پزشک و متخصص

بهترین متخصص ایمپلنت شرق تهران کجاست؟

بهترین متخصص ایمپلنت شرق تهران باید از ویژگی‌های مختلفی برخوردار باشد. سطح دکتر و مهارت آن، تجهیزات پزشکی، نوع برخورد با بیمار، تخصص و تجربه متخصص ایمپلنت اهمیت بسیاری در فرایند کاشت دندان دارد. متخصصین ایمپلنت شرق تهران با ارائه انواع خدمات دندانپزشکی به‌ویژه کاشت ایمپلنت و در اختیار داشتن دستگاه‌های پیشرفته میزبان مراجعه‌کنندگان فراوانی هستند.

مراجعه به یک دندانپزشک ماهر برای کاشت ایمپلنت نقش مهمی در نتیجه کار و تضمین کیفیت آن دارد. یکی از مواردی که شاید مهم به نظر نرسد ارتباط مؤثر دندانپزشک با بیمار است. داشتن ارتباطی مؤثر با بیمار سبب می‌شود که ترس بیمار برای انجام ایمپلنت از بین برود و با اطمینان خاطر مراحل کاشت انجام شود. در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین متخصص ایمپلنت شرق تهران و مزایای ایمپلنت دندان آشنا کنیم اگر به دسترسی غرب تهران برای شما آسان‌تر است به صفحه بهترین متخصص ایمپلنت در غرب تهران مراجعه کنید.

ویژگی بهترین متخصص ایمپلنت در شرق تهران

داشتن تخصص، تجربه و دانش علمی بالا از مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین متخصص ایمپلنت شرق تهران است. کاشت ایمپلنت دندان ازآنجایی‌که فرایندی سخت بوده و نیاز به‌دقت بالا دارد باید توسط یک‌دندان پزشک ماهر انجام گیرد تا در صورت پیش‌آمدن مشکلی خاص حین کاشت ایمپلنت، بتواند از تجارب خود بهره ببرد.

عدم مهارت دندانپزشک سبب می‌شود که سوراخ‌کردن فک به‌درستی صورت نگیرد و اعصاب آن ناحیه صدمه ببیند. هرگونه آسیب به عصب باعث بی‌حسی در ناحیه فک و دندان‌ها خواهد شد. سوراخ‌کردن غیراصولی عوارض جدی را به همراه دارد به‌عنوان‌مثال سوراخ‌کردن غیرحرفه‌ای فک بالا، احتمال ورود به حفرات بینی را باز می‌کند و به عفونت‌های شدید سینوسی منجر می‌شود.

علاوه بر مهارت، بهترین متخصص ایمپلنت شرق تهران باید از تجهیزات پیشرفته و برندهای مرغوب برای کاشت ایمپلنت استفاده کند. قیمت ایمپلنت بستگی به برند و کیفیت آن دارد هرچه کیفیت ایمپلنت بیشتر باشد قیمت آن نیز بالاتر است. هیچ گرانی بی‌حکمت نیست برای نتیجه‌بخش بودن ایمپلنت و موفقیت‌آمیز بودن آن به سراغ ایمپلنت‌های ارزان‌قیمت نروید. ایمپلنت‌های بی‌کیفیت دوام زیادی ندارند و ممکن است با عوارض بعد کاشت و خطر عفونت مواجه شوید.

خدمات متخصصین ایمپلنت شرق تهران

 • پروتز دندان
 • ایمپلنت و کاشت دندان
 • جراحی لثه
 • انواع پروتز ثابت و متحرک
 • جراحی پیوند استخوان
 • جراحی دندان عقل
 • انواع لمینت دندان

مزایای ایمپلنت دندان

مراجعه به بهترین متخصص ایمپلنت شرق تهران سبب اطمینان از استحکام و طول عمر بالای ایمپلنت، نتیجه‌ای زیبا و طبیعی، عدم آسیب به دندان‌های مجاور و… خواهد شد. ایمپلنت دندان اگر در یک مرکز تخصصی با افراد ماهر صورت گیرد مزایای بسیاری را به همراه دارد. از جمله این مزایا عبارتند از:

 •  مقاومت زیاد

ازآنجایی‌که دندان‌ها وظیفه جویدن و تکه‌تکه کردن مواد غذایی را بر عهده دارند باید از استحکام بالایی برخوردار باشند. پایه‌های ایمپلنت از جنس تیتانیوم بوده که در برابر فشار وارده بسیار مقاوم هستند. جنس این ایمپلنت‌ها سبب شده که فرایند جوش‌خوردن ریشه دندان به استخوان فک به‌راحتی صورت گیرد و ایمپلنت استحکام بالایی داشته باشد.

 • طول عمر بالا

طول عمر بالای ایمپلنت دندان از مزایای مهم این شیوه است. درصورتی‌که از یک برند معتبر برای فرایند ایمپلنت دندان استفاده شود و تمام نکات مراقبتی و بهداشتی پس از کاشت را رعایت کنید؛ ایمپلنت تا پایان عمر قابل استفاده خواهم بود.

 • ظاهری طبیعی

دندان‌ها تأثیر بسزایی در زیبایی چهره دارند و ازدست‌دادن دندان‌های جلویی می‌تواند برای خیلی از افراد نگران‌کننده باشد. ایمپلنت دندان می‌تواند جایگزین مناسبی برای دندان‌های ازدست‌رفته باشد؛ چون ظاهری شبیه دندان طبیعی دارد و تفاوت آن با سایر دندان‌های فک قابل تشخیص نیست.

 • جلوگیری از تحلیل لثه و حفظ استخوان

ایمپلنت دندان علاوه بر حفظ زیبایی دندان‌ها، در سلامتی استخوان فک نقش مهمی دارد. یکی از مزایای ایمپلنت جلوگیری از تحلیل لثه و استخوان است. ازآنجایی‌که ایمپلنت دندان به استخوان فک جوش می‌خورد سبب حفظ فرم لثه و جلوگیری از ریزش استخوان‌ها می‌شود.

 • راحتی و مراقبت آسان

نکات مراقبتی از ایمپلنت‌های دندان مثل دندان‌های طبیعی است. شما به‌راحتی می‌توانید مسواک بزنید، نخ دندان بکشید و حتی از دهان‌شویه‌های غیرالکلی استفاده کنید. ذرات غذایی در نواحی اطراف ایمپلنت گیر می‌کنند که عدم تمیز کردن ایمپلنت دندان سبب بروز عفونت خواهد شد.

 • عدم آسیب به دندان‌های مجاور

در ایمپلنت دندان آسیبی به دندان‌های مجاور وارد نمی‌شود. این شیوه بدون نیاز به تراش دندان‌های مجاور صورت می‌گیرد و از دندان‌ها به‌عنوان تکیه‌گاه بهره نمی‌گیرند؛ زیرا تکیه‌گاه ایمپلنت دندان، استخوان فک است.

جمع بندی

برای انتخاب بهترین متخصص ایمپلنت شرق تهران باید به چند مورد دقت کنید. دندانپزشکی که دوره‌های تخصصی کاشت ایمپلنت و جراحی را گذرانده باشد عملکرد بهتری نسبت به یک دندانپزشک عمومی دارد؛ بنابراین توصیه می‌شود هنگام انتخاب دندانپزشک به داشتن تخصص کاشت ایمپلنت دندان توجه داشته باشید بهترین متخصصین ایمپلنت در تهران هم شاید برای شما مفید باشد.

متخصص ایمپلنت شرق تهران که سابقه کاری بالایی داشته باشد از دانش عملی بالاتری برخوردار است؛ ازاین‌رو توجه به تجربه پزشک برای انجام ایمپلنت دندان اهمیت بسیاری دارد. باتوجه‌به تمام این نکات در آخر برای کاشت ایمپلنت دندان به کلینیک‌هایی مراجعه کنید که تجهیزات پیشرفته و مطابق با تکنولوژی روز داشته باشند تا درصد موفقیت، دقت و سرعت درمان در فرایند ایمپلنت دندان افزایش یابد.

به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا