لاغری

هزینه لیپوماتیک بازو چقدره؟

تجمع بیش از حد چربی ها در ناحیه بازوها، آن ها را بد فرم کرده و ممکن است حالتی افتاده به آن ها ببخشد؛ به همین دلیل بسیاری از افراد تمایل دارند تا این چربی های اضافی را از بین ببرند. در بسیاری از مواقع، افراد از طریق رژیم غذایی و ورزش به هدف خود نمی‌رسند و نا امید می‌شوند.

در چنین مواقعی، می توان از روش لیپوماتیک بازو استفاده کرد. در این روش، چربی های اضافی از طریق برش های بسیار کوچک، از بازو خارج می‌شوند؛ این کار به کمک کانولا انجام می‌شود. چنان چه شما نیز قصد انجام لیپوماتیک بازو را دارید؛ ممکن است این سوال برای شما ایجاد شده باشد، که هزینه لیپوماتیک بازو چقدر است.

همان طور که می‌دانید، هزینه یکی از عوامل تاثیر گذار برای انجام انواع درمان های زیبایی است و بسیاری از افراد نخست هزینه هر عمل را در نظر می‌گیرند. به همین منظور در این مقاله به طور کامل هزینه لیپوماتیک و موارد تاثیرگذار بر آن را شرح داده‌ایم؛ با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

جراحی لیپوماتیک روش که برای حذف چربی‌های اضافه و پیکر تراشی استفاده می‌شود. بسیاری از افراد این روش را به دلیل سرعت بالایی که در حذف دارد انتخاب می‌کند. با این حال استفاده به جراحی نیاز دارد؛ در نتیجه ممکن است عوارضی برای افراد داشته باشد. انتخاب به بهترین دکتر لیپوماتیک روش استفاده از آن می‌توان خطرات جراحی را تا حد ممکن کاهش داد.

میزان هزینه لیپوماتیک بازو

همان طور که می‌دانید با وجود تورم، هر سال به میزان هزینه اتاق عمل، دستمزد جراح، دستمزد پرسنل، دارو، مخارج آزمایش ها و… افزوده می‌شود و این باعث می‌شود روز به روز هزینه عمل های زیبایی نیز بیشتر شود. از طرفی معمولا افراد، عمل لیپوماتیک بازو را بر روی هر دو دست خود انجام می‌دهند و این امر موجب افزایش میزان هزینه نسبت به آن‌چه از قبل تصور دارند، می‌شود.

همچنین میزان این چربی ها در همه افراد یکسان نیست و ممکن است هر فردی مقدار معینی چربی اضافی در این ناحیه داشته باشد. بنابراین هزینه لیپوماتیک بازو برای افراد، متفاوت است. هزینه انجام این عمل برای هر فرد، بستگی به عواملی نظیر میزان تجمع چربی، تخصص پزشک، هزینه جراح و… دارد.

میزان هزینه لیپوماتیک بازو

هزینه لیپوماتیک بازو در هر شهر

جالب است بدانید هزینه لیپوماتیک بازو در تمام شهرها یکسان نیست و با توجه به شرایط آن شهر تعیین می‌شود. به عنوان مثال در شهری مانند تهران که افراد زیادی برای انجام عمل های زیبایی از جمله لیپوماتیک بازو، به کلینیک ها و پزشک های مشهور  مراجعه می‌کنند؛ هزینه لیپوماتیک بازو ممکن است بیشتر باشد.

عوامل موثر در هزینه لیپوماتیک بازو

جراح میزان هزینه لیپوماتیک بازو را با در نظر گرفتن عوامل مختلفی تعیین می‌کند. علاوه بر آن‌چه گفته شد؛ شرایط پزشکان و بیماران گوناگون نیز با هم برابر نیست و همین موجب تفاوت هزینه این عمل در افراد مختلف می‌شود. در ادامه به بررسی عوال موثر در هزینه لیپوماتیک بازو می‌پردازیم.

  • میزان مهارت جراح در انجام لیپوماتیک بازو

میزان مهارت و توانایی پزشکان گوناگون در انجام لیپوماتیک یکسان نیست. معمولا پزشکانی که دارای نمونه عمل های موفق تری هستند و محبوبیت بیشتری در بین بیماران دارند، هزینه بیشتری بابت لیپوماتیک بازو دریافت می‌کنند.

  • میزان چربی های موضعی بازو

جراح قبل از انجام عمل، با معاینه دقیق بیمار، حجم چربی های موضعی بازو را مشخص می‌کند. بدیهی است هرچه حجم چربی ها بیشتر باشد، هزینه لیپوماتیک بازو افزایش می‌یابد.

  • تعداد عمل های مورد نیاز

ممکن است در هنگام لیپوماتیک بازو، نیاز به انجام عمل های جانبی نیز داشته باشید؛ که این مورد توسط پزشک تشخیص داده خواهد شد. طبیعی است که هرچه عمل های بیشتری نیاز باشد؛ میزان هزینه افزایش می‌یابد.

  • هزینه اتاق عمل

هرچه اتاق عمل مجهزتر باشد و دارای وسایل و تجهیزات پیشرفته ‌تر و به روز تری باشد، هزینه لیپوماتیک بازو افزایش می‌یابد.

عوامل موثر در هزینه لیپوماتیک بازو

  • هزینه آزمایش های قبل لیپوماتیک بازو

قبل از انجام لیپوماتیک بازو، باید پزشک را در جریان بیماری های خود بگذارید. چنان چه دچار مشکلات قلبی، فشار خون، دیابت و… هستید؛ باید این بیماری ها پیش از عمل، درمان یا کنترل شوند. انجام آزمایش هایی برای تعیین وضعیت سلامتی شما، هزینه های مخصوص به خود را به همراه دارد و به هزینه لیپوماتیک، می‌افزاید.

  • هزینه مشاوره قلب

به طور معمول پیش از لیپوماتیک بازو، افراد بالای ۴۰ سال باید تحت مشاوره قلب قرار بگیرند و تنها در صورت سلامت قلبی، اجازه عمل به آن ها داده خواهد شد. چنان چه قلب شما سالم باشد؛ این هزینه تنها، هزینه نوار قلب و ویزیت متخصص قلب را شامل می‌شود. چنان چه مشکل قلبی برای شما تشخیص داده شود؛ پیش از انجام لیپوماتیک، ابتدا باید مشکل قلبی حل شود. در این صورت، هزینه درمان بیماری های قلبی نیز به عنوان یک هزینه جانبی، به هزینه لیپوماتیک بازو افزوده می‌شود.

  • هزینه انجام آزمایش خون

قبل از انجام لیپوماتیک بازو یک آزمایش خون از بیمار گرفته می‌شود. معمولا جواب این آزمایش، پس از یک شبانه روز، آماده می‌شود. به این ترتیب، هزینه آزمایش خون نیز جزو هزینه های لیپوماتیک محسوب خواهد شد. در صورتی که دارای مشکل خونی باشید؛ ابتدا باید به درمان آن مشکل پرداخت و هزینه های درمان را پرداخت کرد.

مطالعه بیشتر: ورم شکم بعد از لیپوماتیک

  • هزینه عمل های جانبی لیپوماتیک بازو (براکیوپلاستی)

هزینه آزمایش های قبل لیپوماتیک بازو

بعضی مواقع، علاوه بر مشکل تجمع چربی در بازو، شاهد آویزان و افتاده بودن بازوها نیز هستیم. در چنین شرایطی انجام لیپوماتیک بازو فقط باعث خارج کردن چربی ها می‌شود و بازهم حالت آویزان بازو، برطرف نخواهد شد.

به همین دلیل پزشک توصیه می‌کند که علاوه بر لیپوماتیک بازو، عمل لیفت بازو نیز انجام شود. در این حالت، ابتدا چربی های ناحیه بازو را بیرون می‌آورند و سپس پوست اضافی این نواحی که از چربی خالی شده، برداشته می شود. با توجه به اینکه دو عمل انجام می‌شود؛ هزینه کلی لیپوماتیک بازو افزایش می‌یابد.

  • هزینه تهیه گن لیپوماتیک بازو

یکی دیگر از مواردی که بر هزینه کلی لیپوماتیک بازو تاثیر گذار است؛ تهیه گن لیپوماتیک بازو برای استفاده بعد از عمل می‌باشد. این نوع گن ها دارای برندهای مختلف و در انواع مدل های ایرانی و خارجی تولید می‌شوند.

معمولا برندهای خارجی نسبت به ایرانی گران تر هستند. این نوع گن ها باید کل ناحیه مورد عمل را در بر بگیرند و فشار متوسطی ایجاد کنند تا نتیجه مطلوب از عمل لیپوماتیک، حاصل شود. سایز گن مورد نیاز شما، توسط پزشک تعیین خواهد شد. معمولا استفاده از این نوع گن ها در نتیجه لیپوماتیک بازو و روند بهبود بسیار تاثیرگذار هستند و باید یک تا دو ماه مورد استفاده قرار بگیرند.

منبع:

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا