پزشک و متخصص

بهترین دکتر پیکر تراشی در تهران

افرادی که به دنبال لاغری هستند همیشه روشی کم خطر با بازدهی بالا را انتخاب می‌کنند. پیکرتراشی یکی از این روش‌ها است که به صورت کاملا اصولی و توسط بهترین دکتر پیکرتراشی در تهران انجام می‌شود؛ با این متد چربی‌های اضافی از اندام‌های چاق جدا شده و بدن شما به تناسب خاصی می‌رسد.
این یک کار کاملا حساس است که نیاز به تخصص دارد؛ بنابراین شما باید در انتخاب بهترین دکتر پیکر تراشی در تهران نهایت دقت را داشته باشید. پزشکان باتجربه و باسابقه‌ای که این کار را انجام می‌دهند قطعا ویژگی‌های منحصر به فردی دارند.

پیکرتراشی توسط بهترین دکتر تهران چگونه انجام می شود؟

پیکرتراشی یک روش کاملا حساس بوده که با بی‌حسی موضعی انجام می‌شود. اگر سطح پیکرتراشی وسیع باشد پزشک تشخیص می‌دهد که فرد باید بیهوشی عمومی شود. این روش به لیپوساکشن نزدیک بوده و در آن پزشک باید تخصص و تجارب لازم را داشته باشد تا خطری فرد را تهدید نکند.
در این روش از فناوری صدای مادون قرمز و ارتعاش استفاده می‌شود که در این شرایط سلول‌های چربی به خوبی شکسته شده و از بافت اصلی جدا می‌شوند.

مهارت دکتر در اینجا اهمیت زیادی دارد و باعث می‌شود تا چربی‌های اضافی به صورت کامل از بدن جدا شوند. لوله کانولا به وارد شدن به بافت چربی می‌تواند لرزش و ارتعاش ایجاد کند و با این کار چربی‌ها را از بین ببرد. مزیت استفاده از این روش عدم آسیب به عروق و بافت‌های بدن بوده و به همین دلیل همه افراد سعی دارند تا این کار را توسط پزشک متخصص انجام دهند.

فناوری استفاده شده در این روش کمک می‌کند تا چربی‌ها با مکش بالایی از بدن خارج شوند. دوران نقاهت این روش کم بوده و بهبودی سریع اتفاق می‌افتد.

معرفی بهترین دکتر های پیکر تراشی:

معرفی بهترین متخصصین و دکترهای پیکرتراشی در تهران به همراه شماره تماس، شبکه اجتماعی و آدرس :

دکتر علی مومن

دکتر علی مومن متخصص جراح زیبایی؛ بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت؛ جز ۱۰ پزشک برتر زیبایی در کشور.

شماره تماس : ۰۹۳۶۳۰۲۳۹۶۳

شبکه اجتماعی : matisa.clinicc

آدرس : تهران، بیمارستان نیکان.

خدمات دکتر علی مومن :

 • لیپوماتیک
 • لیفت سینه
 • لیفت بازو
 • لیفت ران پا
 • پیکر تراشی
 • ابدومینوپلاستی
 • پروتز سینه
 • تزریق چربی باسن

دکتر علی اکبر مروتی

دکتر علی اکبر مروتی فوق تخصص جراح زیبایی و پلاستیک؛ بیش از ۱۰۰۰ جراحی موفق در کشور؛ عضو انجمن بین المللی جراحان زیبایی و پلاستیک.

شماره تماس : ۸۸۷۷۰۵۸۸

آدرس: ونک، خیابان گاندی جنوبی، خیابان ۱۸، پلاک ۱۵، طبقه ۲، واحد ۴.

شبکه اجتماعی : lipoomatic_vip

خدمات دکتر علی اکبر مروتی :

 • لیپوماتیک
 • تزریق چربی
 • پروتز سینه
 • پیکر تراشی
 • ابدومینوپلاستی
 • بلفاروپلاستی
 • ماموپلاستی

دکتر بهزاد خوروش

دکتر بهزاد خوروش فوق تخصص جراح زیبایی فک و صورت و پلاستیک؛ عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا.

دکتر بهزاد خوروش

آدرس : تهران، میدان ونک، خیابان بیستم گاندی، پلاک ۱۶ طبقه ۲، واحد ۴.

شماره تماس : ۰۲۱۸۸۷۷۸۷۹۵

خدمات دکتر بهزاد خوروش :

 • جراح بینی
 • جراح پلاستیک
 • پیکر تراشی
 • لیفت سینه
 • رینوپلاستی
 • لیفت صورت
 • لیفت ابرو
 • لیپوساکشن

دکتر امیر دریانی

دکتر امیر دریانی فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک و ترمیمی؛ بیش از ۱۲ سال سابقه کاری؛ دارای مدرک فلوشیپ جراحی و بازسازی کانسر پستان از ایتالیا؛ عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی در ایران؛ دکتر پیکر تراشی در تهران.

دکتر امیر دریانی

آدرس : تهران، نلسون ماندلا، پایین تر از پل میرداماد، سرسپیدار، جنب بانک پارسیان، ساختمان مهرگان، طبقه اول واحد ۲.

شماره تماس : ۰۲۱۸۸۸۵۶۹۲۰

خدمات دکتر امیر دریانی :

 • جراح پلاستیک
 • جراح میکروواسکولار
 • تزریق ژل و بوتاکس
 • پیکر تراشی
 • جراح لیفت صورت
 • بلفاروپلاستی
 • لیپوساکشن
 • تزریق چربی باسن
 • بازسازی استخوان
 • براکیوپلاستی

ویژگی بهترین دکتر پیکرتراشی در تهران

برای انتخاب بهترین دکتر پیکرتراشی در تهران ویژگی‌هایی در نظر گرفته شده که شما در یک دکتر باتجربه و باسابقه آنها را پیدا خواهید کرد. این ویژگی‌ها عبارتند از:

 • اول اینکه یک پزشک باتجربه و کاربلد قطعا رفتاری محترمانه و مناسب با مراجعه‌کنندگان دارد و با پاسخگویی به سوالات آنها ارتباط خوبی با افراد برقرار می‌کند. شما با چنین پزشکی احساس راحتی خواهید کرد و می‌توانید با آرامش کامل و بدون آستری تمام مراحل درمان را پشت سر بگذارید.
 • دسترسی به مطب بهترین دکتر پیکر تراشی در تهران باید راحت باشد چون در چنین شرایطی بیماران می‌توانتد به راحتی آن را پیدا کنند و نیازی نیست به تحقیق و جستجو نیست. این یک ویژگی مهم است که بهترین دکتر همیشه به آن توجه می‌کند.
 • پیکرتراشی یک جراحی حساس است؛ از این رو پزشک باید تجربه و مهارت و دانش کافی در این خصوص را داشته باشد تا بتواند در صورت بروز مشکل یک تصمیم درست را اتخاذ کند بدون اینکه سلامتی بیمار به خطر بیفتد. مهارت بالا سرعت عمل و دقت پزشک را هم بیشتر خواهد کرد و معطلی شما در پروسه درمان کمتر خواهد شد.
 • یک پزشک باتجربه همیشه اطلاعات خود را بروز نگه می‌دارد و سعی می‌کند تا از دانش روز دنیا استفاده کند و به کمک فناوری جدید درمان را پیش ببرد.
 • برای اینکه بتوانید بهترین دکتر پیکرتراشی در تهران را پیدا کنید، جراحان پلاستیک و زیبایی اولین اولویت شما برای انتخاب هستند؛ چون دانش و علم کافی در این حوزه را دارند.
 • ویژگی دیگر بهترین دکتر پیکر تراشی در تهران ارائه خدمات متنوع متناسب با بیماران است. این باعث شده تا برای هر بیمار روشی متناسب با او انتخاب شود.
 • استفاده از دستگاه‌های بروز و پیشرفته باعث شده تا کار درمان با دقت و سرعت بیشتری پیش برود.

مزایای پیکر تراشی توسط بهترین دکتر در تهران

اگر بهترین دکتر را در تهران برای انجام پیکرتراشی انتخاب کرده‌اید قطعا این کار برای شما مزیت‌های زیادی به همراه دارد. این یک روش بی‌خطر خواهد بود چون پزشک کار خود را به صورت کاملا تخصصی و با مهارت بالا انجام می‌دهد‌. درد بیمار به حداقل می‌رسد که در این صورت دوران نقاهت هم کمتر خواهد شد. بهبودی سریع مهم‌ترین مزیت انتخاب پزشک متخصص و باتجربه است. اگر کار به صورت اصولی انجام شود هیچ جای زخمی باقی نمی‌ماند.

محیط کاملا بهداشتی و استریل خواهد بود و پزشک هم لوازم و مواد درجه یک را استفاده می‌کند. مزیت دیگر پیکرتراشی توسط متخصص ماندگاری کار است به طوری که حذف چربی‌ها بدون بازگشت بوده و نتیجه خوبی دارد. با یک دکتر خوب هیچ خطری شما را تهدید نمی‌کند چون کار به صورت کاملا اصولی پیش می‌رود و شما بعد از هوش آمدن درد کمی خواهید داشت.

بهترین دکتر پیکر تراشی در تهران

میزان کاهش وزن پس از پیکرتراشی چقدر است؟

اینکه پس از عمل جراحی لاغری توسط بهترین دکتر پیکر تراشی در تهران، چقدر کاهش وزن داشته باشید کاملا به خودتون بستگی داره و فرد به فرد متفاوت هست و نمیشه گفت مثلا بعد از یک ماه فلان کیلو از وزن شما کم خواهد شد، یا ماه سوم به این مقدار وزن میرسید؛ البته که شما میتونید با رژیم غذایی مناسب، تاثیر این عمل جراحی رو بیشتر هم بکنید.

اما خب نکته ای که در رابطه با همه صدق میکنه این هست که در یک بازه زمانی طولانی، همگی کاهش وزن زیادی رو خواهند داشت و با وزن اولیه شون، فاصله خیلی زیادی می‌گیرند در نهایت.

چگونه بهترین دکتر پیکر تراشی در تهران را پیدا کنیم؟

برای انتخاب بهترین دکتر پیکرتراشی در تهران باید سوابق تحصیلی و تخصصی پزشک را مورد بررسی قرار دهید و با تحقیقات کامل از این موضوع اطمینان حاصل کنید. پزشکی که تحصیلات دانشگاهی دارد قطعا با علم و دانش کافی در این حوزه قدم برداشته است. مطب پزشک باید مجهز به دستگاه‌های پیشرفته و کاملا استریل باشد پس شما باید به مطب پزشک هم مراجعه کنید.
داشتن مجوز رسمی یک اصل مهم است که نشان می‌دهد پزشک کار خود را به صورت قانونی انجام می‌دهد.

دکتر پیکرتراشی باید اطلاعات کافی داشته باشد تا بتواند سوالات شما را به درستی پاسخ دهد. صداقت داشتن یک موضوع مهم است چون دکتر تمام جزئیات را برای شما شرح می‌دهد. قبل از عمل با دیگران مشورت کنید و اطلاعات کافی درباره تجربه آنها داشته باشید.
برای پیدا کردن یک دکتر خوب و باتجربه برای پیکر تراشی شما باید سابقه کاری دکتر را هم بررسی کنید. پزشکی که میزان رضایت‌مندی بیماران از او بیشتر باشد قطعا توانسته با عملکردی خوب یک نتیجه قابل قبول را به همراه داشته باشد.

مراجعه به بهترین پزشک پیکرتراشی در تهران

برای خلاصی از چربی‌های اضافی، پیکرتراشی بهترین راهکار بوده که می‌تواند شما را به تناسب اندام و استایلی زیبا برساند. انتخاب بهترین دکتر پیکر تراشی در تهران در نتیجه عمل نقش مهمی دارد به همین دلیل افراد سعی می‌کنند تا با تحقیقات زیاد پزشک باسابقه و با تجربه را انتخاب کنند.
حساسیت این کار زیاد است به همین دلیل دکتر باید صبور باشد و دقت و ظرافت لازم را برای انجام جراحی خرج کند. برای اینکه عمل کمترین عوارضی به همراه داشته باشد شما باید به دکتری با مهارت بالا مراجعه کنید.

هزینه پیکرتراشی در سال ۱۴۰۲

هزینه تراشیدن پیکر یکی از مهم‌ترین عوامل در انتخاب جراح و مرکز درمان برای متقاضیان است. با این حال، باید توجه داشت که انتخاب جراح صرفا بر اساس هزینه کافی نیست، زیرا عمل توسط پزشکانی که تجربه و مهارت کافی در این زمینه ندارند، ممکن است منجر به عواقب غیرقابل جبرانی شود.

عوامل و عوامل زیادی وجود دارند که بر هزینه نهایی جراحی تراشیدن پیکر تأثیر می‌گذارند، اما به طور کلی می‌توان هزینه این جراحی را حدوداً بین ۲۰ تا ۵۰ میلیون تومان در نظر گرفت.
قیمت‌های مذکور تقریبی هستند و با توجه به وزن، قد و نوع عمل (با یا بدون لیفت)، در افراد مختلف ممکن است متفاوت باشند.

عوامل موثر بر هزینه پیکرتراشی

تعدادی از فاکتورها و عواملی که بر قیمت نهایی جراحی پیکرتراشی تأثیر می‌گذارند عبارتند از:

 1. تخصص و مهارت پزشک: مهارت و تجربه جراح در این زمینه می‌تواند هزینه را تحت تأثیر قرار دهد. پزشکان با تجربه و مهارت بیشتر ممکن است هزینه بیشتری داشته باشند.
 2. بیمارستان یا کلینیک: هزینه‌های مرتبط با استفاده از بیمارستان یا کلینیک خصوصی ممکن است با هم تفاوت داشته باشند. بیمارستان‌های با امکانات و تجهیزات بیشتر ممکن است هزینه بیشتری داشته باشند.
 3. روش انتخابی برای انجام جراحی: نوع روشی که برای انجام عمل انتخاب می‌شود نیز می‌تواند هزینه را تحت تأثیر قرار دهد. روش‌های پیشرفته‌تر و بروزتر ممکن است هزینه بیشتری داشته باشند.
 4. هزینه آزمایشات قبل از عمل: برخی آزمایشات و معاینات قبل از جراحی ممکن است برای تشخیص و بررسی وضعیت بیمار لازم باشد. هزینه این آزمایشات نیز به هزینه نهایی جراحی اضافه خواهد شد.
 5. نواحی مورد نیاز برای جراحی پیکرتراشی: میزان وسعت و نواحی مورد نیاز برای انجام جراحی نیز می‌تواند تأثیرگذار باشد. جراحی‌های پیچیده‌تر و نواحی بزرگتر ممکن است هزینه بیشتری داشته باشند.
 6. میزان چربی مورد نیاز: در برخی موارد، برای جابجایی چربی به نواحی دیگر از بدن، نیاز به عملیات جداگانه‌ای به نام لیپوساکشن وجود دارد. هزینه لیپوساکشن همچنین بر هزینه کل جراحی تأثیر می‌گذارد.

لازم به ذکر است که میزان هزینه‌ها و تأثیر هر یک از این فاکتورها ممکن است بسته به متخصص و منطقه جغرافیایی متفاوت باشد. بهتر است قبل از اقدام به جراحی، با پزشک مشورت کرده و جزئیات هزینه‌ها را بررسی نمایید.

دیگر متخصصین پزشکبان

در این صفحه سعی شد تا به معرفی بهترین دکتر پیکر تراشی در تهران و همچنین ارائه یکسری اطلاعاتی در رابطه با این عمل بپردازیم؛ اما خب اگر بدنبال خدمات بیشتر و اطلاعات جامع‌تری در این رابطه هستید، میتونید همین الان به صفحه بهترین دکتر پیکر تراشی مراجعه نمایید تا لیست کامل تری از دکتران پیکرتراشی سراسر کشور ببینید.

موارد جستجو شده توسط کاربران

 • هزینه پیکر تراشی در تهران
 • بهترین دکتر زن پیکر تراشی در تهران
 • بهترین فوق تخصص پیکر تراشی
 • دکتر پیکرتراشی خانم در تهران
 • ۱۰تا از بهترین دکتر پیکرتراشی در تهران ❤️ از نگاه مردم
 • بهترین دکتر پیکر تراشی در تهران (لیست ۱۰ تایی)
 • بهترین دکتر پیکرتراشی در تهرانپارس تهران به همراه آدرس
 • هزینه پیکر تراشی در تهران مشاوره و آدرس کلینیک
 • اهمیت تخصص بهترین دکتر پیکر تراشی در تهران
 • دکتر پیکرتراشی خوب در تهران

منابع:

۴.۵/۵ - (۶ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا