لاغری

هزینه لیپوساکشن صورت و غبغب چقدر است؟

از بین بردن چربی‌های اضافی صورت و رفع غبغب برای همیشه یک رویای دست یافتی است که با به وجود آمدن روش لیپوساکشن می‌توانید در یک جلسه و در طول مدت زمان کوتاهی از شر غبغب و چربی‌های اضافی صورت راحت شوید؛ با انجام لیپوساکشن صورت و غبغب، چهره جذاب‌تر و جوان‌تر می‌شود به همین دلیل افراد بسیاری مشتاق انجام این روش هستند.

یکی از سوالات رایج افرادی که قصد این کار را دارند، اطلاع از هزینه لیپوساکشن صورت و غبغب است که نمی‌توان به طور قطعی قیمت دقیق و مشخصی را برای این عمل زیبایی در نظر گرفت؛ بلکه هزینه‌ نهایی تحت تاثیر عوامل بسیاری قرار دارد که  اگر ظما هم قصد اطلاع از عوامل موثر بر قیما لیپوساکشن صورت و غبغب را دارید با ما همراه باشید.

جراحی لیپوماتیک روش که برای حذف چربی‌های اضافه و پیکر تراشی استفاده می‌شود. بسیاری از افراد این روش را به دلیل سرعت بالایی که در حذف دارد انتخاب می‌کند. با این حال استفاده به جراحی نیاز دارد؛ در نتیجه ممکن است عوارضی برای افراد داشته باشد. انتخاب به بهترین دکتر لیپوماتیک روش استفاده از آن می‌توان خطرات جراحی را تا حد ممکن کاهش داد.

روش‌های لیپوساکشن صورت و غبغب

لیپوساکشن صورت و غبغب توسط روش‌های مختلفی انجام می‌شود که انتخاب روش مناسب برای ساکشن صورت، در هزینه نهایی تاثیر به سزایی دارد. انجام هر کدام از این روش‌ها، به تجهیزات، ابزار و دانش جداگانه نیاز دارد که روش انتخابی بر اساس تبحر و تجربه پزشک متخصص و همچنین شرایط فرد بستگی دارد.

 • عمل به روش لیپوماتیک

روش لیپوماتیک همان روش جدید و به روز شده لیپوساکشن است که عارضه‌ کم‌تری نسبت به روش قبلی دارد. روش لیپوماتیک از لحاظ هزینه ۱۰ درصد گران‌تر از روش لیپوساکشن است.

 • عمل با دستگاه اوپال

امروزه استفاده از دستگاه اوپال که یکی از بهترین روش‌ها برای از بین بردن و خارج کردن چربی‌های اضافی بدن از قسمت‌های مختلف بدن است رواج پیدا کرده که عملکرد این دستگاه توسط فرستادن ارتعاشات به سلول‌های چربی و تخریب آن‌ها است.

این روش به صرف انرژی کم‌تر توسط پزشک معالج برای تخریب چربی‌ها نیاز دارد و از طرفی هزینه‌های ساکشن صورت برای لاغری در این صورت توسط این روش بیشتر است.

 • عمل به روش اولترازد

در روش اولترازد برای رفع غبضب و لیپوساکشن صورت از امواج فراصوت استفاده می‌شود که بافت‌های چربی توسط این امواج تضعیف شده؛ چرا که این موج‌ها قدرت بالایی در تخریب بافت چربی دارند.

انتخاب روش‌های گفته شده برای لیپوساکشن صورت و غبضب، توسط پزشک انجام می‌شود که تعیین قیمت دقیق در هر کدام از روش‌ها به طور دقیق و قطعی امکان پذیر نیست؛ چرا که باید بیمار توسط پزشک معاینه شود تا هزینه‌های لازم برآورده شود در ادامه به بررسی مزایای و معایب ساکشن صورت برای لاغری می‌پردازیم.

روش‌های لیپوساکشن صورت و غبغب

مزایای لیپوساکشن صورت و غبغب

این یک واقعیت است که حذف چربی‌ها و از بین بردن غبغب صورت توسط رژیم غذایی و یا حرکات ورزشی کار بسیار زمان بر و حتی گاهی غیر ممکن است. از طرفی وجود این چربی‌های اضافی باعث مسن نشان دادن افراد و نارضایتی آن می شود که روش لیپوساکشن یک روش عالی برای رسیدن به نتیجه دلخواه در کوتاه‌ترین زمان ممکن است. همچنین برخی از مزایای دیگر این روش شامل موارد زیر هستند.

 • حذف سریع چربی‌های اضافه
 • روند بهبودی کوتاه
 • بدون نیاز به عمل‌های سنگین
 • افزایش اعتماد به نفس افراد
 • بدون درد بودن
 • بدون نیاز به بیهوشی

شما با انجام لیپوساکشن صورت و غبغب بدون انجام عمل‌های سنگین و تنها در یک جلسه عمل سرپایی می‌توانید از شر این چربی‌های دوست نداشتنی راحت شوید.

عوامل موثر بر لیپوساکشن صورت و غبغب

تعیین قیمت دقیق و قطعی برای لیپوساکشن صورت و غبغب اصلا امکان پذیر نیست؛ چرا که هزینه‌های آن تحت تاثیر عوامل متعددی قرار دارد. در ادامه به بررسی برخی پارامترها که بر هزینه‌های لیپوساکشن تاثیر دارند می‌پردازیم.

 • میزان چربی

یکی از اصلی‌ترین عوامل تاثیر گذار بر هزینه لیپوساکشن، میزان و حجم چربی‌های اضافی است که افزایش هزینه‌ها با میزان چربی‌ها رابطه مستقیم دارد.

 • مهارت جراح

اینکه مهارت و تجربه پزشک متخصص چقدر است به سابقه کاری و علم آن بستگی دارد که مسلما هر چقدر مهارت پزشک بالاتر باشد، نتیجه گیری بهتری را مشاهده خواهید کرد.

 • روش جراحی

روش جراحی و از بین بردن غبغب و چربی‌های اضافی صورت متفاوت است و انتخاب آن توسط پزشک متخصص و شرایط بدنی آن‌ها صورت می‌گیرد.

 • دستمزد دستیاران

میزان دریافت دستمزد دستیاران در عمل لیپوساکشن نیز از عوامل تاثیرگذار بر قیمت این عمل است؛ به عنوان مثال در مراکز خصوصی این دستمزد به نسبت بیشتر از مراکز دولتی است.

 • تجهیزات

به روز بودن تجهیزات و دستگاه‌ها در افزایش سرعت عمل و نتیجه گیری بهتر از ساکشن صورت برای لاغری موثر است.

 • انتخاب مرکز جراحی

عامل مهم دیگری که تغییر هزینه‌های لیپوساکشن صورت و غبغب تاثیرگذار است، انتخاب مرکز انجام جراحی مناسب  است که قیمت‌های ارائه شده توسط این مراکز متغییر است.

عوامل موثر بر لیپوساکشن صورت و غبغب

فاکتورهای نام برده جز عواملی هستند که در تغییر قیمت لیپوساکشن صورت و غبغب موثرند. به عنوان یک توصیه برای انجام عمل، تنها هزینه‌های مصرفی را ملاک انتخاب خود قرار ندهید؛ چرا که در صورت انتخاب نادرست امکان عوارض جبران ناپذیر افزایش می‌یابد.

مطالعه بیشتر: لیپوساکشن صورت چیست؟

جمع بندی

وجود چربی‌های اضافی در نواحی صورت و همچنین غبغب یکی از دلایل نارضایتی افراد از چهره خود و همچنین کاهش اعتماد به نفس در آن‌ها است که با روش لیپوساکشن صورت و غبغب می‌توان به راحتی این مشکل را حل کرد‌. عوامل متعددی در تغییر هزینه‌های لیپوساکشن تاثیر گذارند که صرفا نباید انتخاب مرکز مناسب برای این کار را هزینه‌های گفته شده دانست؛ چرا که برای نتیجه گیری بهتر و اثربخشی سریع‌تر بهتر است تجربه پزشک، تجهیزات، درصد رضایت بیماران .و… را در نظر گرفت تا بتوانید شما هم از انجام این عمل نتیجه دلخواه خود را بگیرید.

منبع: healthline

به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا