پزشک و متخصص

بهترین جراح بینی در شیراز

بهترین جراح بینی در شیراز می‌تواند کلیه جراحی‌های زیبایی را براساس خواسته‌ها و نیاز‌های متقاضیان انجام دهد. جراحی زیبایی بینی پرطرفدار‌ترین جراحی‌های جهان به خصوص ایران است. امروز اکثر جراحان این کار را به روش‌های مختلف انجام می‌دهند و انواع بینی‌های عروسکی، فانتزی، نیمه فانتزی و طبیعی را به وجود می‌آورند. چنانچه به دنبال بهترین جراح بینی در شهر شیراز می‌گردید، توصیه می‌کنیم اول با ویژگی‌ها و وظایف بهترین جراح بینی آشنا شوید.

نام متخصص آدرس توضیحات
لیلا اسدپور
داریوش ساریخانی
وحید عین آبادی

بهترین جراح بینی در شیراز کیست؟

عمل زیبایی بینی از اهمیت بالایی برخوردار است؛ از این رو باید توسط بهترین جراح بینی در شهر شیراز انجام شود. یکی از مهم‌­ترین دغدغه‌های متقاضیان جراحی بینی در ایران، پیدا کردن یک جراح مطمئن و حرفه‌ای است. به طور کلی بهترین جراح بینی کسی است که بتواند یک جراحی بدون دردسر را پشت سر بگذارد و بینی شما را به فرم دلخواه‌تان برساند.

ویژگی‌ های بهترین جراح بینی در شیراز

برای اینکه یک عمل بینی طبیعی و‌ ایده‌آل داشته باشید باید به سراغ بهترین جراح بینی در شیراز بروید. حال ممکن است بپرسید که ویژگی‌های بهترین جراح بینی چیست؟ به طور کلی یک جراح باید در کار خود حرفه‌ای باشد و بتواند حین عمل زیبایی، تنفس شما را در نظر بگیرد. از آنجایی که ممکن است در این عمل عصب بویایی شما آسیب ببیند بهتر است این موضوع را جدی بگیرید و تحت هیچ شرایطی به پزشکی غیر حرفه‌ای مراجعه نکنید.

از مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین جراح بینی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • جراح بینی با وجدان باید قبل از منافع شخصی خود به سلامتی بیمار فکر کند و در صورت نیاز بیمار را از عمل بینی منصرف نماید.
 • یکی از ویژگی‌های بهترین جراح بینی در شیراز صبر و حوصله است. این پزشک باید برای معاینه بینی بیمار زمان کافی بگذارد و با دقت با متقاضی مشورت کند.
 • در صورتی که بیمار خواسته‌های عجیب و جنجالی از عمل زیبایی بینی دارد بهترین پزشک جراح بینی باید بتواند او را مجاب کند. در صورتی که موفق به مجاب کردن بیمار نشود باید از انجام این عمل خودداری نماید.
 • جراح بینی باید در عمل بینی‌های استخوانی و گوشتی نیز متخصص باشد و مدل بینی را بر اساس آناتومی صورت بیمار پیشنهاد کند.
 • متقاضیان باید قبل از انتخاب جراحی بینی کلیه خصوصیات و ویژگی‌های آن را بشناسند و سپس برای دریافت نوبت اقدام کنند.
 • بهترین جراح بینی باید بتواند با صبر و حوصله زیاد کلیه اطلاعات مورد نیاز در مورد جراحی بینی را به متقاضی ارائه دهد و او را با عوارض احتمالی آشنا بسازد.
 • یک جراح متخصص باید به اصول زیبایی‌شناسی و ریاضیات مسلط باشد.
 • جراح زیبایی بینی باید از قدرت تخیل برخوردار باشد و بتوانند بینی بیمار را به بهترین شکل ممکن جراحی کند.

ویژگی‌های بهترین جراح بینی در شیراز

مدل‌ های مختلف بینی

بهترین جراح بینی در شیراز می‌تواند از طریق جراحی زیبایی، مدل‌های مختلف بینی را بر اساس سلیقه بیمار و اجزای صورت آن‌ها به وجود بیاورد. در ادامه پرطرفدارترین مدل‌های مختلف بینی را معرفی می‌کنیم.

عمل بینی طبیعی

بینی طبیعی یکی از پرطرفدارترین مدل بینی بین مردان و زنان به شمار می‌رود. این مدل بینی از مزیت‌های زیادی برخوردار؛ به همین دلیل اکثر پزشکان آن را توصیه می‌کنند. یک جراح بینی حرفه­ای در این نوع عمل، اشکالات و نواقص بینی شما از جمله قوز و افتادگی نوک بینی، کج بودن و… را برطرف می‌سازد. بهترین جراح بینی در شیراز این مشکلات را طوری برطرف می‌کند که بعد از عمل بینی حالت مصنوعی پیدا نمی‌کند. به طوری که اطرافیان شما با دیدن بینی جدیدتان خیلی تعجب نخواهند کرد. لازم به ذکر است که عمل بینی طبیعی برای همه چهره‌ها و رده‌های سنی مناسب است.

عمل بینی نیمه فانتزی

بعد از عمل بینی طبیعی، عمل بینی نیمه فانتزی نیز پرطرفدارترین نوع عمل‌های زیبایی به حساب می‌آید. در این عمل زیبایی بهترین جراح زیبایی سعی می‌کند نوک آن را کمی به سمت بالا ببرد و قوز بسیار کوچکی ایجاد کند. البته در این جراحی زیبایی، تناسب سایز بینی و شکل آن نیز کاملاً حفظ می‌شود. سایز بینی نیمه فانتزی در مقایسه با بینی طبیعی کمی باریک‌تر بوده و سوراخ‌های آن نیز کمی کوچک‌تر می‌شود. نوک بینی نیمه فانتزی خیلی بالا نیست و حالت نسبتاً طبیعی دارد.

عمل بینی فانتزی (غیرطبیعی)

عمل بینی فانتزی یا غیرطبیعی نوعی عمل غیر علمی است که معمولاً برای زیبایی متقاضیان انجام می‌شود. در صورتی که این عمل بینی را انتخاب کنید ممکن است بعدها دچار مشکلات تنفسی یا چشایی شوید؛ به همین دلیل کمتر کسی پیدا می‌شود که به سراغ این نوع عمل زیبایی برود. به طور کلی پس از عمل بینی فانتزی بینی شما قوس غیر استاندارد می‌گیرد و یک فرورفتگی غیر طبیعی در قسمت پره­های شما ایجاد می‌شود. این مدل برای برخی از افراد جذاب به نظر می‌رسد. در صورتی که این عمل زیبایی برایتان جذاب است می­توانید به بهترین جراح بینی در شیراز مراجعه کنید.

عمل بینی فانتزی (غیرطبیعی)

روش های مختلف عمل بینی

در کل، عمل بینی به شکل دو روش باز و بسته، بسته به میزان تغییرات مورد نیاز و توصیه‌ی جراح، انجام می‌شود. یک سوال متداول در ذهن بسیاری از افراد درباره عمل بینی این است که آیا تکنیک باز بهتر است یا بسته؟ باید بدانید که هیچ یک از این روش‌ها نسبت به دیگری مزیت یا برتری قطعی ندارند و هر کدام مزایا و معایب خود را دارند. در ادامه، توضیحی درباره تعریف هر یک و مزایا و معایب آن‌ها ارائه شده است.

 • تکنیک بسته عمل بینی، به صورتی است که جراح تنها با برش‌هایی در سوراخ‌های بینی، بخشی از عمل بینی را انجام می‌دهد و در قسمت میانی سوراخ‌ها برشی ایجاد نمی‌کند. این روش معمولاً برای جراحی بینی‌هایی با تغییرات کوچک استفاده می‌شود و برای تغییرات گسترده مناسب نیست. به عنوان مثال، در جراحی بینی گوشتی از تکنیک بسته عمل بینی استفاده نمی‌شود زیرا دید جراح محدودتر از جراحی بینی باز است.
 • در روش جراحی بینی به شیوه باز، علاوه بر برش‌هایی که در طرفین سوراخ‌های بینی ایجاد می‌شوند، یک برش نیز در قسمت میانی سوراخ‌های بینی یعنی کلوملا ایجاد می‌شود. این برش، به جراح امکان مشاهده بهتری از وضعیت داخلی بینی می‌دهد. این تکنیک برای جراحی بینی‌هایی که دارای وضعیت داخلی پیچیده‌تری هستند و نیاز به تغییرات گسترده‌تری دارند، مناسب است. به عنوان مثال، در جراحی بینی‌های گوشتی که نیاز به تقویت غضروف دارند، معمولاً از روش جراحی باز بینی استفاده می‌شود.

چگونه بهترین جراح بینی تهران را انتخاب کنیم؟

برای پیدا کردن بهترین جراح بینی در شیراز باید برخی از نکات را در نظر بگیرید و بر اساس آن عمل بینی خود را به آن بسپارید. مهم‌­ترین نکات لازم هنگام انتخاب بهترین جراح بینی عبارتند از:

چگونه بهترین جراح بینی تهران را انتخاب کنیم؟

 1. قبل از هرکاری لیست بهترین جراحان بینی در شهر شیراز را تهیه کنید.
 2. برای تهیه این لیست می‌توانید از افرادی که قبلاً این کار را انجام داده‌اند کمک بگیرید و نام پزشکانی که در کار خود موفق بودند را یادداشت کنید. همچنین می‌توانید از گوگل یک شبکه‌های اجتماعی هم کمک بگیرید.
 3. بعد از تهیه لیست بهترین جراحان بینی به سراغ تحقیق در مورد سوابق و تحصیلات پزشکی آن‌ها بروید.
 4. به صورت حضوری به مطب آن‌ها مراجعه کنید و در مورد فرم ‌ایده‌آل بینی خود صحبت کنید. از این طریق میزان صبوری و نحوه برخورد پزشک مورد نظر را محک بزنید.
 5. سعی کنید زمانی را برای مراجعه به مطب انتخاب کنید که متقاضیان و بیماران قبلی در آن حضور داشته باشند و از آن‌ها در مورد نحوه کار پزشک و نتیجه کار سؤال کنید.
 6. بهترین جراحان بینی برای مجاب کردن متقاضیان آلبومی از نمونه کار‌های خود را تهیه می‌کنند. برای مطمئن شدن از جراح مورد نظر از او بخواهید که آلبوم را به شما نشان دهد.
 7. در نهایت اگر از کار‌ها و طرز برخورد پزشک مورد نظر راضی بودید می‌توانید برای دریافت نوبت جراحی بینی اقدام کنید.

جراحی بینی؛ پرطرفدارین جراحی در شیراز

جراحی بینی از طرفدار‌ترین جراحی‌های شیراز است که از طریق آن می‌توانید به فرم دلخواه و طبیعی بینی خود برسید. برای اینکه یک عمل زیبایی موفق و بدون دردسر داشته باشید باید بتوانید بهترین جراح بینی در شیراز را انتخاب نمایید و سپس با خیال راحت خود را برای یک جراحی آماده کنید.

دیگر متخصصین پزشکبان

در این صفحه سعی کردیم تا به معرفی بهترین جراحان بینی شیراز بپردازیم و همچنین یکسری اطلاعاتی در این مورد به شما داده باشیم؛ اگر بدنبال افراد بیشتر و یا اطلاعات کامل‌تری هستید، میتونید همین الان به صفحه بهترین جراح بینی رجوع کنید تا لیست بزرگتری از بهترین جراحان بینی کشور رو مشاهده بکنین.

همچنین اگر بدنبال یک جراحی هستید که متخصص جراحی عمل بینی‌های استخوانی باشد میتونید به لیست بهترین جراح بینی استخوانی مراجعه نمایید.

منبع: nosecomfort

۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا