مراکز لیزر

بهترین مرکز لیزر در میرداماد

از بین بردن مو‌های زائد به روش‌های قدیمی نیازمند صرف وقت و انرژی زیادی است. با این وجود نتایج استفاده از این روش‌ها موقت هستند؛ به همین دلیل اکثر افراد با رفع مو‌های زائد خود مشکل دارند. لیزر مو‌های زائد روشی است که نسبت به روش‌های قدیمی مزیت‌های زیادی دارد. به طور مثال با استفاده از این روش می‌توان رشد مو‌ها را برای یک مدت طولانی به طور کامل متوقف کرد.

دردسر‌های مربوط به شیو کردن و استفاده از وکس نیز در روش لیزر کردن وجود ندارد. با این وجود، زمانی بهترین نتیجه حاصل خواهد شد که برای رفع مو‌های زائد به یک کلینیک خوب مراجعه کنید. در این مقاله بهترین مرکز لیزر در میرداماد را به شما معرفی می‌کنیم.

مطلب پیشنهادی: بهترین مرکز لیزر در تهران

ویژگی‌های بهترین مرکز لیزر میرداماد

لیزر مو‌های زائد یکی از روش‌های محبوب میان آقایان و خانم‌ها است. در حال حاضر تعداد زیادی از مراکز لیزر در اقصی نقاط کشور در حال فعالیت هستند. افرادی که قصد دارند از این روش برای رفع مو‌های زائد خود استفاده کنند قبل از هر اقدامی باید بهترین کلینیک را انتخاب کند. در ادامه مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین مرکز لیزر در میرداماد را ذکر خواهیم کرد.

 • پاسخگویی سریع

پرسنل مجرب و خوش برخورد، یکی از مهم‌ترین عواملی است که می‌تواند در کسب رضایت مراجعه‌کنندگان تأثیر داشته باشد. در صورتی که پرسنل رفتار مناسبی با مراجعه‌کنندگان نداشته باشند، ارائه بهترین خدمات با استفاده از مجهزترین دستگاه­‌ها نیز به چشم نخواهد آمد.

 • مجهز بودن به دستگاه‌های پیشرفته

تجهیزات و متد‌های به‌روز می‌تواند نقش بسیار مهمی در جلب رضایت مراجعه‌کنندگان داشته باشند. درصورتی که تجهیزات و متدهای به کار گرفته شده در کلینیک بروز باشد، عمل لیزر با کیفیت بهتری انجام خواهد شد.

 • تخفیف‌های ویژه

بسیاری از افراد علاقه دارند که لیزر مو‌های زائد خود را با کیفیت بسیار بالایی انجام دهند. با این حال هزینه لازم برای انجام این کار را ندارند. چنانچه کلینیک به مناسبت‌های مختلف تخفیف‌هایی را برای مراجعه‌کنندگان قائل شود، می‌تواند رضایت مراجعه‌کنندگان را جلب کند.

 • رضایت مراجعین

رضایت مراجعه‌کنندگان بسیار اهمیت دارد؛ زیرا نشان دهنده بالا بودن سطح خدمات ارائه شده توسط مرکز لیزر است. به علاوه معمولا افراد برای انتخاب یک کلینیک، از نظرات مراجعه کنندگان قبلی استفاده می­‌کنند.

 • اپراتور مجرب

برخورداری از اپراتور با سابقه و کاربلد از دیگر ویژگی‌های مهمی است که هر مرکز لیزر خوبی باید از آن برخوردار باشد. از ویژگی‌های اپراتور خوب می‌توان به مجزا بودن خدمات آن برای آقایان و خانم­‌ها اشاره کرد.

 • پزشکان با تجربه

پزشکان با سابقه مهم‌ترین عواملی هستند که می‌توان با در نظر گرفتن آن­‌ها، خوب یا بد بودن مراکز لیزر را تعیین کرد.

 • محیط آرام و پاکیزه

کلینیک لیزر مو‌های زائد باید از محیطی آرام و پاکیزه برخوردار باشد.

هزینه لیزر مو‌های زائد در میرداماد چقدر است؟

هزینه لیزر مو‌های زائد در بهترین مرکز لیزر در میرداماد برای همه افراد یکسان نیست. هر فردی با توجه به ویژگی‌هایش شرایط مختلفی دارد. هزینه مربوط به لیزر مو‌های زائد برای افراد مختلف با توجه به شرایط آن‌ها تعیین می‌گردد. به طور مثال افرادی که قصد دارند بیشتر قسمت‌های بدن خود را لیزر کنند نسبت به افرادی که فقط قسمت خاصی را در نظر دارند باید هزینه بیشتری را پرداخت کنند.

همین‌طور میزان ضخامت مو‌ها و حجم آن‌ها نیز از عواملی هستند که هزینه لیزر مو‌های زائد بر اساس آن‌ها تعیین می‌گردد. تعداد جلسات درمانی نیز از دیگر عواملی است که می‌تواند در کاهش و افزایش هزینه تأثیر‌گذار باشد.

عوامل تاثیرگذار بر کیفیت لیزر مو‌های زائد

یک کلینیک خوب در میرداماد چه دستگاه‌هایی دارد؟

برای لیزر مو‌های زائد از دستگاه‌های مختلف استفاده می‌شود. این دستگاه‌ها معمولاً دارای دو یا سه طول موج مختلف هستند. به طور مثال برای لیزر کردن پوست‌های روشن از طول موج الکساندرایت ۷۵۵ استفاده می‌شود. در حالیکه طول موج مربوط به پوست‌های تیره ND: YAG ۱۰۶۴ است. یک کلینیک مجهز باید از هر دو مدل این دستگاه‌ها برخوردار باشد. برخورداری از تجهیزات مختلف نشان دهنده تکمیل بودن خدمات یک کلینیک لیزر خوب است. بهترین مرکز لیزر در میرداماد همه‌‌ی این دستگاه‌ها را دارد.

عوامل تاثیرگذار بر کیفیت لیزر مو‌های زائد

افرادی که برای رفع مو‌های زائد، روش لیزر را انتخاب می‌کنند، ‌امیدوار هستند با استفاده از این روش بهترین نتایج را دریافت کنند. در ادامه به عواملی اشاره می‌کنیم که وجود آن‌ها در نتیجه لیزر کردن مو‌ها بسیار مؤثر هستند.

 • مدل دستگاه لیزری که برای مو‌های زائد استفاده می‌شود، در نتیجه مورد نظر تأثیر‌گذار است. به طور مثال اگر دستگاه به روز و مدرن باشد با درد کمتری مو‌های زائد را برای مدت طولانی‌تری رفع می‌کند.
 • دستورالعمل‌هایی که پرسنل کلینیک و بهترین مرکز لیزر در میرداماد برای لیزر کردن مو‌های زائد اجرا می‌کنند، از عواملی است که در نتیجه تأثیر جدی دارد.
 • تجربه کادر درمان و اپراتور‌های کلینیک می‌تواند مثبت و منفی بودن نتیجه انجام لیزر را تحت تأثیر قرار دهد. هرچه کادر درمان تجربه و مهارت بیشتری داشته باشد، عمل لیزر موها با کیفیت بیشتری انجام خواهد شد.
 • برای کسب نتایج مختلف، تنها عوامل مربوط به کلینیک تأثیر‌گذار نیستند. شرایط خود مراجعه‌کننده مانند رنگ پوست، رنگ مو‌های زائد، جنس مو‌ها و میزان ضخامتشان نیز می‌تواند در حاصل شدن نتایج مختلف تأثیر بگذارد.
 • کلینیک‌ها معمولاً انواع خدمات را در رنج قیمت‌های مختلف به مراجعه‌کنندگان ارائه می‌کنند. خدماتی با کیفیت‌ بیشتر هزینه بیشتری را به دنبال خواهد داشت. در نتیجه میزان هزینه صرف شده نیز از عواملی است که در نتیجه انجام عمل لیزر کردن تأثیر دارد.

چگونه بهترین کلینیک لیزر در میرداماد را پیدا کنیم؟

روش‌های مختلفی وجود دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید بهترین کلینیک لیزر در میرداماد را پیدا کنید. یکی از این روش‌ها آشنایی با ویژگی‌های یک کلینیک خوب و معتبر است. در مرحله بعدی باید هنگام تحقیقات ویژگی‌های مورد نظر را با ویژگی‌های کلینیک‌ها مطابقت دهید. استفاده از نظرات مراجعه‌کنندگان سابق نیز روشی است که با استفاده از آن می‌توانید میزان خوب بودن یک کلینیک را بسنجید.

لیزر موهای زائد برای چه کسانی ضرر دارد؟

معرفی بهترین کلینیک لیزر در میرداماد

در ادامه قصد داریم ۳ کلینیک از بهترین کلینیک‌های فعال منطقه میرداماد در زمینه لیزر را معرفی کنیم. این مراکز مورد تایید بسیاری از مراجعه کنندگان بوده و محیطی کاملا بهداشتی دارند:

کلینیک پوست و مو ایوا

کلینیک تخصصی پوست و مو ایوا با داشتن محیطی شیک و VIP آماده خدمت رسانی به شما در زمینه لیزر موهای زائد است. این کلینیک کادری مجرب و متخصص داشته و تمامی اتاق عمل‌های آن دارای تجهیزات پیشرفته و به روز هستند. همچنین این کلینیک مجوز رسمی وزارت بهداشت و درمان را نیز دارد.

خدمات دیگر کلینیک پوست و مو ایوا:

 • لاغری موضعی
 • خدمات زیبایی

تلفن: ۰۲۱۲۶۷۱۴۰۵۱ – ۰۲۱۲۶۷۱۴۱۷۴ – ۰۹۳۹۱۸۱۸۱۱۷

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، خیابان منظرنژاد، پلاک ۴۵، واحد ۴

کلینیک تخصصی لیزر هیلدا

اگر برای لیزر موهای زائد به دنبال کلینیکی پیشرفته و با آخرین دستگاه‌ها هستید، کلینیک هیلدا را از قلم نیندازید. این کلینیک دستگاه لیزر Ice Platina Plus را داراست که امکان لیزر پوست بدون هیچگونه درد و سوزش را فراهم می‌کند. لازم به ذکر است این کلینیک هم دارای کادر پزشکی و هم اپراتورهای حرفه‌ای و با تجربه است.

خدمات دیگر کلینیک تخصصی لیزر هیلدا:

 • جراحی زیبایی
 • تزریقات زیبایی
 • بخش فشیال

تلفن: ۰۹۱۲۰۶۲۱۳۳۴ – ۰۹۱۰۵۸۷۵۲۸۷ – ۰۲۱۲۸۴۲۴۵۳۳

آدرس: جنب مترو میرداماد، خیابان کازرون شمالی، کوچه نیک رای، پلاک ۲ ، واحد ۱۱

کلینیک تخصصی لیزر مو بیوتی لند

این مرکز خدمات لیزر موهای زائد را با دستگاه پیشرفته الکساندرایت انجام می‌دهد و در نتیجه لیزر موها بدون درد، سوزش و عوارض انجام می‌شود. همچنین کلینیک بیوتی لند بسیاری از مواقع خدمات لیزر خود را با تخفیفات و قیمت‌های بسیار مناسب انجام می‌دهد.

خدمات دیگر کلینیک تخصصی لیزر مو بیوتی لند:

 • بوتاکس
 • تزریق ژل
 • درمان میگرن
 • شیو قبل از لیزر
 • جوانسازی صورت

تلفن: ۰۹۰۲۲۸۴۲۶۳۶ – ۰۲۱۲۶۴۱۵۳۴۰

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از خیابان ظفر(دستگردی)،پایین تر از بیمارستان ایرانمهر،کوچه افسر،پلاک ۱۰،ساختمان پزشکان بزرگمهر، طبقه ی ۵، واحد ۲۰

لیزر، چگونه باعث از بین رفتن موهای زائد میشه؟

موقعی که شما لیزر را بر روی موهای زائد می‌گیرید، حرارتی که لیزر دارد باعث سوختن مو و مهم‌تر از آن، فولیکول مو می‌شود؛ اما خب در همان دفعه اول این اتفاق به‌صورت کامل نمی‌افتد! علت آن هم این است که فولیکول‌های مو اگر در حالت استراحت باشند، لیزر بر روی آن‌ها تاثیری ندارد. برای همین هم هست که معمولا جلسات لیزر بیشتر از یکی هست.
در نهایت بعد از چندین جلسه، تمامی فولیکول‌های مو از بین می‌روند و به این ترتیب دیگر موهای زائد رشد نخواهند کرد.

لیزر موهای زائد برای چه کسانی ضرر دارد؟

با اینکه لیزر کردن موهای زائد بدن یک روش امن و عالی برای از بین بردن همیشگی موهای زائد هست، اما متاسفانه برای همه افراد قابل انجام نیست. برخی از افراد به دلایل خاص، واجد شرایط انجام لیزر نمی‌باشند. برای مثال:

 • افرادی که به بیماری‌های خاص مبتلا هستند
 • افرادی که پوست آسیب‌ پذیر دارند
 • افراد مبتلا به اختلالات هورمونی
 • افراد مصرف کننده داروهای خاص

این دسته از افراد بهتر است از انجام لیزر موهای زائد در قسمت‌های مختلف بدن خود پرهیز کنند.

۴.۷/۵ - (۸ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا