مقالات آموزشی پزشکبان

بهترین دکتر بای پس معده در تهران

بای پس معده از جمله جراحی‌های رایج در یک دهه اخیر ایران است. با توجه به اهمیت این عمل جراحی کاهش وزن ، انتخاب بهترین دکتر بای پس معده در تهران یکی از دغدغه‌های مراجعین است. در عمل بای پس معده، جراحی روی معده و روده انجام می‌شود. در واقع یک کیسه را میان روده و معده قرار می‌گیرد. به این روش، معده و روده به یکدیگر متصل می‌شوند. شاید برای شما سوال باشد که این کار چه تاثیری روی عملکرد دستگاه گوارش دارد؟

با این جراحی خوراکی که وارد معده می‌شود، مستقیم وارد روده کوچک می‌شود. این نشان دهنده کوچک شدن معده و دور زدن روده کوچک است. با توجه اینکه این عمل جراحی برای چاقی‌های مرضی انجام می‌شود، از جمله عمل‌های جراحی مهم و دشوار است. این جراحی تمام کارکرد دستگاه گوارش را تغییر می‌دهد و همین امر به لاغری و کاهش چربی و وزن بدن کمک می‌کند. برای این بهترین دکتر بای پس معده در تهران پیدا کنید، یک لیست کامل و جامع در ادامه این مقاله پزشکبان ارائه کرده‌ایم.

در ادامه می‌خوانید:

  • مشخصات بهترین دکتر بای پس معده در تهران
  • معرفی بهترین جراح بای پس معده در تهران
  • چگونه بهترین دکتر بای پس معده در تهران را شناسایی کنیم؟ و…

مشخصات بهترین دکتر بای پس معده در تهران

در نظر داشته باشید که برای انتخاب بهترین دکتر بای پس معده در تهران و هر شهر دیگر باید اطلاعات جامعی از مشخصه‌های بهترین دکتر را داشته باشید. در این بخش ویژگی‌های دکتر خوب بای پس معده را بیان می‌کنیم.

  • تخصص و دانش کافی: داشتن دانش کافی از اولین و مهم‌ترین مشخصه‌ها است. پزشکی که دانش کافی را نداشته باشد، عمل موفقیت آمیزی را به سرانجام نمی‌رساند.
  • تعهد به کار: در هر زمینه‌ای، تعهد یک امر ضروری است. کسی که به کار خود متعهد باشد، سعی دارد، تمام نکات را رعایت کند. این امر کمک می‌کند تا در صورتی که از نتیجه جراحی مطمئن است برای عمل اقدام کند.
  • کادر درمان صبور و با حوصله: شما با این عمل جراحی لازم است به وزن و هیکل ایده آل برسید. همان‌طور که گفته شد، این عمل برای چاقی‌های مرضی انجام می‌شود. بنابراین، شما در یک پروسه‌ای از درمان هستید که احتمالا چند ماه طول بکشد تا به نتیجه نهایی برسید. در این مسیر، احتمالا به کمک پزشک خود نیاز خواهید داشت. صبر و حوصله در درمان بسیار مهم و ضروری است.
  • نظرات مراجعان پیشین: در هر زمینه‌ای، بهتر است که نظر مراجعان پیشین را جویا شوید. اینکه چه نتیجه‌ای گرفتند و نتیجه چقدر برای آن رضایت بخش بوده؟ همه این موارد، در انتخاب بهترین دکتر بای پس معده کمک می‌کند.
  • هزینه مقرون به صرفه: همان‌طور که می‌دانید، هزینه عمل جراحی برای هر پزشک با توجه به جایی که عمل جراحی انجام می‌دهند، متفاوت خواهد بود. یکی از سوالاتی که می‌پرسید، درباره هزینه عمل باشد. از این طریق می‌توانید با خیال راحت برای این کار اقدام کنید.
  • نزدیکی به محل سکونت: بهتر است که مطب پزشک به محل سکونت یا محل کار شما نزدیک باشد. این ویژگی کمک می‌کند تا در هر شرایطی و در کمترین زمان، به پزشک مراجعه کنید.

معرفی بهترین دکتر بای پس معده در تهران

در این بخش تعدادی از بهترین دکتر بای پس معده در تهران را معرفی می‌کنیم:

دکتر نفیسه جوادی

آدرس محدوده پاسداران، چهارراه کاوه
تلفن ۲۲۵۷۸۰۲۴
تخصص جراحی پلاستیک و گوارش
امکان مشاوره دارد
نظر مراجعین پزشک خوب و صبوری هستند، نتیجه رضایت بخشی را دریافت کردم

دکتر نفیسه جوادی

دکتر مجتبی احمدی زیویاری

آدرس محدوده سعادت آباد ، خیابان ۳۸
تلفن ۲۳۰۳۱۵۰۵
تخصص جراحی چاقی، اسلیو و بای پس معده (لاپاروسکوپی پیشرفته)
امکان مشاوره دارد
نظر مراجعین برخورد مناسب، صبور و با حوصله، مهارت و تخصص بالا دارند.

دکتر مجتبی احمدی زیویاری

دکتر فربد امامی یگانه

آدرس محدوده شریعتی نرسیده به ظفر
تلفن ۰۹۱۲۸۹۰۷۰۲۶
تخصص جراحی چاقی، اسلیو و بای پس معده (لاپاروسکوپی پیشرفته) – عضو رسمی انجمن بین المللی جراحان چاقی (IFSO)
امکان مشاوره دارد
نظر مراجعین تخصص، تجربه و مهارت بالا در انجام عمل جراحی، در انجام عمل جراحی و ارائه بهترین خدمات به بیماران خود، متعهد هستند.

دکتر فربد امامی یگانه

چگونه بهترین جراح بای پس معده در تهران را شناسایی کنیم؟

با شناخت کامل ویژگی‌های پزشک، بررسی عمل‌های پیشین و نتایجی که بدست آوردند. بررسی نظرات مراجعین پیشین درباره نحوه عملکرد و مهارت پزشک، بورد تخصصی دکتر و دیگر تخصص‌های پزشکی از جمله مواردی هستند که به شناخت پزشک خوب کمک می‌کند.

به چند روش می‌توان دکتر خوب و ماهر را از دکتر به تجربه تشخیص داد.

مراجعه به پلتفرم‌های معرفی پزشک: در میان پلتفرم‌هایی که موجود است، آن دسته که اطلاعات کاملی درباره پزشک ارائه می‌دهد را انتخاب کنید. در این دسته وب سایت‌ها می توانید، لیست کاملی از بهترین‌ها را در اختیار داشته باشید. هم از نظر مراجعین و بیماران پیشین، هم از نظر بورد تخصصی پزشک می‌توانید اطلاعات کاملی را دریافت کنید.

جراحی بای پس معده توسط بهترین پزشک در تهران

پرس و جو از مراجعین: همه ما در اطرافیان خود کسانی را سراغ داریم که برای عمل‌های چاقی اقدام کرده باشند. می‌توانید با کمی پرس و جو اطلاعات خوبی را دریافت کنید. بهترین پزشک را از نظر سابقه و مهارت کار، از نظر برخورد و میزان صبر و حوصله و البته دانش و تخصص ارزیابی کنید.

هزینه عمل بای پس معده در تهران سال ۱۴۰۲ چقدر است؟

هزینه عمل بای پس معده در تهران مجموعه‌ای از هزینه‌ها است. صرفا هزینه کار پزشک نیست. در واقع هزینه تیم پزشکی، کادر درمان، هزینه وسایل و لوازم مورد استفاده و هزینه مدت زمانی که باید در بیمارستان بستری باشد را شامل می‌شود. بهتر است بدانید که، هزینه عمل بای پس معده از جمله روش درمانی لاپاراسکوپی است.

 هزینه جراحی بای پس معده

این عمل جراحی پیشرفت کرده و به جای یک عمل جراحی با برش‌های بزرگ و عمیق، چند برش کوچک ۲ سانتی‌متری رو شکم ایجاد می‌شود. با توجه به اینکه این عمل شامل بیهوشی می‌شود، به کادر پزشکی بیهوشی نیاز است. هزینه کادر بیهوشی هم شامل این عمل جراحی خواهد شد. توجه داشته باشید، با توجه به اینکه این عمل در کدام بیمارستان انجام می‌شود، قیمت متفاوتی خواهد داشت. همچنین، اینکه عمل جراحی شامل بیمه می‌شود یا نه می‌تواند روی قیمت جراحی موثر باشد. بنابراین، برای انجام عمل جراحی، بهترین راه برای برآورد قیمت، ویزیت پزشک است.

جمع بندی

در این مقاله به بررسی مشخصات پزشک و معرفی بهترین دکتر بای پس معده در تهران در این زمینه پرداختیم. پیش از انجام عمل جراحی بهتر است، برای انتخاب بهترین دکتر بای پس معده در تهران، اطلاعات مورد نیاز را جمع آوری کنید. این امر به شما کمک می کند تا با آگاهی کامل اقدام کنید. در صورتی که هزینه درمان برای شما اهمیت دارد، می‌توانید پزشک‌هایی را انتخاب کنید که در بیمارستان‌های مقرون به صرفه جراحی می‌کنند. حتما هزینه پیش از عمل را در نظر بگیرید.

پیش از عمل به یکسری آزمایش‌ها، چکاپ و تست نیاز دارید. از نظر سلامت عمومی باید در شرایطی باشید که پزشک مجوز انجام عمل جراحی را به شما بدهد. بهتر است که نزدیک‌ترین مرکز درمان را انتخاب کنید. شما نیاز دارید، در بازه زمانی طولانی برای مراحل پس از درمان به پزشک مراجعه کنید. بنابراین، نزدیک‌ترین پزشک را انتخاب کنید. کادر درمان و تجهیزاتی که برای جراحی استفاده می شود، یکی دیگر موارد قابل توجه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا