پزشک و متخصص

بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران

داشتن ابرو‌هایی با حجم بالا و متناسب با فرم صورت خود، ممکن است آرزوی هر فردی در زندگی باشد که این مورد در خانم‌ها بیشتر از آقایان به چشم خواهد آمد. همان‌طور که می‌دانید، ابرو‌ها بخش متمایزی از صورت هستند که در انتقال حالات و تعامل با دیگران، تأثیر بسزایی دارند.

اما وجود دارند افراد بسیاری که از حجم کم و رشد ابرو‌های خودشان، رضایت کامل را ندارند. این امر در نهایت می‌تواند سبب بر این شود که افراد در طول زندگی به‌صورت خودآگاه شده و اعتماد به نفس خود را از دست دهند.

اما باید به شما بگوییم که جای هیچ‌گونه نگرانی نیست و شما می‌توانید با انتخاب بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران، ابرو‌هایی زیبا را به چهره خود ببخشید؛ بنابراین کاشت ابرو نه‌تنها به شما کمک می‌کند تا ابرو‌های پرپشت‌تری داشته باشید؛ بلکه باعث تقویت ظاهر صورت نیز می‌شود. البته در این راستا باید در نظر داشته باشید که انتخاب بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران، برای رسیدن به این درجه از زیبایی یکی از مهم‌ترین و از جمله حیاتی‌ترین کار‌هایی است که باید انجام دهید.

امروز ما در سایت پزشک ‌بان، در کنار شما هستیم تا در مورد کاشت ابرو و بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران، صحبت کنیم؛ بنابراین اگر شما نیز جزء آن دسته از افرادی هستید که قصد دارید کاشت ابرو را انجام دهید و به دنبال دکتر کاشت ابرو در تهران هستید، به شما توصیه می‌کنیم تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید. پیشاپیش امیدواریم از مطالب ارائه شده در این سایت، نهایت رضایت و استفاده را داشته باشید.

درصورتی که بدنبال بهترین کلینیک کاشت مو هستید، روی لینک کلیک کنید

نام متخصص آدرس توضیحات
دکتر نیلفروش زاده
حمیدرضا وفائی
محمدرضا کیانی

بهترین دکتر کاشت ابرو

بهترین دکتر کاشت ابرو

همان‌طور که مشاهده می‌کنید، امروزه اغلب بانوان برای زیبا‌تر جلوه‌دادن فرم و ظاهر ابرو‌های خود از روش‌های گوناگونی مانند استفاده از لوازم‌آرایش، فیبروز، میکروبلیدینگ و یا روش‌های دیگر بهره می‌گیرند. اما غالباً نتایج این فرایند برای آن‌ها به ‌دور از انتظار است و ممکن است مطلوب آن‌ها نباشد؛ بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که تنها راه‌حل برای بازگرداندن ابرو‌ها به حالت طبیعی، انتخاب روش کاشت موی ابرو است.

اما این نکته را در نظر داشته باشید که انجام این روند، کار ساده‌ای نیست، بلکه از پیچیدگی زیادی برخوردار است؛ بنابراین باید دقت داشته باشید برای انجام کاشت ابرو، به بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران مراجعه کنید. در روند انتخاب بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران دقت بر این داشته باشید که دانش و تجربه دکتر در کاشت ابرو معیار‌های اساسی برای انتخاب جراح مناسب است.

همچنین در کنار این مورد، مواردی مانند پروتکل درمانی انتخابی، ارتباطات و کیفیت امکانات جراح و… از اهمیت بالایی برخوردار است.

کاندید مناسب کاشت ابرو

همان‌طور که می‌دانید هر فرد با توجه ‌به نوع جراحی که قصد انجام آن را دارد، باید در نظر داشته باشد که آیا کاندید مناسبی برای انجام آن است و یا خیر. پس می‌توان گفت که کاشت ابرو نیز خارج از این قاعده کلی نبوده و فرد باید در ابتدا بررسی کند که کاندید مناسبی برای کاشت ابرو هست و یا خیر.
در ادامه برخی از افرادی که کاندید مناسبی برای کاشت ابرو هستند را برایتان معرفی خواهیم کرد.

 • مناسب‌ترین افرادی که کاندید مطلوب برای انجام این عمل محسوب می‌شوند، کسانی هستند که به طور ژنتیکی و طبیعی تار‌های ابرویی نازک و یا کم‌حجمی دارند.
 • افرادی که در طول زمان با ریزش ابرو‌هایشان مواجه شده‌اند و این فرایند هیچ بازگشتی نداشته است.
 • افرادی که با انجام جراحی‌های گوناگون دچار ریزش شدید ابرو شده‌اند.
 • همچنین افرادی با توجه ‌به دلایل زیر می‌توانند توسط دکتر کاشت ابرو در تهران، کاشت ابرو را انجام دهند:
 • کم‌پشت شدن ابرو‌ها در اثر تاتو ابرو (خال‌کوبی)، هاشور و موارد مشابه
 • استفاده‌کردن از لوازم آرایشی مداد و یا سایه ابرو نامرغوب
 • ازبین‌رفتن ابرو در اثر سوختگی، زخم و یا جراحت، آکنه، شکستگی و جای بخیه در ناحیه ابرو
 • وجود اختلال‌های هورمونی همچون بیماری‌های تیروئیدی و ریزش مو
 • کم‌پشت شدن ابرو‌ها در اثر بیماری‌های آلوپسی (طاسی سکه‌ای یا منطقه‌ای)، پوستی، سیستمیک و عفونی
 • ریزش ابرو در اثر برخی جراحی‌ها و درمان بیماری‌ها
 • افرادی که به‌صورت مادرزادی، به‌مرورزمان دچار ریزش مو‌های ابرو می‌شوند.
 • داشتن تغذیه نامناسب و کمبود آب بدن

کاندید مناسب کاشت ابرو

ویژگی‌های کاشت ابروی طبیعی توسط بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران

همان‌طور که می‌دانید شما در نهایت پس از اتمام کاشت ابرو توسط دکتر کاشت ابرو در تهران باید به نتیجه دلخواه و مطلوب خود دست یابید؛ بنابراین می‌توان از این جمله این برداشت را داشت که ابرو‌های شما پس از کاشت ویژگی‌هایی را در برداشته باشد. در ادامه برخی از این ویژگی‌ها را برایتان شرح خواهیم داد.

 • اولین و مهم‌ترین ویژگی که باید ابروی شما پس از کاشت ابرو آن را دارا باشد، شیب و خواب مناسب ابرو‌های شما است.
 • از دیگر ویژگی‌هایی که در کاشت ابرو باید آن را در نظر گرفت این است که ابروی ما زاویه‌ای متناسب با صورت ما را داشته باشد.
 • همچنین پس از کاشت ابرو باید به رشد ابرو و ریزش آن نیز دقت داشته باشید.

آیا کاشت ابرو عوارض جانبی را در بردارد؟

ممکن است افراد به دلیل ترس از عوارض جانبی، از کاشت ابرو پرهیز کنند. اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که در صورتی که این کار توسط پزشک خبره و بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران انجام شود، عوارض آن‌چنانی به همراه نخواهد داشت و در صورت وجود نیز ممکن است این عوارض به‌صورت کوتاه‌مدت باشد. برای مثال برخی از این عوارض عبارت‌اند از:

درد خفیف

درست است که برای انجام کاشت ابرو از دارو‌های بی‌حسی استفاده می‌شود، اما ممکن است درد خفیفی نیز به دنبال داشته باشد که این مورد، کاملاً طبیعی بوده و با استفاده از مسکن‌های ساده می‌توانید آن را کنترل نمایید.

عفونت

وجود عفونت پس از کاشت ابرو توسط بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران، عارضه‌ای نادر است. اما احتمال آن نیز وجود دارد؛ بنابراین در صورت اینکه ابرو‌های شما پس از کاشت، دچار عفونت شد نگران نشوید و از آنتی‌بیوتیک‌های تجویزشده استفاده کنید.

عدم موفقیت در پیوند ابرو

آیا کاشت ابرو عوارض جانبی را در بردارد؟

یکی دیگر از بدترین عوارضی که ممکن است پس از کاشت ابرو درگیر آن شوید، این است که کاشت شما با شکست مواجه شود. این اتفاق زمانی برای شما رخ خواهد داد که ریشه ابرو، قادر به تأمین خون در این ناحیه نیست.

عوارض داروی بیهوشی

عوارض ناشی از بیهوشی در طی یک روش جراحی همیشه امکان‌پذیر است. بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران در این زمینه حتماً اقدامات احتیاطی ویژه‌ای را برای کاهش خطر انجام می‌دهند.

برای کاشت ابرو به چه مدت‌زمان، نیاز داریم؟

ممکن است این سؤال برای تمامی افرادی که قصد انجام این عمل را دارند، به وجود بیاید که برای کاشت ابرو به چه مدت زمانی نیازمند هستیم. برای پاسخ به این سؤال می‌توان گفت برای اینکه نتیجه نهایی را ببینید، حدوداً به ۴ الی ۶ ماه زمان احتیاج خواهید داشت. همچنین در نظر داشته باشید که در اکثر موارد کاشت ابرو، مو‌های شما طی چند هفته اول یا در عرض ۱ ماه ریزش خواهد داشت.

روش‌های کاشت ابرو توسط دکتر کاشت ابرو در تهران

برای انجام کاشت ابرو، روش‌های گوناگونی وجود دارد که می‌توانید با توجه ‌به شرایط فعلی خود، از آن‌ها بهره بگیرید. هرکدام از این روش‌ها ممکن است فواید و عوارض منحصر به فرد خود را داشته باشند. اما این نکته را در نظر داشته باشید که نتیجه نهایی با هرکدام از این روش‌ها، در نهایت همان چیزی است که انتظارش را دارید. در حالت کلی روش‌هایی که برای کاشت ابرو از آن‌ها بهره می‌گیرند، به شرح زیر‌ هستند:

کاشت ابرو به روش FUE

کاشت ابرو به روش FUE روش جدیدتری است که ایراد‌های روش قبلی کاشت ابرو طبیعی را بهبود می‌دهد. کاشت ابرو به روش FUE بدون خونریزی و حتی بدون جراحی انجام می‌شود، بنابراین این روش کاشت ابرو روش مناسب‌تری جهت کاشت ابرو است.

کاشت ابرو به روش SUT

یکی از روش‌های بسیار پرطرف‌دار در ایران برای کاشت ابرو است و مدت‌ها است که از آن استفاده می‌شود. درد و خونریزی ناشی از این روش بسیار جزئی می‌باشد؛ چرا که دستگاه بادقت و ظرافت بیشتری فولیکول مو را از سر جدا می‌کند.

روش‌های کاشت ابرو توسط دکتر کاشت ابرو در تهران

کاشت ابرو به روش FUT

این روش، روشی است که در آن فولیکول‌های مو به همراه بخشی از بافت پوست جدا شده و به محل گیرنده منتقل می‌شود. این روش به‌صورت جراحی و به کمک تیغ جراحی انجام می‌شود.

مراقبت‌های بعد از کاشت ابرو

در حالت کلی، پس از انجام عمل کاشت ابرو یک‌سری نکاتی وجود دارند که انجام آن می‌تواند فرایند پس از درمان را بهبود بخشند. به‌عنوان‌مثال:

 • تا دو روز پس از انجام کاشت ابرو، از مصرف دخانیات و مشروبات الکلی خودداری نمایید.
 • تا ۴۸ ساعت پس از کاشت و پیوند ابرو، فعالیت جسمی سنگین خود را محدود کرده و هیچ فشاری به ابرو‌هایتان وارد نکنید.
 • حداقل به مدت دو هفته پس از کاشت ابرو، شناکردن در استخر به‌هیچ‌وجه توصیه نمی‌شود.
 • تا سه هفته پس از کاشت ابرو، از تابش بیش از حد اشعه خورشید به ابرو‌ها فاصله بگیرید. برای جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید به ابرو‌ها، می‌توانید از کلاه نقاب‌دار استفاده نمایید.
 • در روز‌های بعد از عمل کاشت ابرو، ابرو‌ها را دست‌کاری نکنید و به‌هیچ‌عنوان آن‌ها را مالش ندهید. این کار سبب بر این شده تا فولیکول‌های کاشته شده در ابرو‌ها با مشکل روبرو شوند.

سخن پایانی

در این مطلب به‌طورکلی دریافتیم کاشت ابرو توسط دکتر کاشت ابرو در تهران، روشی برای انتقال قسمتی از مو‌های سر و در واقع پیاز مو که وظیفه ساخت مو را بر عهده دارند به ناحیه ابرو‌ها است؛ بنابراین می‌توان گفت کاشت ابرو روشی مناسب برای هرکسی است که دوست دارد ابرو‌هایی پرپشت و خوش‌حالت‌تری را داشته باشد.

معمولاً افرادی که به طور مادرزادی ابرو‌های نازک یا کم‌حجمی را دارند یا به دلایل مختلف ابرو‌های آن‌ها شروع به ریختن کرده است، بهترین کاندید برای کاشت ابرو هستند. همچنین بعضی افراد ممکن است ابرو‌هایی بی‌حالت داشته باشند یا فرم ابرو‌های آن‌ها در حالت کلی کاملاً قرینه نباشد. پس با استفاده از کاشت ابرو می‌توان این مشکلات را به‌راحتی برطرف کرده و به ابرو‌ها فرمی قرینه و زیبا بخشید.

مراقبت‌های بعد از کاشت ابرو

اکنون به پایان بخش دیگر از مطالب در سایت پزشک‌ بان رسیدیم. در این مطلب در مورد عناوینی مانند بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران، کاندید مناسب کاشت ابرو، ویژگی‌های کاشت ابروی طبیعی، آیا کاشت ابرو عوارض جانبی را در بردارد و … صحبت شد. در پایان امیدواریم از این مطلب نهایت استفاده و لذت را برده باشید.

در صورت داشتن هرگونه سؤال و یا ابهامی در این زمینه، می‌توانید آن را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید تا در فرصتی مناسب به پاسخ آن بپردازیم. از اینکه تا انتهای این مطلب از این سایت با ما همراه بودید، نهایت سپاس و قدردانی را داریم. پزشک‌ بان، آرزومند موفقیت شما در هر زمینه‌ای خواهد بود.

در نهایت دعوت میکنیم ازتون که لیست بهترین دکتر کاشت ابرو در ایران رو هم مشاهده بفرمایین تا با پزشکان و متخصصین بیشتری در این حوزه آشنا بشین.

به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا