پوست

قیمت بوتاکس پیشانی | هزینه بوتاکس پیشانی ۱۴۰۲

اکثر افراد با افزایش سن، متوجه خطوط ریز و درشتی بر روی پیشانی و بین ابروهای خود می‌شوند. این خطوط یا چین و چروک ها، ممکن است سطحی یا عمیق باشند. با توجه به اینکه اکثر افراد دوست دارند از نظر ظاهری زیبا و جوان‌تر به نظر برسند؛ به دنبال راهی برای پیشگیری یا رفع چین و چروک های پیشانی خود هستند؛ یکی از این راه ها، تزریق بوتاکس پیشانی است.

با توجه به تاثیر بوتاکس بر بهبود وضعیت پوست، بسیاری از افراد ممکن است به انجام بوتاکس پیشانی تمایل داشته باشند؛ اما یکی از مواردی که موجب نگرانی آن ها می‌شود؛ میزان هزینه بوتاکس پیشانی است. به طور کلی می‌توان گفت، هزینه بوتاکس پیشانی به عوامل متعددی بستگی دارد که در این مقاله به بررسی این عوامل می‌پردازیم؛ با ما همراه باشید.

امروزه بیشتر افراد به دنبال جوانسازی پوست هستند تا از این طریق بتوانند زیبایی خود را حفظ کنند. بوتاکس بهترین روش برای جوانسازی و شادابی پوست است به شرطی که آن را توسط بهترین دکتر بوتاکس انجام دهید. تجربه و مهارتی که پزشک برای انجام بوتاکس دارد باعث شده تا نحوه و میزان تزریق به درستی انجام شود و بتواند تاثیراتی مطلوب و ماندگار داشته باشد.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت بوتاکس پیشانی

هزینه بوتاکس تابعی از عوامل مختلف است و نمی‌توان یک قیمت خاص را برای آن مشخص کرد. از عوامل تاثیرگذار بر هزینه تزریق بوتاکس از جمله بوتاکس پیشانی، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

میزان بوتاکس مورد نیاز

یکی از عوامل اصلی برای تعیین قیمت بوتاکس، میزان و حجم مواد بوتاکس مورد استفاده و تعداد دفعات تزریق است. پزشک با توجه به میزان چین و چروک در ناحیه پیشانی و عمق این خطوط، میزان بوتاکسی که باید تزریق شود را مشخص می‌کند. البته گاهی خود افراد نیز تمایل دارند، بوتاکس بیشتری تزریق کنند و یا برای ایجاد نتیجه‌ای طبیعی، خواستار کاهش حجم بوتاکس تزریقی هستند.

برای تشخیص میزان دقیق بوتاکس مورد نیاز خود، باید طی یک جلسه مشاوره، از پزشک سوالات خود را در این خصوص بپرسید. با تعیین میزان حجم بوتاکس، می‌توان حدود قیمت بوتاکس پیشانی را مشخص کرد. بدیهی است هرچه به بوتاکس بیشتری نیاز باشد، هزینه آن بالاتر خواهد رفت.

وسعت ناحیه تزریق

عوامل تاثیرگذار بر قیمت بوتاکس پیشانی

هرچه وسعت ناحیه تزریق بوتاکس، بیشتر باشد؛ هزینه بوتاکس پیشانی نیز افزایش خواهد یافت. زیرا با توجه به افزایش وسعت ناحیه تزریق بوتاکس، باید میزان تزریق بوتاکس را نیز افزایش داد.

به عنوان مثال، تزریق بوتاکس در ناحیه پیشانی، از تزریق بوتاکس بین ابروها، بیشتر است. همچنین اندازه صورت افراد با یکدیگر تفاوت دارد. همین امر موجب تفاوت هزینه بوتاکس پیشانی در افراد مختلف می‌شود. ممکن است پیشانی دوست شما نسبت به شما کوچک‌تر باشد و میزان بوتاکس کمتری نیاز داشته باشد.

تزریق مجدد

ممکن است برخی از افراد برای رسیدن به نتیجه بهتر، نیاز به چندین جلسه تزریق بوتاکس پیشانی داشته باشند. نیاز به تزریق مجدد، به عمق چروک های فرد بستگی دارد و این موضوع را باید پزشک تشخیص ‌دهد. با افزایش تعداد جلسات تزریق بوتاکس، قیمت بوتاکس نیز افزایش خواهد یافت.

همچنین ممکن است دوز بوتاکسی که نیاز دارید؛ با آن‌چه از قبل توسط پزشک تعیین شده، متفاوت باشد. پس از پایان تزریق، پزشک تصمیم می‌گیرد که آیا همان یک جلسه برای رسیدن به نتیجه مورد انتظار، کافی است یا نیاز به مراجعه مجدد دارید. بطور کلی اگر دوست دارین بدونین بوتاکس پیشانی کی اثر میکند، روی لینک کلیک کنید.

میزان تخصص پزشک

امروزه به‌ دلیل روی آوردن مردم به روش های جوانسازی پوست، ازجمله بوتاکس پیشانی، افراد زیادی بدون مدرک تخصصی و تنها با طی دوره های آموزشی، اقدام به تزریق بوتاکس می‌کنند. از آن‌جا که این روش جوانسازی، با سلامتی افراد رابطه مستقیم دارد، نمی‌توان آن را نزد هر فرد غیر متخصصی انجام داد.

تزریق بوتاکس فقط یک مهارت نیست و برای انجام آن نیاز به تخصص و تجربه پزشک وجود دارد. بنابراین تنها به دلیل پرداخت هزینه کمتر نباید برای تزریق بوتاکس پیشانی به افراد غیر متخصص  تازه کار مراجعه کرد و سلامتی خود را به خطر انداخت. انجام بوتاکس در کلینیک های تخصصی و مطب پزشکی، دارای هزینه بیشتری نسبت به انجام این کار در آرایشگاه‌ها و مراکز زیبایی غیرمعتبر است؛ اما با انجام بوتاکس نزد یک پزشک متبحر، ضمن دریافت نتیجه مطلوب، سلامتی شما به خطر نمی‌افتد.

اصل بودن برند بوتاکس

هزینه بوتاکس پیشانی ۱۴۰۲

اینکه بوتاکس تزریق شده از چه برندی است و توسط چه شرکتی تولید می‌شود؛ بر قیمت بوتاکس، تاثیر گذار است. طبیعی است که هرچه برند بوتاکس از شهرت و محبوبیت بیشتری برخوردار باشد، ممکن است گران‌تر شود. همچنین برندهای خارجی نسبت به ایرانی از هزینه بیشتری برخوردارند.

هر فردی نمی‌تواند به بوتاکس اصل دست پیدا کند و تهیه آن مراکز معتبر، باید فقط توسط متخصصان این زمینه صورت بگیرد. البته در صورتی که پزشک تجویز کند، فرد می‌تواند با در دست داشتن نسخه پزشک، اقدام به تهیه بوتاکس از داروخانه‌های مورد تایید، کند. برند انتخابی بوتاکس، در نتیجه تزریق بوتاکس پیشانی تاثیرگذار است؛ بنابراین توجه داشته باشید که تزریق بوتاکس را تنها در مراکز پزشکی معتبر انجام دهید.

هزینه کلینیک

هر کلینیک تخصصی با توجه به میزان شهرت و موقعیت مکانی، هزینه های مخصوص به خود را دارد. بدیهی است تزریق بوتاکس در کلینیک هایی که محبوب‌تر هستند و یا در مناطق گران قیمت شهر قرار دارند، دارای هزینه بیشتری می‌باشد. همچنین تزریق در کلینیک های پیشرفته و مجهز، نسبت به کلینیک هایی که دارای امکانات کمتری هستند؛ گران‌تر است.

هزینه مشاوره

ممکن است قبل از انجام تزریق بوتاکس پیشانی، برای مشاوره با بیمار نیز هزینه در نظر گرفته شود.

هزینه مواد بی‌حسی

با وجود ظریف بودن سوزن تزریق بوتاکس، برخی از افراد ممکن است نسبت به درد حساس باشند و نیاز به بی‌حسی داشته باشند. با توجه به اینکه پزشک برای بیمار، از چه نوع ماده بی‌حسی استفاده می‌کند؛ هزینه آن متفاوت است.

هزینه قبل و بعد از تزریق بوتاکس پیشانی

مطالعه بیشتر: عوارض بوتاکس پیشانی و دور چشم

هزینه قبل و بعد از تزریق بوتاکس پیشانی

پیش از تزریق بوتاکس، پزشک ممکن است برای آگاهی بیشتر از شرایط پوستی، آزمایش هایی را برای شما تجویز کند. انجام این آزمایش ها، هزینه های مربوط به خود را دارد که می‌تواند بر هزینه کلی بوتاکس پیشانی تاثیرگذار باشد.

همچنین بعد از تزریق بوتاکس نیز، ممکن است کبودی، قرمزی یا التهاب بر روی پوست ایجاد شود و پزشک برای بهبود این موارد، داروهایی تجویز کند، که هزینه تهیه این داروها به هزینه بوتاکس پیشانی افزوده می‌شود.

با توجه به آن ‌چه گفته شد؛ اکنون می‌دانید چرا هزینه تزریق بوتاکس پیشانی در برخی مراکز، کمتر و گول زننده است. بسیاری از این مراکز تنها با هدف جذب مشتری اقدام به این تبلیغات می‌کنند و نسبت به سلامت افراد بی توجه هستند.

منبع: neoskincenter

۴.۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا