پوست

لیزر موهای زائد مردان

یکی از محبوب‌ترین روش‌های زیبایی که هم برای خانمها وجود دارد و هم برای آقایان ، لیزر موهای زائد است. لیزر موهای زائد روشی مناسب برای رهایی از موهای بدن است که نمی‌خواهید آنها را داشته باشید.

هر کسی که با این روش آشنایی ندارد معمولاً سوالات زیادی مثل نحوه انجام لیزر و هزینه مربوط به انجام آن دارد. در این مقاله کوتاه و مفید ، آنچه باید در مورد لیزر موهای زائد مردان و هزینه آن بدانید آمده است.

از بین بردن مو‌های زائد به روش‌های قدیمی نیازمند صرف وقت و انرژی زیادی است. با این وجود نتایج استفاده از این روش‌ها موقت هستند؛ آسانترین روش برای رفع دائمی موهای زائد، مراجعه به بهترین مرکز لیزر در میرداماد میباشد.

لیزر موهای زائد چیست؟

لیزر موهای زائد یک روش غیرتهاجمی برای کاهش یا حذف موهای زائد بدن است. لیزر موهای زائد یکی از محبوب ترین درمان های زیبایی کم تهاجمی است. این روش می‌تواند گزینه خوبی برای مردانی باشد که موهای زائد زیادی ذر بدن دارند و به دنبال راهی برای کاهش یا حذف موثر موهای نواحی مختلف بدن هستند.
در ادامه خواندن این مقاله شما از قیمت لیزر موهای زائد بدن آقایان نیز مطلع می‌شوید.

مناطق مورد نظر برای لیزر موهای زائد بدن در آقایان

  • بازوها
  • قفسه سینه
  • ناحیه بیکینی
  • گردن
  • لب بالا
  • چانه

البته ممکن است برخی نواحی دیگر هم به لیست بالا اضافه شوند، مانند ناحیه گودی کمر، خط ناف و … که بسته به انتخاب فرد متغیر است .

مناطق مورد نظر برای لیزر موهای زائد بدن در آقایان

لیزر موهای زائد چگونه انجام می‌شود؟

لیزر موهای زائد مردان با استفاده از نور متمرکز بر فولیکول‌های مو، که حفره‌های کوچکی در پوست هستند و موها از آن رشد می‌کنند، اثر می‌گذارد. فولیکول مو لیزر را جذب می کند که به رنگدانه ملانین مو جذب می‌شود و موها فورا تبخیر می‌شوند.

رنگدانه موجود در مو لیزر را جذب می کند، بنابراین موهای تیره تر لیزر را به طور موثرتری جذب می‌کنند. به همین دلیل است که افرادی که موهای تیره و پوست روشن دارند، کاندیدای ایده آل برای لیزر موهای زائد هستند.

شما می توانید انتظار داشته باشید که بلافاصله پس از عمل شاهد کاهش تعداد موها در ناحیه تحت درمان باشید. دو تا هشت هفته پس از لیزر موهای زائد، ممکن است متوجه افزایش رشد مو در ناحیه تحت درمان شوید. دلیل این امر این است که همه فولیکول های مو به یک اندازه به لیزر پاسخ نمی دهند.

اکثر بیماران پس از اولین درمان شاهد کاهش ۱۰ تا ۲۵ درصدی مو هستند. معمولا بین سه تا هشت جلسه برای ریزش موی دائمی نیاز است. ارزیابی با متخصص خود قبل از عمل به شما ایده بهتری در مورد تعداد جلسات درمانی می دهد که ممکن است نیاز داشته باشید. همچنین، احتمالاً برای حفظ اثر به یک جلسه سالیانه نیاز خواهید داشت.

داده ها نشان می‌دهد که حدود ۷۶ درصد از بیمارانی که تحت درمان قرار گرفته اند، تراکم موهای خود را تا ۹۵ درصد کاهش داده اند. یک ناحیه وابسته به هورمون (برای رشد به هورمون های خاصی نیاز دارد) مانند پشت مرد، ممکن است به تعداد بیشتری جلسات لیزر موهای زائد نیاز داشته باشد.

این نکته را باید در نظر داشت که چون موهای آقایان نسبت به خانمها درشت تر و ضخیم تر است قیمت لیزر موهای زائد مردان بیشتر از هزینه لیزر برای خانم‌ها است.

آیا لیزر موهای زائد صورت مردان دائمی است؟

لیزر موهای زائد تمام صورت مردانه یا صورت شامل نواحی زیر می شود: پیشانی، شقیقه، گونه ها، سوزش پهلو، استخوان گونه، بینی، لب بالایی، چانه، بین ابروها، بالای ابروها، لبه فک بالا تا ابتدای گردن. مردانی که به دنبال حذف موهای زائد یا موهای زائد روی استخوان گونه، بینی و ریش هستند، لیزر این ناحیه بسیار مورد توجه است.

آیا لیزر موهای زائد صورت مردان دائمی است؟

با توجه به تأثیری که هورمون‌ها بر موهای مردانه دارند، مفهوم حذف دائمی موهای صورت مردانه نسبی است. ما می‌توانیم موهای ریش، صورت و گردن مرد را که هنگام شروع درمان وجود دارد، برداریم، اما موهایی که هنوز ایجاد نشده است و می‌تواند در طول سال‌ها ظاهر شود را نه.

به همین دلیل، به بیمارانی که درمان موهای زائد صورت مردانه را شروع می‌کنند، می‌گوییم که در ابتدا جلساتی صورت میگیرد که تراکم موهای ریش و سایر نواحی صورت و گردن را که می‌خواهند از بین ببرند به‌طور قابل توجهی کاهش می‌دهیم و سپس درمان را ادامه می‌دهیم.

مطالعه بیشتر: عوارض لیزر موهای زائد واژن

هزینه لیزر موهای زائد مردان

شروع فرآیند از بین بردن موهای زائد بدن با لیزر می تواند تصمیم بزرگی به نظر برسد، اما هر چه زودتر شروع کنید، نتایج شگفت انگیزی خواهید دید. بسته به اینکه شما کدام ناحیه از بدنتان را بخواهید لیزر کنید قیمت ها متفاوت است.اما آنچه که به صورت کلی درباره قیمت لیزر موهای زائد مردان می‌توان گفت ، که لیزر کل بدن هزینه ای بین ۱/۵ تا ۲/۵ میلیون است البته این قیمت تقریبی و حدودی می‌باشد.

دستگاه لیزر، کیفیت و به روز بودن این دستگاه و همچنین تجهیزات مرتبط با آن نیز نقشی مهم و غیر قابل انکار در هزینه لیزر موهای زائد دارد. امروزه در دنیا سه نوع دستگاه لیزر، شناخته شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما در ایران، دو نوع از این دستگاه ها بیشترین کاربرد را در کلینیک های زیبایی دارند. این دو دستگاه عبارتند از: دستگاه لیزر الکساندرایت و دستگاه لیزر دایود.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا