لاغری

هزینه عمل پیکرتراشی | قیمت پیکرتراشی ۱۴۰۲

آیا قصد پیکر تراشی دارید ولی از هزینه عمل پیکرتراشی آگاه نیستید؟ با پزشکبان همراه باشید!
داشتن اندامی زیبا و ایده آل، دیگر آرزویی دست‌نیافتنی نیست. زیرا امروزه می‌توانید با استفاده از پیکرتراشی، اندامی زیبا و جذاب را برای خود بسازید. همان‌طور که می‌دانید پیکرتراشی روشی است که با حذف چربی‌های اضافی و از بین بردن افتادگی پوست قسمت‌های مختلف بدن مانند شکم، صورت، غبغب، بازو، ران، باسن، سینه و دیگر اندام‌ها به بهبود فرم بدن، کمک چشمگیری می‌کند.

یکی از مواردی که تمامی افراد باید در هر عمل موردتوجه قرار دهند، هزینه‌های مربوط به آن عمل است. همه افراد باید هزینه پیکرتراشی را برآورد کنند، تا بعد از عمل با مشکل مواجه نشوند. ما در این مقاله از سایت پزشکبان، قصد داریم تا در مورد هزینه جراحی پیکرتراشی اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم؛ بنابراین اگر قصد انجام پیکرتراشی را دارید و می‌خواهید از هزینه پیکرتراشی مطلع شوید، این مقاله را تا انتها با ما همراه باشید. پیشاپیش امیدواریم مطالب ذکر شده، برای شما کاربردی و مفید باشد.

افرادی که به دنبال لاغری هستند همیشه روشی کم خطر با بازدهی بالا را انتخاب می‌کنند. پیکرتراشی یکی از این روش‌ها است که به صورت کاملا اصولی و توسط بهترین دکتر پیکرتراشی در تهران انجام می‌شود؛ با این متد چربی‌های اضافی از اندام‌های چاق جدا شده و بدن شما به تناسب خاصی می‌رسد.

عوامل مؤثر در تعیین هزینه عمل پیکرتراشی

در پاسخ به سؤال پیکرتراشی چقدر هزینه دارد، باید گفت که نمی‌توان به طور دقیق هزینه آن را اعلام کرد. اما می‌توانیم با بررسی برخی از موارد و عوامل مؤثر بر آن، هزینه پیکرتراشی را به طور تقریبی برای خود برآورد کنیم. در ادامه به بررسی چند مورد از عواملی که بر روی هزینه جراحی پیکرتراشی تأثیر مستقیم دارند، می‌پردازیم.

  • میزان تخصص و مهارت پزشک مورد نظر شما
  • بیمارستان و یا کلینیک خصوصی
  • روش انتخابی برای انجام جراحی پیکرتراشی
  • هزینه آزمایشات مورد نیاز قبل از عمل جراحی
  • نواحی مورد نیاز برای جراحی پیکرتراشی
  • میزان و حجم چربی که در نواحی مختلف بدن وجود دارد

شما می‌توانید در طی جلسات مشاوره پس از اینکه پزشک شما، تمامی موارد را مورد بررسی قرارداد، از هزینه پیکرتراشی به طور دقیق، مطلع شوید.

هزینه پیکرتراشی بدون جراحی، چقدر است؟

خوشبختانه امروزه با پیشرفت علم در زمینه زیبایی‌اندام، پیکرتراشی بدون جراحی و با کمک انواع روش‌های مختلف و تجهیزات گوناگون قابل‌انجام است که انتخاب تکنیک مناسب معمولاً با بررسی‌های پزشک و نظر بیمار صورت می‌گیرد.
البته باید بدانید که هزینه جراحی پیکرتراشی با کمک هر یک از این روش‌ها دارای تفاوت بوده و باتوجه‌ به شرایط بیمار، این هزینه می‌تواند افزایش و یا کاهش یابد. در ادامه به بررسی هزینه پیکرتراشی بدون جراحی می‌پردازیم.

هزینه عمل پیکرتراشی با استفاده از روش لیپوساکشن

از آنجایی که میزان و حجم چربی انباشته شده در بدن هر فرد دارای تفاوت بوده و یکسان نیست، این امر سبب بر این شده است که مدت‌زمان جراحی پیکرتراشی بدن، کم و یا زیاد شود؛ بنابراین این موضوع در قیمت نهایی لیپوساکشن نیز تأثیر زیادی خواهد داشت.

در واقع هزینه لیپوساکشن بسته به مدت‌زمان جراحی، میزان چربی انباشته شده در بدن، تعداد نواحی موردنظر و … متفاوت است. در حالت کلی می‌توان هزینه جراحی لیپوساکشن را بین ۵ تا ۲۰ میلیون تومان در نظر گرفت.

هزینه پیکرتراشی با استفاده از روش لیپوماتیک

ممکن است برایتان جالب باشد که این روش، بادقت بسیار بالایی انجام شده و هیچ‌گونه آسیبی به چربی‌های انباشته شده در بدن وارد نخواهد شد. با این حساب به‌راحتی می‌توان از این چربی‌های خارج شده، در حجم دادن به سایر اندام‌ها بهره گرفت. بدین ترتیب، باتوجه‌ به موارد ذکر شده در این مورد، طبیعی است که هزینه پیکرتراشی به روش لیپوماتیک زیاد باشد.

نکته قابل‌توجه این است که بیمه هزینه انجام این جراحی را متقبل نخواهد شد و تمامی هزینه عمل پیکرتراشی را خود شخص باید پرداخت کند. به‌صورت کلی می‌توان هزینه جراحی پیکرتراشی به روش لیپوماتیک را در حدود ۱۰ تا ۳۰ میلیون تومان در نظر گرفت.

هزینه عمل پیکرتراشی با استفاده از روش لیپوساکشن

هزینه پیکرتراشی با استفاده از روش ابدومینوپلاستی

جراحی ابدومینوپلاستی که مربوط به کاهش حجم و چربی‌های قسمت شکم و پهلو می‌باشد، با جراحی لیپوساکشن و لیپوماتیک دارای تفاوت است. علاوه بر آن در صورتی که این جراحی همراه با لیفت شکم و پهلو انجام گیرد، هزینه عمل پیکرتراشی شکم، افزایش می‌یابد.
در حالت کلی می‌توان هزینه عمل پیکرتراشی شکم و پهلو به روش ابدومینوپلاستی را بین ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومان اعلام کرد.

هزینه پیکرتراشی با استفاده از روش لیزر

پیکرتراشی با استفاده از لیزر، یک روش کاملاً غیرتهاجمی بوده و به‌راحتی قابل‌ انجام است. در این روش پزشکان با کمک اشعه لیزر، سلول‌ها و بافت‌های چربی را تحریک کرده تا بخش بسیاری از آن را آزاد کنند. اما هزینه جراحی پیکرتراشی با استفاده از لیزر که یکی از مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار در هنگام انتخاب این روش لاغری برای بیماران است را می‌توان در حدود ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومان در نظر گرفت.

هزینه عمل پیکرتراشی شکم و پهلو

از جمله قسمت‌های بدن که به‌سرعت دچار افزایش چربی و بدفرمی بدن می‌شود، شکم و پهلو‌ها هستند. همچنین چربی‌های انباشته شده در این قسمت، به‌سختی از بین خواهند رفت. به همین دلیل قیمت عمل پیکرتراشی شکم و پهلو، نسبت به سایر نقاط بدن، بیشتر خواهد بود. به‌صورت تقریبی و باتوجه‌ به روش انتخابی برای کاهش چربی‌های شکم و پهلو، هزینه عمل پیکرتراشی شکم و پهلو را می‌توان در حدود ۱۵ تا ۳۰ میلیون تومان در نظر گرفت.

هزینه عمل پیکرتراشی بازو

پس از افزایش سن و با داشتن اضافه‌وزن، ممکن است بازو‌های شما حالت طبیعی خود را از دست‌داده و دچار افتادگی شود. به همین دلیل بعضی از افراد تمایل دارند تا بازو‌های آن‌ها فرم بهتری داشته باشد؛ بنابراین پیکرتراشی بازو، گزینه مناسبی برای آن‌ها محسوب می‌شود.
در مجموع، هزینه پیکرتراشی بازو باتوجه‌ به عوامل مختلف، می‌تواند در حدود ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومان متغیر باشد.

هزینه پیکرتراشی ران

تجمع چربی بیش از حد در ران‌ها باعث شده تا افراد زیبایی پا‌های خود را ازدست‌داده و این موضوع برای آن‌ها آزاردهنده باشد؛ بنابراین در پی این موضوع، افراد می‌توانند با استفاده از پیکرتراشی، ران‌هایی با فرم دلخواه و زیبا داشته باشند. هزینه کلی پیکرتراشی ران‌ها، حدوداً بین ۱۲ تا ۳۵ میلیون تومان برآورد می‌شود.

هزینه پیکرتراشی باسن

داشتن باسنی زیبا، برجسته و متناسب با کل بدن، می‌تواند زیبایی‌اندام شما را دوچندان کند. در صورتی که باسن شما دارای چربی بیش از حد بوده و از فرم آن ناراضی هستید، می‌توانید با استفاده از پیکرتراشی به روش لیپوماتیک و یا لیپوساکشن، باسن خود را پیکرتراشی کنید. از آنجایی که این عمل از حساسیت بالایی برخوردار بوده و نیاز به‌دقت و مهارت بالای پزشک دارد، ازاین‌رو بایستی در انتخاب جراح خود نهایت دقت را داشته باشید.
هزینه پیکرتراشی باسن، حدود ۱۵ تا ۳۰ میلیون تومان متغیر می‌باشد.

مطالعه بیشتر: بهترین روش پیکرتراشی کدام است؟

جمع‌بندی

در این مطلب از سایت پزشکبان، به بررسی سؤال پیکرتراشی چقدر هزینه دارد، پرداختیم. همچنین در مورد عوامل مؤثر در تعیین هزینه عمل پیکرتراشی، هزینه پیکرتراشی بدون جراحی و… به طور مفصل صحبت کردیم. اما مورد بسیار مهم درباره هزینه جراحی پیکرتراشی این است که نباید به دلیل قیمت ارزان‌تر، به دنبال پزشک‌های بی‌تجربه رفت؛ زیرا هر عملی عوارض خاص خودش را دارد و در صورتی که پزشک نیز تجربه کافی نداشته باشد، ممکن است که این عوارض به خطرات جبران‌ناپذیر برای ما تبدیل شوند.

پس در انتخاب پزشک یا متخصص خود، نهایت دقت را داشته باشید. همچنین فراموش نکنید که هر سال هزینه عمل پیکرتراشی بیشتر می‌شود. چرا که هزینه خرید و نگهداری دستگاه‌های لازم و دستمزد پزشک نیز افزایش می‌یابد؛ بنابراین در صورت داشتن شرایط آن، هرچه زودتر اقدام به انجام آن کنید. در پایان امیدواریم مطالب مطرح شده در این صفحه، برای شما مفید و مثمر ثمر واقع شده باشد.

شما عزیزان می‌توانید در صورت داشتن هرگونه سؤال و یا ابهامی، آن را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید. از همراهی شما تا انتهای این مطلب، سپاسگزاریم. پزشک ‌بان، آرزوی بهترین‌ها را برای شما دارد.

منبع: irantreatments

۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا