پزشک و متخصص

بهترین دکتر زگیل تناسلی در تهران

بهترین دکتر زگیل تناسلی در تهران کیست و چه وظایفی دارد؟ ممکن است در طول زندگی خود، بار‌ها کلمه زگیل تناسلی را شنیده باشید و یا احتمالاً خود شما درگیر این ویروس شده باشید. جالب است بدانید، زگیل تناسلی یکی از شایع‌ترین بیماری‌های عفونی و مقاربتی است که می‌تواند از طریق رابطه جنسی و تماس پوست با پوست نواحی مخاطی انتقال یابد. این ویروس در برخی از افراد هیچ علائم مشخصی ندارد و در نهایت ممکن است پس از چندین سال، به صورت خودکار از بین برود.

اما انواع دیگر این ویروس وجود دارند که ممکن است خطراتی را برای افراد به وجود بیاورند. برای مثال، می‌توانند باعث ایجاد سرطان دهانه رحم، واژن، مقعد و سرطان آلت تناسلی در خانم‌ها و یا آقایان شوند. بنابراین اگر از نظر جنسی فعال هستید و به این ویروس مشکوک هستید، لطفاً برای بررسی بیشتر به بهترین دکتر زگیل تناسلی در تهران، مراجعه کنید.

همان‌طور که دریافتید؛ امروز در این مقاله از سایت پرطرف‌دار پزشکبان قصد داریم تا در مورد موضوع زگیل تناسلی و بهترین دکتر زگیل تناسلی در تهران، مطالبی را در اختیارتان قرار دهیم. بنابراین اگر مشکوک و یا مبتلا به این ویروس هستید و به دنبال دکتر زگیل تناسلی در تهران می‌گردید، تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید.

پیشاپیش امیدواریم مطالب ذکر شده در این مطلب، برای شما مفید و مثمر ثمر واقع شود.

در این مطلب به معرفی لیست بهترین های تهران می‌پردازیم! اما اگر علاقمند هستین که لیست جامع‌تری رو ببینین و اطلاعات بیشتری دریافت کنین، میتونین به صفحه بهترین دکتر زگیل تناسلی مراجعه نمایید.

نام متخصص آدرس توضیحات
علی حسین‌پور
بهروز فتاحی
سید ناصر سید اسماعیلی

بهترین دکتر زگیل تناسلی در تهران از چه ویژگی‌هایی برخوردار است؟

اولین قدمی که باید برای درمان موفق و نتیجه‌بخش این ویروس بردارید، پیداکردن یک پزشک ماهر و باتجربه در این زمینه است.

همان‌طور که می‌دانید، روش‌های گوناگونی برای پی‌بردن به ویژگی‌های بهترین دکتر زگیل تناسلی در تهران، وجود دارد. اما ممکن است او را از طریق یکی از آشنا‌های خود شناخته باشید و یا این آشنایی کامل، توسط تبلیغات و عوامل دیگری ایجاد شده باشد.

بهترین دکتر زگیل تناسلی در تهران از چه ویژگی‌هایی برخوردار است؟

اگر هم با کسی در ارتباط با این زمینه هیچ مشورتی نداشته‌اید و به دنبال بهترین دکتر زگیل تناسلی در تهران هستید، نگران آن نباشد. در این بخش از این مطلب، قصد داریم تا شما را با ویژگی‌های دکتر زگیل تناسلی آشنا سازیم. در حالت کلی برخی از معیار‌ها و ویژگی‌هایی که در این باره باید در نظر داشته باشیم به شرح زیر هستند:

 • داشتن مدرک تخصصی معتبر درباره درمان زگیل تناسلی
 • قادر بودن برای ایجاد حس اعتماد به نفس در افراد در طی درمان
 • داشتن دانش و مهارت تخصصی برای تشخیص دقیق وضعیت بیمار و جزئیات آن
 • داشتن تجربه‌ای گسترده در زمینه مراقبت‌های قبل، حین و بعد از درمان
 • کسب رضایت کامل سایر مراجعه‌کنندگان در زمینه درمان بیماری زگیل تناسلی
 • فراهم‌کردن یک فضای کاملاً بهداشتی و تمیز، برای حس رضایت بیماران
 • بهره‌بردن از به‌روزترین و جدید‌ترین اطلاعات پزشکی دنیا در زمینه زگیل تناسلی
 • دارای ویژگی‌هایی مانند استعداد و هوش بالا، حرفه‌ای بودن در کار و درمان، وظیفه‌شناس بودن، داشتن تلاش و پشتکار، شجاع بودن و انتقال حس اطمینان به بیماران
 • داشتن یک تیم حرفه‌ای پزشکی و مجرب
 • داشتن مهارت ارتباطی قوی و صمیمانه برای صحبت با بیمار و یا خانواده وی
 • نداشتن سابقه قضایی در زمینه درمان زگیل تناسلی
 • داشتن یک مطب مناسب در بهترین منطقه شهر تهران
 • برگزاری یک جلسه مشاوره قبل از شروع درمان و بررسی کلی وضعیت بیمار

اما در نظر داشته باشید که بهترین دکتر زگیل تناسلی در تهران، علاوه بر ویژگی‌هایی که بیان شد، باید دارای تخصص‌های زیر نیز باشد:

 • آشنایی کامل با قسمت‌هایی از بدن که این عارضه در آن‌ها به وجود می‌آید.
 • شناسایی انواع تیپ‌های ویروس HPV و رفتار‌های آن‌ها را بداند.
 • آشنایی کامل با انواع سرطان‌هایی که ناشی از آلودگی با ویروس HPV است.
 • روش‌های تشخیص بیماری زگیل تناسلی را بشناسد و بر نحوهٔ انجام آن‌ها تسلط کافی را داشته باشد.
 • برخوردار از اطلاعات کافی دربارهٔ بیماری‌های آمیزشی باشد.
 • روش‌های درمان قطعی و مؤثر این عارضه را شناسایی کرده و بتواند آن‌ها را متناسب با شرایط بیمار انتخاب و انجام دهد.
 • دوره‌های تخصصی و آموزشی لازم را در رابطه با شناخت علائم، روش‌های تشخیص، راه‌های درمان و پیشگیری از این بیماری را گذرانده باشد.
 • اگر روش‌های درمانی او مبنی بر استفاده از لیزردرمانی است، تخصص کافی در این زمینه را داشته باشد.

سؤالات متداولی که بایستی بهترین دکتر زگیل تناسلی در تهران، در زمینه درمان زگیل تناسلی، از شما بپرسد

همان‌طور که در بخش قبل برای شما ذکر کردیم، بهترین دکتر زگیل تناسلی در تهران، باید قبل از شروع درمان، مشاوره‌ای را برای شما تدارک ببیند تا بتواند سؤالاتی که مربوط با این بیماری هستند را از شما بپرسد. بنابراین در ابتدا زمانی که به یک پزشک متخصص زگیل تناسلی مراجعه می‌کنید، او سؤال‌هایی مشابه با سؤالات زیر را از شما خواهد پرسید:

 • علائم بیماری زگیل تناسلی شما چه مقدار شدت دارد؟
 • آیا هنگام برقراری رابطه جنسی نکات ایمنی و بهداشتی را رعایت کرده و این فرایند، با استفاده از عوامل محافظ صورت می‌گیرد؟
 • آیا در طی مدت‌زمان گذشته، رابطه جنسی با فرد جدیدی را تجربه کردید؟
 • آیا همسرتان از نظر عفونت و بیماری‌های مقاربتی آزمایش شده و مورد بررسی قرار گرفته است؟
 • آیا به ویروس مقاربتی خاصی مثل ویروس HPV مبتلا هستید یا خیر؟
 • آیا واکسن اچ پی وی HPV را تزریق کرده‌اید؟
 • در صورتی که پاسخ سؤال قبل مثبت است، چه زمانی؟
 • آیا در حال حاضر شما باردار هستید و یا قصد بارداری دارید؟

بنابراین، بهتر است پیش از ویزیت پزشک جوابی درست برای این سؤالات داشته باشید. البته پزشک برای رسیدن به برخی از سؤالات و اطلاعات اولیه، نیاز است تا شما را به صورت فیزیکی معاینه کند.

برای درمان زگیل تناسلی، به چه پزشک یا متخصصی مراجعه کنیم؟

انتخاب‌های نادرست و عدم شناسایی درست از نظر اتلاف در وقت و هزینه برای تمامی مردم از اهمیت ویژه و خاصی برخوردار است. در ادامه به تفکیک مهارت‌های پزشکان متناسب با تخصص آن‌ها در تشخیص، معاینه و درمان بیماری اشاره داریم.

برای درمان زگیل تناسلی، به چه دکتری مراجعه کنیم؟

 • پزشک عمومی

در حالت کلی، در دسترس‌ترین پزشکان برای ما، پزشکان عمومی به‌حساب می‌آیند. اکثر پزشکان عمومی به صورت کاملاً سطحی این بیماری را مورد بررسی قرار خواهند داد. این موضوع درست است که پزشک عمومی می‌تواند این بیماری را در افراد به‌خوبی تشخیص دهد، اما نکته قابل‌ توجه در مورد آن، این است که چون تخصص حرفه‌ای درباره زگیل تناسلی ندارند، ممکن است راه درمان درستی را به افراد توصیه نکنند.

بیشتر پزشکان عمومی برای درمان این بیماری، پماد‌هایی را تجویز می‌کنند که با بهره‌بردن از این روش‌ها، روند درمان به‌کندی پیش رفته و نتیجه درمان، به صورت قطعی نخواهد بود.

 • دکتر پوست

نوعی دیگر از دکتری که برای درمان بیماری زگیل تناسلی می‌توانید به آن مراجعه کنید، دکتر پوست است. زمانی که برای درمان این بیماری به یک متخصص پوست مراجعه می‌کنید، پزشک پس از تشخیص درست، استفاده از روش‌های درمانی؛ مانند پماد و یا کرایوتراپی زگیل تناسلی را به شما پیشنهاد می‌دهد.

جالب است بدانید استفاده از کرایوتراپی برای زگیل تناسلی، یکی از روش‌های برگزیده و مناسب است و نسبت به پماد جواب‌دهی قطعی‌تری به همراه خواهد داشت.
لازم به ذکر است استفاده از روش کرایوتراپی تنها زگیل‌های تناسلی را منجمد کرده و از بین می‌برد. ولی در طی سال‌های آتی امکان بازگشت آن‌ها وجود دارد.

 • متخصص جراحی

علاوه بر پزشکانی که در قسمت قبل به آن‌ها اشاره کردیم، متخصص جراحی نیز می‌تواند بهترین گزینه برای شما به‌عنوان بهترین دکتر زگیل تناسلی در تهران باشد.

پزشک متخصص جراحی، برخلاف حسی که مردم نسبت به او دارند، همیشه بهترین روش‌ها را در اختیار بیمار قرار می‌دهد. زیرا علاوه بر استفاده از پماد، دو روش دیگر مانند کرایوتراپی و لیزر زگیل تناسلی را پیشروی شما می‌گذارد.

در روش لیزر بر خلاف روش کرایوتراپی، علاوه بر از بین بردن زگیل تناسلی، ریشه آن و نواحی آلوده اطراف آن را هم به‌خوبی از بین می‌برد. در این صورت احتمال بازگشت زگیل در افراد نزدیک به صفر خواهد شد. بنابراین بیمار پس از بهره‌بردن از این روش درمانی، می‌تواند پس از نیم ساعت، به انجام کار‌های روزمره خود و زندگی عادی‌اش بازگردد.

 • دکتر متخصص زنان

بانوان پس از اینکه متوجه این بیماری شوند، اولین گزینه‌ای که انتخاب می‌کنند، دکتر متخصص زنان است. درست است که دکتر متخصص زنان می‌تواند به‌خوبی عارضه زگیل تناسلی را شناسایی کند. اما این نکته را در ارتباط با متخصص زنان در نظر داشته باشید که روش‌های درمان قطعی مانند کرایوتراپی و لیزر را انجام نمی‌دهد و فقط می‌تواند برای شما پماد یا روش‌های درمان خانگی پیشنهاد کند.

 • پزشک اورولوژیست

پزشک اورولوژیست یا متخصص بیماری مردان نیز برای درمان بیماری زگیل تناسلی، همانند متخصص زنان عمل خواهد کرد و راه‌های قطعی را در اختیار بیمار قرار نخواهد داد.

زگیل تناسلی، کدام اندام‌ها را درگیر خود خواهد کرد؟

همان‌طور که می‌دانید، زگیل‌ها توده‌های بدون دردی هستند که در قسمت‌های خیس و مرطوب در داخل و یا اطراف اندام‌های جنسی و راست‌روده ایجاد خواهند شد. در آقایان شایع‌ترین نواحی درگیر آلت تناسلی و کیسه بیضه‌ها بوده و در بانوان زگیل تناسلی، بیشتر در قسمت پایین دهانه رحم و واژن ایجاد خواهد شد.

سخن پایانی

به پایان بخشی دیگر از مطالب در سایت محبوب پزشکبان رسیدیم. همان‌طور که می‌دانید در این مقاله در مورد موضوع زگیل تناسلی و بهترین دکتر زگیل تناسلی در تهران، مطالب مفیدی را در اختیارتان قرار دادیم. همچنین در مورد موضوعاتی همچون بهترین دکتر زگیل تناسلی در تهران از چه ویژگی‌هایی برخوردار است، سؤالات متداولی که بایستی بهترین دکتر زگیل تناسلی در تهران، در زمینه درمان زگیل تناسلی، از شما بپرسد، برای درمان زگیل تناسلی، به چه دکتری مراجعه کنیم و… به طور کامل، صحبت کردیم.

در پایان جالب است بدانید آمار‌ها حاکی از آن است که امروزه تعداد زیادی از افراد که عمدتاً در رده سنی ۱۴ تا ۳۶ سال قرار دارند با این بیماری درگیر هستند و این آمار بالا ممکن است نگران‌کننده باشد. بنابراین اگر مشکوک و یا مبتلا به این ویروس هستید، سریعاً به بهترین دکتر زگیل تناسلی در تهران مراجعه کنید تا درگیر عوارض آن نشوید.

از اینکه تا پایان این مطلب ما را همراهی کردید، نهایت سپاس و قدردانی را از شما داریم. در صورت داشتن هرگونه سؤال و یا ابهامی در این زمینه می‌توانید آن را در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید و یا با مشاورین ما در این زمینه در ارتباط باشید. همچنین در صورت داشتن هرگونه تجربه درباره درمان زگیل تناسلی و یا بهترین دکتر زگیل تناسلی، پیشنهاد می‌شود تمامی تجارب خود را با ما در این سایت و سایر همراهان، در میان بگذارید. در پایان امیدواریم از خواندن این مطلب نهایت استفاده و لذت را برده باشید. پزشکبان، آرزومند موفقیت روز افزون شما در تمامی مراحل زندگی‌تان خواهد بود.

منبع:

۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا