لاغری

قیمت پیکر تراشی شکم و پهلو

پیکر تراشی شکم، روشی جدید برای ساخت اندامی زیبا و جذاب به شمار می‌رود. شاید مراسمی خاص را در پیش‌رو داشته و به دنبال راهی برای ساختن اندامی فوق‌العاده برای خود می‌گردید. قیمت پیکر تراشی شکم و پهلو در سال ۱۴۰۲ چقدره؟ اگر پیکر تراشی شکم و پهلو روشی است که برای این کار انتخاب کرده‌اید، مطمئناً بررسی قیمت و هزینه آن برای شما از اهمیت ویژه‌ای برخوردار خواهد بود. در این مطلب قصد داریم تا به بررسی قیمت پیکر تراشی شکم و پهلو بپردازیم.

افرادی که به دنبال لاغری هستند همیشه روشی کم خطر با بازدهی بالا را انتخاب می‌کنند. پیکرتراشی یکی از این روش‌ها است که به صورت کاملا اصولی و توسط بهترین دکتر پیکرتراشی در تهران انجام می‌شود؛ با این متد چربی‌های اضافی از اندام‌های چاق جدا شده و بدن شما به تناسب خاصی می‌رسد.

قیمت پیکر تراشی شکم و پهلو

پیکر تراشی شکم و پهلو چقدر هزینه دارد؟

پیکر تراشی شکم و پهلو از طریق روش‌های متعددی انجام می‌شود؛ پس طبیعی است که هزینه استفاده از هر کدام این روش‌ها با دیگری متفاوت باشد؛ بنابراین بهتر است تا پیش از هر تصمیمی با یک پزشک متخصص مشورت کرده و روشی مناسب برای پیکر تراشی خود انتخاب نمایید. به طور کلی می‌توان گفت که هزینه ساکشن از ۱۶ الی ۲۰ میلیون تومان متغیر خواهد بود. در صورت اندک بودن حجم چربی و ناحیه مورد نظر، هزینه عمل کاهش می‌یابد. این در حالی است که هزینه جراحی ابدومینوپلاستی برای هر فرد از ۳۵ تا ۴۵ میلیون تومان متغیر است.

بسته به میزان چربی‌های موجود در بدن، گاهی ممکن است که پوست شکم و پهلوها کش آمده و پس از عمل ساکشن، ظاهری شل و افتاده به خود بگیرد؛ در چنین مواقعی می‌توان با پرداخت هزینه‌ای بیشتر از پزشک درخواست کرد تا پوست اضافی را جدا کرده و باقی‌ مانده آن را به سمت بالا لیفت نماید. در این شرایط به دلیل انجام دو عمل و صرف تجهیزات و زمان بیشتر، هزینه جراحی تا حدودی بالاتر می‌رود.

چه عواملی بر تعیین قیمت پیکر تراشی شکم و پهلو نقش دارند؟

هزینه پیکر تراشی شکم و پهلو از شخص به شخص متفاوت خواهد بود؛ اما برای تخمین حدودی قیمت، می‌توان از عوامل تاثیرگذار زیر استفاده کرد:

  • دستمزد پزشک که بسته به سابقه و مهارت او، متفاوت خواهد بود.
  • هزینه مربوط به بیمارستان یا مرکز جراحی که عمل در آن انجام می‌شود.
  • تجهیزات و روش‌هایی که برای جراحی مورد استفاده قرار می‌گیرند.
  • عضوی که قرار است عمل پیکرتراشی روی آن انجام شود.
  • هزینه مربوط به بستری شدن فرد بعد از عمل (در برخی از روش‌های پیکرتراشی نیاز به بستری شدن وجود دارد.)
  • مقدار چربی که از بدن خارج می‌شود.
  • تعداد عضوهایی که تحت عمل قرار می‌گیرند.
  • هزینه‌های مراقبت بعد از عمل
  • پهنای ناحیه پهلوی مورد نظر
هزینه پیکر تراشی شکم و پهلو
هزینه پیکر تراشی شکم و پهلو بستگی به عوامل مختلفی دارد.

مطالعه بیشتر: آیا مرگ در اثر پیکرتراشی واقعی است؟

سخن پایانی

در این مطلب سعی شد تا اطلاعاتی در رابطه با قیمت پیکر تراشی شکم و پهلو در اختیار شما قرار بگیرد؛ عوامل مختلف و تاثیرگذار بر قیمت آن بررسی و معرفی شد. البته که این قیمت‌ها حدودی و بسته به هرشخصی می‌تواند متفاوت باشد. درضمن اگر شما قصد دارید تا اطلاعات بیشتری در رابطه با هزینه عمل پیکر تراشی بدست بیارید، روی لینک کلیک کنید.

منبع: healthline

۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا