بهترین کلینیک ها

بهترین کلینیک لاغری در تهران

امروزه، زیبایی به یکی از موضوعات مهم زندگی تبدیل شده است. یکی از مواردی که می‌تواند در زیبایی تأثیر بسیار مثبتی داشته باشد، لاغری و خوش‌اندامی است. اما ازآنجایی‌که بعضی‌ها از این موضوع دور هستند و بدنی چاق دارند، به دنبال این هستند که تبدیل به شخصی لاغر و خوش‌اندام شوند. در همین راستا، طی سال‌های اخیر، روش‌های بسیار زیاد و متنوعی در این زمینه به وجود آمده که این افراد را به خواسته‌شان می‌رساند اما برای مراجعه به دکتر، شناخت بهترین کلینیک لاغری در تهران بسیار مهم است در این مقاله به این سوال پاسخ می‌دهیم.

اما متأسفانه، بسیاری از این روش‌ها، روش‌هایی کاملاً غلط و غیراصولی هستند و بعضی دیگر به طور کل اثری ندارند و تنها زمان و مال افراد را هدر می‌دهند. اما در این ‌بین، راه‌هایی هم وجود دارد که واقعاً می‌توانیم برای لاغری به آن‌ها اعتماد کنیم. اما برای روبرویی با این راه‌ها به اطلاعات زیادی نیاز داریم. در این میان، بهترین کلینیک لاغری در تهران کار ما را بسیار ساده‌تر کرده است.

این کلینیک، بخشی از روش‌های لاغری را به‌صورت یکجا در خود جای‌داده است و ما می‌توانیم برای لاغری از آن‌ها استفاده کنیم. اما با این ‌حال هم باید در این زمینه اطلاعاتی داشته باشیم تا بهتر فرایند لاغری را شروع و طی کنیم. برای جمع‌آوری این اطلاعات، می‌توانید تا پایان این مقاله از سایت پزشک‌ بان با ما همراه باشید.

پزشک پیشنهادی: اگر بدنبال روش های سریعتر برای کاهش وزن هستید، به صفحه بهترین دکتر پیکرتراشی در تهران مراجعه نمایید

نام کلینیک آدرس توضیحات
یسناطب
نلفا
گرین لایف

ویژگی‌های بهترین کلینیک لاغری در تهران

بهترین کلینیک لاغری در تهران، ویژگی‌های منحصربه‌ فردی در خود دارد که شاید به آن‌ها توجه زیادی نکنیم؛ اما وجودشان می‌تواند تأثیرات زیادی روی نتیجه نهایی فرایند لاغری داشته باشد. پس بیایید با این ویژگی‌ها بهتر آشنا شویم.

 • محیط مدرن و زیبا

اگر برای لاغری خود به بهترین کلینیک لاغری در تهران مراجعه کنید، می‌توانید با فضایی مدرن و زیبا روبرو شوید. فراموش نکنید، این مورد در نتیجه فعالیت‌های لاغری شما تأثیری نخواهند داشت، اما به‌صورت ناخودآگاه باعث تأثیراتی روی ذهن شما می‌شوند؛ این تأثیرات، می‌تواند باعث شود که از انجام مراحل تعیین شده برای لاغری خود فرار نکنید و مشتاق حضور در کلینیک باشید.

 • پرسنل باتجربه و متخصص

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که در بهترین کلینیک لاغری در تهران وجود دارد، باتجربه بودن و متخصص بودن پرسنل در کار خودشان است. اگر در کلینیک لاغری، کارکنانی ناوارد و بدون تجربه وجود داشته باشد، می‌تواند برای شما تأثیرات منفی را در پی داشته باشد. این تأثیر چه در فرایند درمانی و چه در نتیجه درمانی شما تأثیر‌گذار خواهد بود.

 • ابزار‌های پیشرفته و بروز

اگر تمام کارکنان یک کلینیک لاغری در تهران ، بسیار باتجربه و کاربلد باشند، ولی دستگاه‌هایی مدرن و بروز را در اختیار نداشته باشند، نمی‌توانند به‌خوبی مجموعه‌ای که از هر دو این موارد بهره می‌برد به شما کمک کنند. در این ‌رابطه، شما می‌توانید با مراجعه به بهترین کلینیک لاغری در تهران، از وجود هر دو این موارد استفاده کنید.

 • برخورد درست و محترمانه

شاید برای شما هم پیش‌آمده باشد که برای پرسیدن سؤال‌هایی به یک کلینیک لاغری در تهران مراجعه کرده باشید، اما پس از مدتی ماندن در آن جا و پرسیدن چند سؤال از پرسنل داخل کلینیک، پرسنل دیگر جواب شما را نمی‌دهند یا با عصبانیت و بدخلقی به شما پاسخ می‌دهند. اگر با این موارد برخورد کردید، سریعاً از کلینیک خارج شده و به دنبال کلینیک لاغری دیگری بگردید. وجود رفتار درست و محترمانه با شما، باعث ایجاد رابطه درست و خوبی بین شما و پرسنل کلینیک می‌شود؛ این رابطه خوب، می‌تواند تأثیر زیادی بر نتیجه نهایی فعالیت‌های لاغر کننده شما داشته باشد.

 • داشتن مشاور

شاید دلتان بخواهد که با مراجعه به کلینیک لاغری در تهران، مسیر لاغری خود را شروع کنید؛ اما در این باره سؤالات زیادی دارید و اصلاً برای انجام این کار مطمئن نیستید. اگر به بهترین کلینیک لاغری در تهران مراجعه کنید می‌توانید از کمک‌های مشاوری که در این زمینه وجود دارد، استفاده کنید.

 • داشتن متخصص رژیم‌های غذایی

در کنار انجام فعالیت‌های مختلف که باعث لاغری کلی یا موضعی شما می‌شود، نیاز به یک متخصص رژیم غذایی هم دارید؛ تا پس از انجام فرایند‌های لاغری در بهترین کلینیک لاغری در تهران، با استفاده از آن، لاغری خود را کنترل کنید و حتی آن را افزایش دهید. در همین راستا، در بهترین کلینیک لاغری در تهران، متخصصی برای تجویز رژیم غذایی وجود دارد که می‌تواند به شما کمک‌های زیادی کند.

 • رعایت نکات بهداشتی

شاید شما وارد یکی از معروف‌ترین کلینیک‌های لاغری درتهران شوید، ولی متوجه آن شوید که نکات بهداشتی لازم رعایت نمی‌شود. بهتر است در این مواقع، از آن کلینیک خارج شده و به دنبال کلینیک بهتری بگردید؛ زیرا رعایت اصول بهداشتی یکی از مهم‌ترین کار‌ها در انجام این گونه فعالیت‌ها است.

 • وجود متخصصان تناسب‌اندام

در بعضی از مواقع، فقط به فکر این هستیم که لاغر شویم و برایمان مهم نیست که پس از لاغری به چه شکلی در خواهیم آمد. اما این نکته یکی از مهم‌ترین نکاتی است که اگر به آن بی‌توجهی کنیم، یقیناً پس از لاغری از کار خود به‌شدت پشیمان خواهیم شد. پس حتماً در فرایند لاغری خود، با این نوع متخصص در ارتباط باشید؛ تا نتیجه بهتر و زیباتری پس از لاغری بگیرید.

ویژگی‌های بهترین کلینیک لاغری در تهران

روش‌های مختلف لاغری در بهترین کلینیک لاغری در تهران

در زیر، با تعدادی از روش‌هایی که در کلینیک لاغری در تهران با آن‌ها روبرو خواهید شد، آشنا می‌شوید. البته توجه کنید، سعی کردیم که این روش‌ها را به‌صورت خلاصه و ساده بیان کنیم تا درکش ساده‌تر باشد.

 • کویتیشن

روش کویتیشن، روشی برای لاغری موضعی است. در این روش، توسط دستگاهی مخصوص، به بخش‌های کوچکی از بدن انرژی صوتی بسیار قوی با فرکانس‌های بالا تابیده می‌شود. در این زمان، چربی‌های بدن که تحت این انرژی صوتی هستند، از کیسه‌های چربی خود خارج می‌شوند. سپس این چربی‌های آزاد توسط خون یا دیگر موارد دچار جابه‌جایی می‌شوند؛ این جابه‌جایی تا زمانی ادامه دارد که چربی‌ها وارد کبد شوند. در این هنگام کبد، چربی‌ها را تصفیه کرده و بخش‌های بدون فایده آن را از بدن خارج می‌کند.

این روش، روشی غیر تهاجمی است که می‌توانید خیلی زود تأثیراتش را حس کنید.

 • شاک ویو

این روش نیز شباهت‌هایی با روش قبلی دارد. توسط دستگاهی، چربی‌های زیر پوست تحت انرژی صوتی قوی قرار می‌گیرند. سپس در طول زمان، چربی‌های محدوده مشخص شده از بین ‌می‌روند. البته این فرایند بدون آسیب به دیگر بخش‌های بدن از جمله ماهیچه‌ها انجام می‌شود. نکته دیگری هم که در این مورد وجود دارد، این است که روش شاک ویو برای لاغری موضعی است.

 • اندرمولوژی

اندرمولوژی، یکی دیگر از روش‌های لاغری موضعی است. در این روش، دستگاهی مخصوص به بخش‌هایی از بدن شما که انتخاب شده، متصل می‌شود. این دستگاه با انجام فعالیت‌های خود، باعث خروج چربی‌ها از کیسه چربی می‌شود. در این هنگام، بدن این چربی‌های خارج شده از کیسه‌های چربی را به روش‌های مختلف از بدن خارج می‌کند و باعث کاهش وزن می‌شود.

همان‌طور که دیدید، این روش‌ها، همگی یک کار را انجام می‌دهند؛ اما با روش‌های مختلف. البته در بهترین کلینیک لاغری در تهران، روش‌های زیادی برای لاغری وجود دارد، اما در این بخش فقط به تعدادی از این موارد پرداختیم. درضمن باید اشاره شود که این روش‌ها، روش‌هایی با عوارض کم هستند.

عوارض کاهش وزن سریع و نادرست

کاهش سریع، شدید و غیر اصولی وزن، موضوعی بسیار محبوب برای افراد چاق است. اما این موضوع، می‌تواند عوارض بسیار زیاد و بدی را در پی داشته باشد که بسیاری از این افراد از آن اطلاع ندارند. عوارضی که می‌تواند تا پایان عمر فرد، روح و جسم او را در عذابی بیشتر از چاقی قرار دهد. در زیر به تعدادی از این موارد به‌صورت موردی اشاره شده است.

 • ایجاد مشکلات پوست

یکی از بدترین عوارض کاهش وزن سریع و نادرست، در پوست بدن به وجود می‌آید. همان‌طور که می‌دانیم، وقتی بسیار چاق هستیم، میزان پوست بیشتری روی بدن قرار دارد؛ این میزان پوست، روی چربی‌های اضافی بدن سوار است. حال بیایید فرض کنیم این چربی‌ها در طول چند هفته ناپدید شوند؛ پوست دیگر جایی برای چسبیدن ندارد و تبدیل به پوستی شل و اذیت‌کننده می‌شود. قبل از اینکه بخواهید از روش‌هایی استفاده کنید که کاهش وزن سریعی را به دنبال دارند، به این موضوع خوب فکر کنید؛ زیرا اگر بخواهید این پوست‌های اضافی را بردارید، باید درد و زحمت زیادی را متحمل شوید. باید به این موضوع هم اشاره شود که این پوست‌های اضافه، با استفاده از ورزش، به شکل کامل از بین نمی‌روند.

 • ایجاد مشکلات مو

ریزش مو، یکی دیگر از عوارض کاهش وزن شدید و سریع است. اگر بدن، میزان شدید انرژی در مدت کوتاهی از دست بدهد، تا مدت‌ها نمی‌تواند مثل قبل فعالیت‌های لازم را به‌صورت درست انجام دهد. یکی از این فعالیت‌ها، کنترل رشد و تغذیه مو است؛ وقتی که این مورد دچار اختلال شود، دیگر مو رشد نمی‌کند که هیچ، بلکه دچار نازکی سپس ریزش می‌شود. چنین موضوعی، می‌تواند برای بعضی‌ها بار روحی زیادی داشته باشد.

 • ضربه به اندام داخلی مثل کبد

شاید به‌درستی این مورد شک کنید و بگویید مگر چاقی باعث ایجاد بیماری‌های کبد نمی‌شود؟

در پاسخ به این سؤال باید بگوییم بله؛ حرف شما درست است. اما وقتی فردی به‌صورت غیرعادی و در زمان کوتاه لاغر می‌شود، میزان زیادی مواد زائد را به کبد خود منتقل می‌کند. معمولاً کبد در این مدت کوتاه نمی‌تواند این همه مواد زائد را دفع کند؛ به همین سبب فرد دچار بیماری‌های شدید کبد می‌شود.

 • مقاومت نشان‌دادن بدن به کاهش وزن دوباره

وقتی به این صورت وزن کم کنید، اما دوباره پس از مدتی چاق شوید، بدن با این شرایط آشنا می‌شود. در همین جهت اگر بخواهید دوباره وزن خود را کاهش دهید، باید انرژی دوبرابر قبل بگذارید.

 • اختلال و ضعف شدید در سیستم ایمنی بدن

هنگامی که فردی در مدت‌زمان کوتاهی وزن بسیاری را از دست می‌دهد، بدن او نیز میزان زیادی انرژی از دست می‌دهد. وقتی که انرژی بدن در مدت کوتاهی با کاهش قابل‌توجهی روبرو می‌شود، بدن شروع به ترشح هورمون استرس می‌کند. وجود هورمون استرس در بدن، به ‌غیر از ضرر‌هایی که برای اعصاب دارد، باعث تضعیف شدید سیستم ایمنی بدن می‌شود.

 • ایجاد مشکلات اعصاب

همان‌طور که در بخش قبل اشاره شد، موارد مختلفی که پس از لاغری غیراصولی در بدن رخ می‌دهد باعث ایجاد بیماری‌های اعصاب می‌شود.

همان‌طور که دیدید، کاهش وزن به‌صورت غیر اصولی، روشی با ریسک و عوارض بالا است. پس بیایید با استفاده از بهترین کلینیک لاغری در تهران، فرایند لاغری را بهینه‌تر و بهتر طی کنید تا نتیجه نهایی زیبا‌تری داشته باشید.

در رژیم غذایی باید به چه مواردی بسیار توجه کرد؟

همان‌طور که گفتیم، رژیم غذایی یک مورد بسیار مهم است. پس باید در انتخاب آن، به موارد زیاد و دقیقی توجه کنید. در زیر به تعدادی از این موارد اشاره می‌کنیم:

 • وجود تمام مواد لازم بدن

یکی از مورد‌های مهم در این زمینه، وجود انواع مواد لازم بدن است. اگر بخواهیم به‌صورت تخصصی‌تر به این موضوع نگاه کنیم، باید بگوییم که بدن به تمام مواد داخل هرم غذایی نیاز دارد، اگر از مصرف بسیاری از آن‌ها دست بکشیم، نمی‌توانیم منتظر بازخورد خوبی از بدن باشیم.

 • محاسبه میزان کالری

دقت در این مورد، می‌تواند فرایند لاغری را بهتر و بهینه‌تر کند.

 • مزاج فرد

این مورد نیز جزء موضوعاتی است که باید در انتخاب رژیم غذایی مورد توجه قرار گیرد .

اگر رژیم غذایی توسط دکتری ماهر و کاربلد و در بهترین کلینیک لاغری در تهران تجویز شود، می‌توانید با خیال راحت، در کنار لاغری خود، به مواردی دیگر مثل شادابی پوست دست پیدا کنید.

 • با رژیم غذایی سریع لاغر می‌شوم؟

بیشتر افراد، به دنبال این هستند که با رژیم غذایی، به سریع‌ترین حالت ممکن لاغر شوند؛ اما این تفکر کاملاً غلط است. رژیم غذایی جزء راه‌هایی است که باید صبر زیادی در به حاصل رسیدن آن داشته باشید. اگر شما نمی‌توانید این صبر را داشته باشید و به‌صورت طولانی‌مدت از یک رژیم غذایی پیروی کنید، اصلاً این راه به شما توصیه نمی‌شود.

 • فقط با چیزی نخوردن لاغر می‌شوم؟

یقیناً پاسخ این سؤال خیر است. شما با این کار فقط به خودتان آسیب می‌زنید. حداقل کاری که می‌توانید در این زمینه انجام دهید، پیروی از یک رژیم غذایی درست و خوب است.

 • روش‌های لاغری موضعی دائمی است؟

در ماندگاری هر گونه روشی که برای لاغری استفاده می‌شود، نکاتی وجود دارد. برای مثال باید پس از انجام فرایند لاغری در بهترین کلینیک لاغری در تهران، با استفاده از رژیم غذایی، لاغری به دست آورده را حفظ کنید. در غیر این صورت، این لاغری پس از مدتی کم از بین رفته و بدن به حالت اول بر می‌گردد.

عوارض کاهش وزن سریع و نادرست

خلاصه مطلب

همان‌طور که در بالا اشاره کردیم ، راه‌هایی که برای لاغری وجود آمده، راه‌هایی مختلف و متنوع است که به لطف بهترین کلینیک لاغری در تهران، بیشتر این راه‌ها در دسترس ما است. اما روش‌هایی هم وجود دارد که ما باید از انجام آن‌ها دوری کنیم؛ برای مثال روش‌هایی که کاهش وزن شدیدی را به همراه دارند را باید به طور کل کنار بگذارید تا عوارض آن‌ها به سراغتان نیاید.

اما برای اینکه بتوانید بهتر و بهینه‌تر روش‌های لاغری را شروع و ادامه دهید، باید اطلاعاتی در این زمینه داشته باشید. در همین جهت، در این مقاله از سایت پزشک ‌بان به ویژگی‌های کلینیک لاغری در تهران، روش‌های مختلف لاغری در بهترین کلینیک لاغری در تهران، عوارض کاهش وزن سریع و نادرست و سؤالات متداول در زمینه لاغری پرداختیم تا بتوانید اطلاعات خوبی در این زمینه به دست آورید.

اما اگر هنوز در این مورد سؤالی دارید، می‌توانید در بخش کامنت‌ها بیان کنید تا ما به آن پاسخ دهیم. از همراهی شما متشکریم!

سؤالات متداول

داشتن رژیم غذایی برای پوست مناسب نیست؟

تجویز رژیم غذایی یک موضوع بسیار تخصصی و مهم است؛ زیرا اگر پیش فرد ناواردی رژیم غذایی دریافت کنید، دچار آسیب‌های زیاد و مختلفی می‌شوید. برای مثال پوست و عضله‌هایتان به بدترین شکل ممکن در می‌آیند؛ یا به اندام های داخلی بدن ضربه وارد می‌شود. اما اگر در بهترین کلینیک لاغری در تهران رژیم غذایی بگیرید و طبق آن پیش بروید، در کنار لاغری، می‌توانید پوستی شاداب‌تر و زیبا‌تر را به دست آورید؛ با حتی به عضلات خود فرمی بهتر بدهید.

منبع:

به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا