطلاعات شما در این زمینه نیز مهم است.

در همین راستا می‌خواهیم در این مقاله از سایت پزشکبان با محوریت موضوع بهترین جراح پلاستیک در تهران، به موارد مختلفی مثل ویژگی‌های بهترین جراح پلاستیک در تهران، خدماتی که توسط بهترین جراح پلاستیک در تهران ارائه می‌شود و… بپردازیم. شما می‌توانید برای دستیابی به این اطلاعات و بیشتر تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

در این صفحه صرفا به معرفی بهترین جراحان پلاستیک در شهر تهران بسنده میکنیم و اطلاعاتی درباره آنها میدهیم؛ اما اگر شما بدنبال لیست کاملتری از سراسر کشور هستین و همچنین اطلاعات بیشتری میخواهید، میتونین به صفحه بهترین جراح پلاستیک مراجعه نمایید

نام متخصص آدرس توضیحات
احمد علی رجب پور
راضیه جعفری
شهریار حدادی

ویژگی‌های بهترین جراح پلاستیک در تهران

برای اینکه بتوانید بهترین جراح پلاستیک در تهران را به بهینه‌ترین نحو بشناسید، باید از ویژگی‌هایش اطلاع داشته باشید تا با سنجیدن آن‌ها در هر جراح، بتوانید به‌سادگی متوجه شوید که آیا او جز بهترین‌ها است یا خیر. در همین راستا، در این بخش از این مطلب، با ویژگی‌های مثبت بهترین جراح پلاستیک آشنا خواهیم شد.

 • تجربه کاری بالا

تجربه کاری بالا در جراح پلاستیک باعث کاهش خطا‌های او در انجام جراحی‌های مختلف پلاستیک می‌شود و همچنین سبب افزایش مهارت جراح می‌شود. در همین راستا، یکی از ویژگی‌های بهترین جراح پلاستیک در تهران، باتجربه بودنش است که باید موردتوجه شما باشد.

 • صبور و همراه با بیمار

جراح پلاستیک باید به‌خوبی در تمام شرایط با بیمار خود همراه باشد تا در صورت بروز اتفاقات مختلف، بتواند کمک‌کننده باشد. وجود این ویژگی در بهترین جراح پلاستیک می‌تواند سبب افزایش کیفیت نتیجه نهایی فرایند درمانی می‌شود.

 • مشاور

بهترین جراح پلاستیک در تهران، روحیه مشاور بودن دارد و می‌تواند با شما در زمینه جراحی‌تان صحبت و به‌عنوان مشاور در این زمینه عمل کند. این خصوصیت در جراح، نه‌تنها باعث افزایش میزان اطلاعات شما می‌شود، بلکه سبب اطمینان بیشتر شما به کارتان می‌شود.

 • نمونه کار‌های خوب و موفق

یک جراح پلاستیک موفق، در کارنامه خود نمونه کار‌های مختلف و مثبتی دارد.

انواع جراحی‌های پلاستیک

برای درک بهتر جراحی‌های پلاستیک، باید از انواع آن باخبر باشید؛ در همین راستا می‌خواهیم در این بخش با انواع‌ جراحی‌های زیبایی آشنا شوید.

 • جراحی‌های ترمیمی

جراحی‌های ترمیمی در راستای بهبود و ترمیم مشکلات مختلف بدنی و صورت انجام می‌شود. هدف این نوع از جراحی‌های زیبایی، ترمیم بخش‌های آسیب‌دیده بدن است که سبب لطمه به زیبایی شده‌اند.

برای مثال بعضی از کودکان از همان لحظه تولد دچار شکاف‌هایی در لب یا کام خود هستند؛ با استفاده از جراحی‌های ترمیمی، می‌شود تا حدی این شکاف‌ها را درمان کرد تا وضعیت کام و لب کودک بهبود بخشد. بعضی دیگر از افراد دچار ماه‌گرفتگی می‌شوند که این مورد نیز با استفاده از لیزر قابل‌درمان است.

یکی دیگر از دسته فعالیت‌هایی که در راستای جراحی‌های ترمیمی صورت می‌گیرد، رفع اختلالات به وجود آمده در فرد است. برای مثال، با استفاده از جراحی‌های زیبایی می‌شود وضعیت سینه زنی که دچار سرطان سینه شده را بهبود بخشید.

 • جراحی‌های زیبایی

جراحی‌های زیبایی در راستای ایجاد زیبایی بیشتر انجام می‌شوند. فعالیت‌هایی مثل ابدومینوپلاستی، ماموپلاستی، بلفاروپلاستی، حذف چربی چانه و گردن، جراحی زیبایی آرواره، ترمیم مو، ترمیم جای زخم، جراحی بینی، جراحی پروتز باسن و سینه، جراحی پهلو و حذف تاتو در این دسته قرار می‌گیرند. البته در ادامه با این موارد بیشتر آشنا خواهید شد.

خدماتی که توسط بهترین جراح پلاستیک در تهران ارائه می‌شود چیست؟

 • لیپوساکشن

جراحی لیپوساکشن برای افرادی طراحی شده که دچار چاقی‌های موضعی هستند و می‌خواهند به‌صورت موضعی فرایند لاغری را طی کند. درواقع این جراحی باهدف از بین ‌بردن چربی‌های بیش از اندازه موضعی بدن انجام می‌شود. برای مثال افرادی که در ران، شکم، باسن، بازو و یا … خود دچار چاقی موضعی هستند، می‌توانند از این روش برای از بین ‌بردن این چربی‌ها استفاده کنند. همان‌طور که گفتیم از جراحی و لیپوساکشن در جهت از بین ‌بردن چربی‌های موضعی استفاده می‌شود؛ پس فراموش نکنید که شما نمی‌توانید از این روش برای لاغری کلی خود استفاده کنید.

همچنین به یاد داشته باشید که بهترین جراح پلاستیک در تهران قبل از شروع فرایند جراحی لیپوساکشن به شما توصیه خواهد کرد که برای لاغری موضعی خود اول از دیگر روش‌ها مثل رژیم غذایی استفاده کنید؛ اما در صورتی ‌که این گونه روش‌ها تأثیری نداشت، جراحی لیپوساکشن یکی از بهترین راه‌ها برای لاغری موضعی است.

 • ابدومینوپلاستی

در بالا با لیپوساکشن آشنا شدیم و دیدیم که از این روش برای از بین ‌بردن چربی‌های اضافه و موضعی بدن استفاده می‌شود. یکی دیگر از روش‌هایی که در این زمینه وجود دارد، ابدومینوپلاستی است. شما با استفاده از این جراحی پلاستیک که توسط بهترین جراح پلاستیک در تهران انجام می‌شود، می‌توانید چربی‌های اضافه بدن خود را به‌صورت موضعی از بین ببرید. همچنین می‌توان با استفاده از این روش، پوست اضافی بدن را از بین برد.

 • لیفت سینه

بعضی از افراد در طول زمان، به دلایل مختلفی از جمله شیردهی یا زایمان، دچار افتادگی یا تغییر فرم سینه می‌شوند و این موضوع سبب کاهش اعتماد به‌نفس آن‌ها می‌شود. در همین راستا، روش‌های مختلفی مثل لیفت سینه وجود دارد که می‌توان توسط آن، این افتادگی‌ها را از بین ببرد و در نتیجه می‌توان سینه زیباتر و جوان‌تری را به دست آورد.

 • پروتز سینه

پروتز سینه یکی از پرطرف‌دارترین روش‌ها برای افزایش جذابیت سینه‌ها است. این جراحی، با افزایش سایز یا بهبود فرم سینه‌ها، باعث افزایش زیبایی آن‌ها می‌شود.

 • حذف تتو

به باور عموم، تتو غیرقابل‌حذف است و تا پایان عمر بر جای می‌ماند؛ اما این ذهنیت کاملاً اشتباه است؛ زیرا امروزه می‌توان با استفاده از لیزر، تتو روی پوست را حذف کرد. برای حذف تتو حتماً به دنبال بهترین جراح پلاستیک بگردید، زیرا اگر زیر دست فرد ناواردی این کار را انجام دهید، احتمال ایجاد صدمات مختلف به پوست شما بالا است.

 • لیفت صورت

لیفت صورت، هدفی کاملاً مشابه با لیفت سینه دارد. زیرا از هر دو این روش‌ها برای جوان‌سازی عضو موردنظر استفاده می‌شود. لیفت صورت، با حذف پوست‌های اضافی و ایجاد فرم بهتر پوست صورت، سبب جوانی پوست و در نهایت باعث افزایش زیبایی و اعتمادبه‌نفس می‌شود.

لیفت صورت، برای افراد مسن یا افرادی که دچار افتادگی پوست شده‌اند، توصیه می‌شود؛ زیرا استفاده از این روش برای این جامعه نتایج خوبی را به‌جای می‌گذارد.

 • جراحی زیبایی بینی

جراحی بینی یکی از پر طرف‌دارترین و پرمخاطب‌ترین جراحی‌های زیبایی در بین مردم است. از این روش برای ایجاد حالت مناسب و زیبای بینی استفاده می‌شود.

برای جراحی بینی، حتماً به دنبال بهترین جراح پلاستیک در تهران بگردید و به او مراجعه کنید؛ زیرا جراحی بینی یکی از حساس‌ترین جراحی‌های زیبایی است و در صورت بروز خطایی در فرایند انجامش، عوارض غیر قابل جبرانی از خود به‌جای می‌گذارد.

در بالا با بعضی از خدماتی که توسط بهترین جراح پلاستیک در تهران ارائه می‌شود آشنا شدیم.

خدماتی که توسط بهترین جراح پلاستیک در تهران ارائه می‌شود چیست؟

نکاتی که باید برای انجام جراحی پلاستیک در نظر داشته باشید

 • جمع‌آوری اطلاعات درمورد جراحی

جمع‌آوری اطلاعات مختلف درباره یک جراحی، یکی از حیاتی‌ترین و مهم‌ترین موضوعاتی است که به‌ هیچ ‌وجه نباید بدون توجه به آن از این موضوع بگذرید. شما باید حتی قبل از مراجعه به بهترین جراح پلاستیک در تهران، درمورد جراحی موردنظر اطلاعات کاملی از جمله عوارض جراحی، روش‌های مختلف جراحی، نتایج جراحی و یا… کسب کنید.

این کار در راستای این انجام می‌شود که شما از انجام جراحی و از کاربردی‌بودن جراحی برای خودتان مطمئن شوید؛ تا پس از انجام جراحی، از انجامش پشیمان نشوید؛ پشیمانی از انجام بعضی از جراحی‌ها می‌تواند به مسئله بسیار مهمی در زندگی‌تان تبدیل شوند، چون بیشتر جراحی‌ها راه برگشتی ندارند.

 • با کسانی که آن جراحی را انجام داده‌اند صحبت کنید

صحبت با کسانی که قبلاً جراحی موردنظر شما را انجام داده‌اند، می‌تواند تأثیر زیادی روی فرایند جراحی شما داشته باشد؛ زیرا این کار باعث کسب تجارب آن‌ها از انجام جراحی می‌شود و این تجارب به شما کمک می‌کنند که بهترین تصمیم را برای انجام جراحی موردنظر بگیرید.

 • از صحبت با پزشکتان نترسید

به‌ هیچ‌ وجه از صحبت با بهترین جراح پلاستیک در تهران، درمورد نگرانی‌هایتان نترسید و هرگونه نگرانی که در این زمینه دارید را با جراح در میان بگذارید.

همان‌طور که دیدید، تصمیم‌گرفتن برای انجام‌دادن یا ندادن یک جراحی پلاستیک، یکی از مهم‌ترین مراحل این مسیر است که باید در انجام درست این مرحله بسیار تلاش کنید. به یاد داشته باشید که انتخاب درست برای انجام یک جراحی، به‌صورت ناباورانه‌ای سبب افزایش کیفیت نتیجه نهایی جراحی می‌شود.

خلاصه مطلب

همان‌طور که دیدید و خواندید، جمع‌آوری اطلاعات در زمینه جراحی‌های زیبایی، یکی از مهم‌ترین فعالیت‌هایی است که باید قبل از انجام این جراحی‌ها انجام دهید. البته باید در کنار این فرایند، به دنبال بهترین جراح پلاستیک در تهران بگردید تا صورت نیاز برای انجام جراحی موردنظر به او مراجعه کنید.

در همین راستا، ما در این مطلب از سایت پزشکبان با محوریت موضوع بهترین جراح پلاستیک در تهران، با موارد مختلفی از جمله ویژگی بهترین جراح پلاستیک در تهران، انواع جراحی‌های پلاستیک، خدماتی که بهترین جراح پلاستیک در تهران ارائه می‌کند و… آشنا شدیم.

اگر هنوز در این زمینه سؤالی دارید، می‌توانید در بخش کامنت‌های سایت بیان کنید تا ما به آن پاسخ دهیم. از همراهی‌تان متشکریم.

منبع: plasticsurgery

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا