پزشک و متخصص

بهترین دکتر بوتاکس

امروزه بیشتر افراد به دنبال جوانسازی پوست هستند تا از این طریق بتوانند زیبایی خود را حفظ کنند. بوتاکس بهترین روش برای جوانسازی و شادابی پوست است به شرطی که آن را توسط بهترین دکتر بوتاکس انجام دهید. تجربه و مهارتی که پزشک برای انجام بوتاکس دارد باعث شده تا نحوه و میزان تزریق به درستی انجام شود و بتواند تاثیراتی مطلوب و ماندگار داشته باشد.
مشاوره‌هایی که دکتر در این خصوص ارائه می‌دهد به متقاضی کمک می‌کند تا همیشه بهترین روش را برای بوتاکس انتخاب کند و از نتیجه آن رضایت کامل داشته باشد. برای انتخاب بهترین دکتر بوتاکس، بهتر است ارزیابی‌های لازم صورت بگیرد.

نام متخصص آدرس توضیحات
دکتر خدایاری
کلینیک گل آرا
کلینیک ماهک

بهترین دکتر بوتاکس صورت چه ویژگی هایی دارد؟

بوتاکس فرایندی کاملا حساس و ظریف است که باید توسط بهترین دکتر بوتاکس انجام شود و شما برای انتخاب متخصص نیاز دارید تا ابتدا با ویژگی‌های او آشنا شوید.

 • بهترین دکتر بوتاکس باید ابتدا با آناتومی صورت و پوست آشنایی داشته باشد تا بتواند در زمان تزریق کار خود را به درستی انجام دهد. تجربه و مهارت پزشک رضایت بیشتر متقاضیان را به همراه دارد.
 • ویژگی دیگری که دکتر بوتاکس باید داشته باشد این است که خود اطلاعات کافی و بروز در این زمینه داشته باشد و بتواند این اطلاعات را هم در اختیار افراد قرار دهد و با مشاوره‌های لازم وضعیت فرد را بررسی و سپس بوتاکس را انجام دهد. در این شرایط اگر فرد بیماری زمینه‌ای داشته باشد سلامتی او به خطر نخواهد افتاد.
 • روش‌های مراقبتی که قبل و بعد از بوتاکس وجود دارد توسط بهترین دکتر ارائه می‌شود و بیمار باید به توصیه‌های لازم عمل کند تا بتواند نتیجه خوبی را دریافت کند. برای بهبودی و تاثیرگذاری سریع‌تر این مراقبت‌ها ضروری هستند.
 • شناسایی قسمت‌های لازم برای انجام بوتاکس ویژگی دیگر بهترین دکتر بوتاکس است که مانع از آسیب به عروق خونی و پوست می‌شود. پزشکی که تجربه و تخصص و تحصیلات لازم در این حوزه را داشته باشد کار شناسایی و تزریق را به خوبی انجام می‌دهد.
 • موادی که بهترین پزشک استفاده می‌کند دارای تاییدیه وزارت بهداشت بوده و کاملا اصل است؛ به همین دلیل نتیجه خوبی روی پوست به جای می‌گذارد و ماندگار‌تر است.
 • پزشک باسابقه و باتجربه همیشه از تجهیزات بهداشتی استفاده می‌کند و محیط فعالیت او کاملا استریل است؛ از این رو هیچ گونه آلودگی سلامت فرد را به خطر نمی‌اندازد.

انتخاب نواحی قابل درمان با بوتاکس توسط متخصص

مزیت انجام بوتاکس با بهترین دکتر

اگر بوتاکس زیر نظر بهترین دکتر بوتاکس انجام شود نتیجه خوبی و ماندگاری برای فرد به همراه خواهد داشت. مزیت بوتاکس برای این افراد زیاد بوده و می‌توانند زیبایی خود را دوباره به دست آورند؛ پزشک با این روش کم تهاجمی هیچ آسیبی به پوست وارد نمی‌کند.

دکتر برای انجام این کار نیازی به بیهوشی و بستری کردن بیمار ندارد. علاوه بر این درد بوتاکس کمتر است چون پزشک با مهارت زیاد کار خود را انجام می‌دهد. کم بودن دوره نقاهت باعث شده تا این روش تخصصی مورد استقبال قرار بگیرد. چون پزشک کار خود را با تجربه و مهارت انجام داده نتیجه سریع‌تر قابل مشاهده است.

انتخاب نواحی قابل درمان با بوتاکس توسط متخصص

شناسایی نقاط درمان و انجام تزریق به صورت کاملا اصولی ویژگی بهترین دکتر بوتاکس است که برای انتخاب نواحی از روش‌های مختلفی استفاده می‌کند.

 • خط اخم: مهم‌ترین قسمت برای تزریق بوتاکس است که پزشک برای رفع چین و چروک و خطوط اخم آن را انتخاب می‌کند. مواد ضد چروک و ضد پیری همیشه در این قسمت تزریق می‌شوند و با چند جلسه درمان چروک‌ها به خوبی باز می‌شوند.
 • خط خنده: با این تزریق خطوط اطراف لب و همچنین چشم از بین خواهد رفت.
 • خط افقی روی پیشانی: زمانی که ابروها را تکان می‌دهید این خطوط روی پیشانی ظاهر می‌شوند که پزشک متخصص به خوبی آنها را شناسایی کرده و با تزریق بوتاکس چهره شما را جوان‌تر می‌کند.
 • چانه: برای زاویه‌دار کردن فک و صورت بهترین دکتر بوتاکس عمل تزریق را در محل انقباض چانه انجام می‌دهد.
 • پل بینی: در اثر خندیدن و اخم کردن خطوطی روی بینی ظاهر می‌شود که متخصص بوتاکس با بررسی‌های انجام شده تزریق را روی خطوط بینی انجام می‌دهد‌.
 • دور لب: با تزریق بوتاکس در اطراف لب می‌توان خطوط عمودی ایجاد شده در اثر خوردن غذا و خندیدن را به راحتی محو کرد.
 • چشم: اگر پشت چشم دچار افتادگی شده باشد پزشک ترجیح می‌دهد که با تزریق بوتاکس ابروها را بالاتر برده و افتادگی را برطرف سازد.
 • لبخند: برای اینکه لب‌ها هنگام لبخند شدن محو نشوند بهتر است دکتر بوتاکس کار تزریق را در اطراف لب انجام دهد.
 • گوشه دهان: اگر گوشه دهان حالت افتاده دارد پزشک متخصص به راحتی آن را تشخیص داده و با تزریق بوتاکس خط خنده رو به پایین را برطرف می‌سازد.

بهترین پزشک بوتاکس صورت چه ویژگی هایی دارد؟

ماندگاری تزریق بوتاکس توسط بهترین دکتر

عوامل زیادی در ماندگاری بوتاکس نقش دارند که مهم‌ترین آنها انتخاب بهترین دکتر بوتاکس است. چون پزشک تخصص لازم در این زمینه را دارد و می‌تواند ابتدا محل تزریق را به خوبی شناسایی و بعد از آن با انتخاب مواد باکیفیت تزریق را به درستی انجام دهد.

در این صورت نتیجه کار رضایت‌بخش خواهد بود. دکتر خوب و با تجربه فاصله بین دو تزریق را به درستی مشخص می‌کند تا قبل از بین رفتن تاثیر دارو مجدد دوز بعدی تزریق شود. با این برنامه‌ریزی دقیق قطعا همه مراجعین از کار بوتاکس خود رضایت خواهند داشت.

برای اینکه آسیب‌های بافتی کمتر و تاثیرگذاری و ماندگاری تزریق بوتاکس بیشتر باشد بهترین راهکار انتخاب دکتر بوتاکس است که مهارت و تجربه لازم در این زمینه را دارد. اگر دکتر تزریق را در عمق مناسب انجام دهد ماندگاری کار بیشتر خواهد بود و فرد از انجام بوتاکس رضایت کامل خواهد داشت.

برای اینکه تزریق اثرات منفی روی بافت‌ها نداشته باشد باید دارو با دوز مناسب انتخاب شود که بهترین دکتر بوتاکس دوز را نه کمتر نه بیشتر استفاده می‌کند.‌

انتخاب بهترین دکتر بوتاکس

استقبال زیاد مردم از بوتاکس به عنوان یک روش کم تهاجمی باعث شده تا امروزه بیشتر افراد برای شروع کار ابتدا به دنبال یک پزشک متخصص و باتجربه باشند. افرادی که در زمینه زیبایی پوست و مو تحصیلات دانشگاهی دارند می‌توانند کار بوتاکس را بدون هیچ گونه آسیبی به پوست انجام دهند. بهترین دکتر سعی می‌کند تا مواد درجه یک را استفاده کند و با این کار نتیجه بوتاکس را افزایش دهد.

روند انجام بوتاکس

روند بوتاکس یک روند ساده و سریع هست که چیزی حدود ۱۰ تا ۲۰ دقیقه زمان میبره و سختی آنچنانی نداره و محدودیتی در خلال زندگی شما ایجاد نمیکنه؛ برای انجام بوتاکس معمولا بی حسی انجام نمیشه مگر اینکه حساسیت خاصی داشته باشین و نیاز باشه که بی حسی انجام بشه.
نتیجه نهایی و کامل انجام بوتاکس چیزی حدود ۱۰ تا ۱۴ روز پس از انجام اون قابل مشاهده هست.

ماندگاری تزریق بوتاکس توسط بهترین دکتر

در رابطه با مراقبت‌های بعد از انجام بوتاکس باید بگیم که نیاز هست تا ۶ ساعت بعد از تزریق، نخوابید و همچنین سرتون رو به جلو یا طرفین خم نکنید و در کل پیشنهاد میشه که فعالیت بدنی‌تون توی این بازه کم باشه.

نواحی تزریق بوتاکس

به طور کلی برای تزریق بوتاکس به صورت، ناحیه یک سوم بالایی صورت، یعنی پیشانی بهترین ناحیه برای تزریق بوتاکس هست؛ در ادامه اطلاعات بیشتری در این خصوص به شما میدهیم:

 • تزریق بوتاکس به پیشانی: خطوط ریز و درشتی که در پیشانی به دلیل افزایش سن یا لایف استایل نامناسب افراد ایجاد میشود، برای برخی اذیت کننده هست و دوست دارن که اونهارو از بین ببرن؛ بنابراین تزریق بوتاکس به ناحیه پیشانی یکی از گزینه های مناسب می‌باشد.
 • تزریق بوتاکس به ابرو: اگر جز اون دسته از افرادی هستید که چهره خسته یا عصبانی دارید، میتونید با بوتاکس ناحیه ابرو، به چهره‌ای بشاش و خوشحال تبدیل بشید.
 • بوتاکس لب: با افزایش سن، خطوطی در کنار ناحیه لب ایجاد می‌شود که ممکنه حس بدی رو در شما ایجاد کنه، مخصوصا موقع لبخند زدن! با تزریق بوتاکس به اطراف لب میتونید تمامی این خطوط رو از بین ببرید و لبخندی زیباتر داشته باشید.
 • اطراف چشم: دور و بر چشم هم مانند دیگر نواحی صورت دچار چین و چروک میشه که با بوتاکس میشه اونهارو محو کرد.

نکات مهم قبل از تزریق بوتاکس

 1. مهم‌ترین نکته این است که این روش تزریق، برای برخی افراد مناسب نیست. مثلاً در صورت بارداری یا شیردهی، تزریق بوتاکس توصیه نمی‌شود. همچنین در صورتی که در گذشته به این ماده حساسیت داشته‌اید، باید پزشکتان را در جریان قرار دهید.
 2. قبل از تزریق بوتاکس، باید به پزشکتان در مورد هرگونه دارویی که ممکن است در حال مصرف آن باشید، اطلاع دهید؛ همچنین، باید به پزشکتان در مورد بیماری‌هایی که ممکن است دارید (مانند مشکلات عضلانی، بیماری‌های خودایمنی و غیره) اطلاع دهید.
 3. قبل از تزریق بوتاکس، باید از پزشکتان در مورد عوارض جانبی و پیامدهای احتمالی این روش تزریق بپرسید.
 4. برخی از عوارض جانبی تزریق بوتاکس شامل سردرد، درد، خارش، بروز نقاط قرمز روی پوست، کبودی و ضعف عضلانی موقت است.
 5. بوتاکس تنها راهکاری موقتی برای کاهش چین و چروک صورت است و برای حفظ نتیجه آن، شما باید دوره‌های مرتبی از تزریق را طی کنید.
 6. در نهایت، باید به یاد داشته باشید که تزریق بوتاکس فقط برای افراد بالای ۱۸ سال توصیه می‌شود و هیچ‌گاه نباید توسط فردی غیر از متخصص و کارشناس در این زمینه انجام شود. همچنین، تزریق بوتاکس برای برخی افرادی که به طور مداوم این روش را تکرار می‌کنند، ممکن است باعث بروز مشکلات عضلانی و جلوگیری از حرکت صحیح و نرمال عضلات شود.
 7. قبل از تزریق بوتاکس، باید به دقت پزشک خود را انتخاب کنید و از تجربه و تخصص او در این زمینه مطمئن شوید. همچنین، باید به دقت دستورات پزشک خود در مورد مراقبت‌های پس از تزریق بوتاکس را دنبال کنید.

مزیت انجام بوتاکس با بهترین دکتر

نکات مهم بعد از تزریق بوتاکس

 1. بهتر است پس از تزریق بوتاکس از تمرینات شدید و ورزشی خودداری کنید و به مدت ۲۴ تا ۴۸ ساعت استراحت کافی داشته باشید.
 2. پس از تزریق بوتاکس، ممکن است برخی علائم ناخواسته مانند سردرد، درد و گاهی اوقات تورم در نقاط تزریق رخ دهد. این علائم معمولاً بسیار خفیف و موقتی هستند.
 3. پس از تزریق بوتاکس بهتر است در هفته اول از برخورد با حرارت و بخار خودداری کنید. به همین دلیل بهتر است در حمام با آب گرم دوش نگیرید.
 4. اگر در هفته اول پس از تزریق بوتاکس به دنبال نتایج بهتر هستید، می‌توانید از گرما استفاده کنید. برای مثال، از یک حوله گرم به عنوان فشار دهنده برای مناطق تزریق شده استفاده کنید.
 5. اگر احساس سوزش و درد می‌کنید، می‌توانید یک پارچه یخی را برای ۱۰ تا ۱۵ دقیقه روی ناحیه تزریق قرار دهید.
 6. در صورتی که پس از تزریق بوتاکس علائم ناخواسته شدیدی مانند سردرد شدید، درد شدید، بی‌اشتهایی، خستگی و تب دارید، باید به پزشک خود مراجعه کنید.
 7. نتایج نهایی تزریق بوتاکس حدود ۱۰ تا ۱۴ روز پس از تزریق بوتاکس قابل مشاهده هستند.
 8. بهتر است در هفته اول پس از تزریق بوتاکس، از مصرف الکل و آنتی‌بیوتیک‌هایی که ممکن است تداخل دارند با مصرف بوتاکس، خودداری کنید.
 9. پس از تزریق بوتاکس، نباید ماساژ یا فشار زیادی به ناحیه تزریق شده وارد کنید، زیرا ممکن است باعث شکستگی مواد تزریقی شود و نتایج نامطلوبی داشته باشید.
 10. اگر داروهایی مصرف می‌کنید که ممکن است با بوتاکس تداخل داشته باشند، حتماً باید این موضوع را با پزشک خود مطرح کنید.
 11. پس از تزریق بوتاکس، بهتر است از ضد آفتاب استفاده کنید تا پوست شما در مقابل نور مستقیم آفتاب محافظت شود.
 12. پس از تزریق بوتاکس، بهتر است به هیچ وجه به ناحیه تزریق خود دست نزنید، زیرا ممکن است باعث انتقال مواد تزریقی به نواحی دیگر شود و نتایج نامطلوبی را به دنبال داشته باشید.

نکات مهم قبل از تزریق بوتاکس

دیگر متخصصین پزشکبان

در این صفحه سعی شد تا اطلاعات جامعی در رابطه با بوتاکس بهتون داده بشه و بهترین دکتر های بوتاکس بهتون معرفی بشه؛ اما اگر بدنبال خدمات جامع‌تر و همچنین لیست بیشتری از این متخصصین هستید میتونید همین الان به صفحه کلینیک بوتاکس مراجعه نمایید تا به‌راحتی متخصصین رو با هم مقایسه کنید.

موارد جستجو شده توسط کاربران

 • بهترین مکان برای تزریق بوتاکس
 • معرفی بهترین دکتر و کلینیک تزریق بوتاکس
 • بهترین دکتر خانم تزریق بوتاکس و ژل (تهران)
 • بهترین دکتر برای بوتاکس
 • دکتر خوب تزریق بوتاکس
 • نگاه سریع به دکتر های خوب تزریق بوتاکس
 • انتخاب بهترین دکتر بوتاکس
 • ویژگی های بهترین دکتر بوتاکس
 • تزریق بوتاکس خط خنده و همین طور بوتاکس پیشانی
 • تزریق بوتاکس به نواحی دارای چین و چروک صورت با هدف جوانسازی پوست

منابع:

۵/۵ - (۸ امتیاز)

۵ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا