پزشک و متخصص

بهترین متخصص ارتودنسی

دندان مهمترین عضو دهان است که شما برای غذاخوردن به آنها نیاز دارید. اگر دندان‌ها به هر دلیلی تناسب لازم را نداشته باشند و درست در جای خود قرار نگرفته‌ باشند، قطعا غذاخوردن برای شما دشوار خواهد شد که در این شرایط شما نیاز به ارتودنسی دارید، اگر این کار توسط بهترین متخصص ارتودنسی انجام شود، قطعا نتیجه خوبی برای شما به همراه خواهد داشت.

متخصص می‌تواند کار مرتب کردن دندان‌ها و همچنین رفع ایرادات ظاهری را به راحتی برطرف سازد. برای اینکه بتوانید شناخت بیشتری از خصوصیات متخصص ارتودنسی داشته باشید نکاتی را مورد بررسی قرار دهید.

نام متخصص آدرس توضیحات
مهدی رفیعی
حسین شصت فولادی
فریناز شیربان

خصوصیات بهترین متخصص ارتودنسی

امروزه انتخاب بهترین متخصص ارتودنسی کار دشواری است و اگر شما با خصوصیات این فرد آشنایی داشته باشید راحت‌تر می‌توانید آن را انتخاب کنید. این خصوصیات عبارتند از:

 • داشتن مهارت‌های ارتباطی خوب با مراجعه کنندگان: اولین و مهم‌ترین ویژگی یک متخصص خوب داشتن رفتاری محترمانه با بیماران است که با این کار می‌تواند استرس را در آنها کاهش دهد و علاوه بر این محیطی کاملا آرام و ایمن را برای آنها فراهم سازد.
 • بکارگیری تکنولوژی و متدهای بروز: ویژگی دیگر بهترین متخصص داشتن دانش بروز است که در این صورت می‌تواند از متدهای روز دنیا برای ارتودنسی استفاده کند و دستگاه‌های پیشرفته را به کار بگیرد.
 • به جزئیات توجه می‌کند: ارتودنسی کاری کاملا ظریف و حساس است؛ به همین دلیل متخصص باید به جزئیات توجه زیادی کند و روی کار تمرکز لازم را داشته باشد. با انتخاب بهترین متخصص کار نصب براکت به بهترین شکل انجام می‌شود.
 • خلاقیت داشته باشد: متخصص ارتودنسی باید در کار خود خلاقیت و ابتکار لازم را داشته باشد. در این شرایط متخصص او می‌تواند راهکارهای مناسبی را برای درمان پیشنهاد دهد.
 • قابل‌ اعتماد باشد: متخصص باید با بیمار کاملا صادق باشد و تمام جزئیات را به بیمار ارائه دهد و چیزی را از او پنهان نکند. در این صورت بیمار می‌تواند به او اعتماد کند.
 • علاقه به کار ارتودنسی: علاقه اصلی‌ترین معیار برای پیشرفت است؛ به همین دلیل اگر متخصص ارتودنسی به کار خود علاقه داشته باشد، می‌تواند با انگیزه و اشتیاق بیشتر کارهای درمانی را برای بیماران انجام دهد. در این زمان نتیجه کار هم بهتر خواهد بود.
 • ارائه خدمات متنوع: یک متخصص با تجربه همیشه خدمات متنوعی را به بیماران ارائه می‌دهد و تلاش می‌کند تا به کمک متدهای مختلف درمان را روی بیماران انجام دهد.

فواید انجام ارتودنسی توسط بهترین متخصص

اگر ارتودنسی را توسط بهترین متخصص ارتودنسی انجام دهید، قطعا فواید خوبی برای شما به همراه خواهد داشت. چون متخصص کار خود را با دقت و ظرافت و همچنین حساسیت بالا انجام می‌دهد، قطعا میزان رضایت بیمار بیشتر خواهد بود. به کمک متخصص مشکلات دندان و فک به خوبی برطرف شده و دندان‌ها طول عمر بیشتری خواهند داشت و می‌توانند در زیبایی چهره شما هم تاثیر بسزایی داشته باشند. بیرون زدگی دندان‌ها با این کار به خوبی برطرف شده و دندان‌ها به صورت ردیف و مرتب کنار هم قرار می‌گیرند.‌

هزینه ارتودنسی

جابجایی ریشه دندان آن هم توسط بهترین متخصص باعث شده تا ریشه‌ها بدون مشکل در جای درست خود قرار بگیرند. فایده دیگری که انجام ارتودنسی توسط بهترین متخصص دارد کاهش فشار دندان‌ها به لثه است چون کج بودن دندان‌ها به لثه فشار زیادی وارد می‌کند و وقتی شما با این روش جدید دندان‌ها را ردیف می‌کنید، قطعا فشار به لثه کاهش می‌یابد. افرادی که به دلیل کج بودن دندان‌ها نمی‌توانند عمل جویدن غذا را به درستی انجام دهند به کمک ارتودنسی این مشکل آنها برطرف خواهد شد.

بهترین متخصص توصیه‌های خوبی را برای بیماران در نظر گرفته و افرادی که به این توصیه‌ها توجه‌ها توجه می‌کنند، قطعا نتیجه بهتری را مشاهده خواهند کرد. متخصص با رعایت نکات بهداشتی کار ارتودنسی را انجام می‌دهد تا تمام لوازم مورد استفاده استریل هستند؛ به همین دلیل هیچ گونه آلودگی به دهان فرد بیمار وارد نمی‌شود. اگر برای انجام ارتودنسی به یک متخصص باتجربه و کاربلد مراجعه کنید، مشاوره‌های خوبی در اختیار شما قرار می‌گیرد و می‌توانید با این راهنمایی‌ها بهترین روش را برای نتیجه‌گیری بهتر انتخاب کنید.

هزینه انجام ارتودنسی توسط بهترین متخصص

بهترین متخصص ارتودنسی سعی می‌کند تا همیشه هزینه‌هایی اقتصادی را برای ارائه خدمات خود در نظر بگیرد که در چنین شرایطی بیمار توان پرداخت هزینه را خواهند داشت و از این بابت هم استرس و نگرانی ندارد. عوامل زیادی در تعیین این هزینه‌ها نقش دارند که مهمترین آنها انتخاب روش مناسب برای ارتودنسی است. برخی تجهیزات برای انجام ارتودنسی ثابت و برخی دیگر متحرک هستند؛ به همین دلیل هزینه انجام آنها کاملا متفاوت خواهد بود و بیمار باید پس از انتخاب و انجام یکی از متد‌ها هزینه آن را پرداخت کند.

ارتودنسی ثابت همیشه با هزینه بیشتری همراه بوده چون شما باید مدت طولانی را به بهترین متخصص مراجعه کنید تا زمانی که دندان‌ها به درستی در جای خود قرار بگیرند. مدت زمان ارتودنسی هم می‌تواند در هزینه‌ها نقش داشته باشد، چون هر چه زمان ارتودنسی کمتر باشد متخصص متریال کمتری برای انجام کار استفاده می‌کند؛ بدین ترتیب هزینه هم کمتر خواهد شد‌. میزان تخصص و تجربه و همچنین سابقه‌ای که متخصص در زمینه ارتودنسی دارد تعیین کننده هزینه ارتودنسی است.

هر چه تخصص و تجربه بیشتر باشد ارتودنسی هم با هزینه بیشتری روبرو خواهد بود. اگر متخصص برای انجام ارتودنسی فک را هم مورد جراحی قرار دهد بیمار باید هزینه بیشتری را برای این کار پرداخت کند اما نتیجه کار بهتر خواهد بود. مدت زمان ارتودنسی برای همه افراد یکسان نیست و این بستگی به مشکلات فک و دندان دارد. متخصص باتجربه همیشه سرعت عمل و دقت بیشتری در کار خود دارد.

قیمت ارتودنسی

مراجعه به بهترین متخصص ارتودنسی

ارتودنسی بهترین راهکار برای زیباسازی ظاهر دندان‌ها و ردیف کردن آنها بوده به شرطی که شما این کار را توسط بهترین متخصص ارتودنسی انجام دهید. متخصص همیشه تجهیزات بروز و پیشرفته را انتخاب می‌کند تا هم نتیجه کار بهتر باشد و هم فرآیند ارتودنسی با سرعت عمل بالاتری پیش برود. اگر به دنبال نتیجه خوب برای ارتودنسی هستید باید متخصص باتجربه‌ای را انتخاب کنید که تخصص و دانش کافی در این حوزه را دارد و می‌تواند برای درمان به شما کمک کند. کلینیک یا مطب این افراد همیشه مجهز بوده و بیماران در آن احساس راحتی می‌کنند. برای مراجعه به بهترین متخصص ارتودنسی باید تمام مواردی که بیان شد، دقت شود تا بتوانید انتخابی درست را داشته باشید.

بهترین نوع ارتودنسی کدام است؟

انواع مختلفی از ارتودنسی دندان وجود دارد که هر فرد براساس نیاز خود می‌تواند بهترین نوع ارتودنسی را برای خود انتخاب کند. به ویژه در بزرگسالان که ممکن است نصب بریس‌ها بر روی دندان‌هایشان باعث کاهش اعتماد به نفس و ایجاد حس خجالت شود، باید از ارتودنسی‌هایی استفاده شود که کمتر قابل مشاهده باشند. با مراجعه به بهترین تخصصی ارتودنسی در تهران، می‌توانید با راهنمایی دندانپزشک بهترین نوع ارتودنسی را انتخاب کنید. برخی از انواع ارتودنسی در تهران عبارتند از:

 • ارتودنسی لینگوال
 • ارتودنسی سرامیکی
 • ارتودنسی دیمون
 • ارتودنسی نامرئی

علاوه بر انتخاب نوع ارتودنسی در بزرگسالان، عوامل دیگری مانند مدت زمان درمان، هزینه ارتودنسی، اطمینان از نتایج و… نیز اهمیت زیادی دارند که حتماً باید در جلسات مشاوره با دندانپزشک متخصص مورد بحث قرار گیرد. هزینه ارتودنسی در تهران بستگی به نوع درمان انتخابی برای هر فرد متفاوت است.

دیگر متخصصین پزشکبان

همچنین برای اون دسته از افرادی که بدنبال انجام ایمپلنت برای دندان خودشون هستند و به بهترین کلینیک دندانپزشکی نیاز دارند، میتوانند به لیست بهترین متخصص ایمپلنت مراجعه نمایند.

منبع: tisserontorthodontics

۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا