مراکز لیزر

بهترین مرکز لیزر در تهرانپارس (لیست ۵تایی آپدیت ۱۴۰۲)

یکی از روش‌‌های پرطرفدار برای رفع موهای زا‌ئد که در سال‌های اخیر به محبوبیت زیادی در بین مردم دست یافته است؛ لیزر موهای زائد است. با این روش که در کلینیک و توسط دستگاه لیزر انجام می‌شود‌، می‌توان از شر روش‌های پر دردسر مانند تیغ، موبر، دستگاه اپیلیدی، موم و جوش‌های زیرپوستی که در اثر استفاده از این روش‌ها به وجود می‌آیند، خلاص شد.

از آنجایی که لیزر یک تکنولوژی جدید است و نیاز به وجود دستگاه‌های پیشرفته لیزر دارد، در بسیاری از مراکز زیبایی ممکن است از دستگاه‌های قدیمی یا بی‌کیفیت استفاده شود. به همین دلیل لازم است که به بهترین مراکز لیزر در شهر خود مراجعه کنید، تا از آسیب‌های بعدی که در اثر استفاده از دستگاه نامرغوب یا عدم مهارت اپراتور رخ می‌دهد، در امان بمانید.

در شهر بزرگی مانند تهران به دلیل مسافت زیاد و ترافیک، مهم است که بهترین مراکز لیزر در منطقه خود را شناخته و به آنجا مراجعه کنید. در این مقاله به معرفی بهترین مرکز لیزر در تهرانپارس پرداخته و شما را با هر آنچه که باید در این خصوص بدانید، آشنا می‌کنیم؛ با ما تا انتهای مقاله در پزشکبان همراه باشید.

 بهترین مرکز لیزر در تهرانپارس کجاست؟

معرفی ۵ تا از بهترین مراکز لیزر در تهرانپارس

در محدوده تهرانپارس مراکز لیزر خوب متعددی وجود دارد، اما چالش اصلی زمانی اتفاق می‌افتد که در صدد پیدا کردن بهترین مرکز لیزر باشید. در ادامه مطلب چند مرکز لیزر که در زمره بهترین مرکز لیزر در شرق تهران قرار می‌گیرند را به شما معرفی می‌کنیم:

مرکز لیزر تهرانپارس پارسه (دکتر پاشنا)

مرکز لیزر پارسه یکی از معتبرترین مراکز لیزر در ناحیه تهرانپارس محسوب می‌شود، که با برخورداری از پیشرفته ترین دستگاه‌های لیزر به ارائه خدمات به مراجعه‌کنندگان می‌پردازد. همچنین این مرکز از کادری مجرب و حرفه‌ای برخوردار است.

مرکز لیزر تهرانپارس پارسه (دکتر پاشنا)

کلینیک لیزر تهرانپارس دکتر راحمی

کلینیک لیزر دکتر راحمی با همکاری پرسنل مجرب خود و تحت نظارت پزشک متخصص به ارائه انواع خدمات لیزر پرداخته و با محیطی بهداشتی و مجهز، روند لیزر درمانی را برای شما آسان می‌سازد.

کلینیک لیزر تهرانپارس دکتر راحمی

مرکز لیزر تهرانپارس دکتر فائزه عامری

مرکز لیزر دکتر فائزه عامری به عنوان بهترین مرکز لیزر در تهرانپارس، با برخورداری از کادری مجرب و نظارت پزشک متبحر، به ارائه خدمات زیبایی و جوانسازی پوست و رفع موهای زائد با لیزر می‌پردازد.

کلینیک لیزر تهرانپارس دکتر راحمی

مرکز‌ لیزر دکتر مجید چاوشی

مرکز لیزر دکتر چاوشی در تهرانپارس با به کارگیری بهترین و مدرن‌ترین دستگاه‌های لیزر، خیال شما را از بابت درمانی ایمن و راحت آسوده می‌سازد و تمامی مراحل تحت نظارت پزشک متخصص انجام می‌شود. این مرکز انواع خدمات زیبایی و جوانسازی پوست و لیزر درمانی ارائه می‌شود.

مرکز‌ لیزر دکتر مجید چاوشی

کلینیک زیبایی و مرکز لیزر کارنا

کلینیک زیبایی کارنا در کنار انواع خدمات زیبایی و جوانسازی پوست مانند هایفوتراپی، تزریق ژل، بوتاکس و… به لیزر موهای زائد با بهترین دستگاه‌ها می‌پردازد و می‌توانید درمانی ایمن را در محیطی آرام و زیبا تجربه کنید.

کلینیک زیبایی و مرکز لیزر کارنا

نحوه لیزر موهای زائد در تهرانپارس

پس از آشنایی با بهترین مراکز لیزر موهای زائد در تهرانپارس، در این بخش از مطلب شما را با نحوه عملکرد لیزر موهای زائد آشنا می‌کنیم تا با آگاهی از نحوه کار، از دستگاه‌های لیزر استفاده نمایید. نحوه لیزر موهای زائد در بهترین مرکز لیزر در تهرانپارس به این صورت است که پس از ساطع شدن پرتو نور توسط دستگاه لیزر، انرژی این پرتو به وسیله ملانین موجود در مو جذب می‌شود و پس از تبدیل انرژی پرتو لیزر به گرما، باعث تجزیه فولیکول مو شده و از رشد موها جلوگیری می‌کند.

مراحل لیزر موهای زائد در یک سری جلسات با فواصل معین انجام می‌شود و پزشک با توجه به نوع مو و پوست شما روند درمان را مشخص می‌کند. این امر از فردی به فرد دیگر می‌تواند متفاوت باشد.

در طول درمان با لیزر، پزشک از شما می‌خواهد که هرگونه آلودگی و آرایش را از سطح پوست پاک کرده و پوست برای لیزر کاملا تمیز باشد. ممکن است قبل از شروع لیزر موهای زائد، از پماد بی‌حس کننده برای بی‌حس شدن پوست و کم شدن درد ناشی از لیزر برای شما استفاده شود. سپس اپراتور تنظیمات لیزر را با توجه به آنچه پزشک تشخیص داده، انجام می‌دهد و سر دستگاه لیزر با عبور از ناحیه مورد نظر در بدن و تابش اشعه شروع به کار می‌کند.

ممکن است کمی سوزش احساس کنید که طبیعی است. جلسه لیزر حدود ۱۵ تا ۳۰ دقیقه به طول می‌انجامد و پس از آن ممکن است شاهد تورم، قرمزی و التهاب در پوست باشید که طی چند روز برطرف خواهد شد.

چه کسانی شرایط لیزر در بهترین مرکز لیزر تهرانپارس را ندارند؟

تمام افراد بالای ۱۸ سالی که از سلامت جسمی برخوردارند و شرایط پوست و موی آن‌ها برای لیزر درمانی مساعد است، می‌توانند از لیزر برای رفع موهای زائد خود استفاده کنند. به طور کلی افرادی که دارای شرایط زیر هستند، نمی‌توانند از خدمات لیزر در بهترین مرکز لیزر در تهرانپارس بهره ببرند:

 1. زنان شیرده یا باردار به دلیل خطراتی که ممکن است لیزر برای نوزاد یا جنین داشته باشد، نمی توانند این کار را انجام دهند.
 2. افرادی که برنزه هستند و یا به تازگی پوست خود را برنزه کرده‌اند؛ زیرا در صورت استفاده از لیزر پوست این افراد ممکن است آسیب ببیند.
 3. افرادی که دارای شرایط پزشکی خاصی نظیر بیماری‌های پوستی هستند و یا عفونت یا زخم بر روی پوست خود دارند.
 4. افرادی که جای زخم بر روی بدن خود دارند.
 5. افرادی که پوست آن‌ها به دلیل قرار گرفتن در نور خورشید سوخته است.
 6. افرادی که دارای اختلالات هورمونی هستند.
 7. آن‌هایی که سابقه تبخال مکرر دارند و یا جوش چرکی فعال در ناحیه تحت لیزر دارند.

لیزر موهای زائد در تهرانپارس چه عوارضی دارد؟

با اینکه لیزر موهای زائد یک روش ایمن و کم‌خطر محسوب می‌شود، اما مانند سایر روش‌های کلینیکی می‌تواند با برخی عوارض همراه باشد. این عوارض به شرح زیر هستند:

از عوارض لیزر موهای زائد می‌توان به تورم، قرمزی، التهاب و احساس سوزش اشاره کرد. این عوارض خفیف هستند، جای نگرانی ندارند و معمولا پس از چند روز برطرف می‌شوند.

در صورتی که اپراتور لیزر کم‌تجربه باشد یا آموزش لازم برای این کار را ندیده باشد و یا نظارت پزشک متخصص برای این کار وجود نداشته باشد، ممکن است با عوارضی مانند سوختگی پوست و عفونت مواجه شوید. به همین دلیل باید از مراجعه به مراکز غیر معتبر جدا خودداری کنید.

لیزر موهای زائد در تهرانپارس چه عوارضی دارد؟

اقدامات لازم قبل مراجعه به بهترین مرکز لیزر در تهرانپارس

 • پیش از انجام لیزر بهتر است با پزشک خود یک جلسه مشاوره داشته باشید تا پزشک با تشخیص تیپ پوستی و نوع موی شما، تنظیمات دستگاه لیزر و تعداد جلسات را مشخص کند.
 • چنان چه به بیماری خاصی مبتلا هستید و یا دارو مصرف می‌کنید، حتما به پزشک خود اطلاع دهید.
 • اگر از داروهای ضد انعقاد خون نظیر آسپرین یا ایبوپروفن استفاده می‌کنید، با مشورت پزشک باید مصرف آن را قطع نمایید.
 • اگر به تازگی برنزه کرده‌اید، باید صبر کنید تا رنگ اصلی پوست بازگردد و سپس اقدام به انجام لیزر کنید. به یاد داشته باشید که از سه هفته پیش از لیزر، نباید آفتاب گرفت یا به سولاریوم برای برنزه کردن پوست مراجعه کرد.
 • حدود شش هفته پیش از انجام لیزر در بهترین مرکز لیزر در تهرانپارس بهتر است از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید اجتناب کنید.
 • پیش از انجام لیزر از هرگونه اپیلاسیون، بند، وکس، برداشتن مو با موچین و… پرهیز کنید.
 • چنانچه از بیماری‌های هورمونی، عصبی، آلرژی پوستی، تبخال، تیروئید، بیماری قلبی و دیابت رنج می برید، باید به پزشک اطلاع دهید.
 • پیش از انجام لیزر، در حدود ۲۴ ساعت قبل، باید ناحیه مورد نظر را با تیغ کاملا شیو کنید، زیرا این کار باعث بهبود نتایج لیزر خواهد شد.
 • حداقل حدود یک روز پیش از لیزر موهای زائد، دخانیات استعمال نکنید و از مصرف الکل بپرهیزید.
 • پیش از  انجام لیزر دوش بگیرید تا پوست شما تمیز باشد.

خلاصه مقاله بهترین مرکز لیزر در تهرانپارس

از آنجایی که انجام لیزر از حساسیت بالایی برخوردار است و باید در مراکز لیزر معتبر و تحت نظارت پزشک متبحر و باتجربه انجام شود، مهم است که با ویژگی‌های بهترین مرکز لیزر در تهران آشنا باشید تا بتوانید با خیالی آسوده به بهترین مرکز لیزر در تهرانپارس مراجعه کنید. این کار باعث دستیابی به نتیجه مورد نظر شما از لیزر شده و شما را از عوارض ناخواسته دور نگه می‌دارد. در این مطلب به معرفی بهترین مرکز لیزر در تهرانپارس پرداختیم و شما را با روند رفع موهای زائد با لیزر آشنا کردیم. به یاد داشته باشید در نهایت باید با مراجعه حضوری و مشاوره با اپراتور مورد نظر سوالات خود را به طور کامل پرسیده و ابهامات خود را در این مورد رفع کنید.

سوالات متداول

بهترین مرکز لیزر در تهرانپارس باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

بهترین مراکز لیزر در تهرانپارس باید تحت نظارت پزشک متخصص مجرب کار کرده و از پرسنل آموزش دیده و ماهر برخوردار باشد. این مرکز لیزر باید در موقعیت جغرافیایی خوبی قرار داشته باشد و دسترسی به آن دشوار نباشد. بهترین مرکز لیزر از محیطی تمیز و بهداشتی برخوردار بوده و از پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها و تجهیزات برای مراجعه‌کنندگان خود استفاده کند. همچنین پرسنل باید اخلاق حرفه‌ای داشته و با صبر و حوصله با مراجعه‌کنندگان برخورد کنند.

آیا همه افراد می‌توانند برای لیزر به بهترین مرکز لیزر در تهرانپارس مراجعه کنند؟

خیر، افرادی که دارای شرایط خاصی مانند برخی بیماری‌ها هستند و یا شرایط مو و پوست آن‌ها برای لیزر مناسب نیستند، نمی‌توانند از لیزر استفاده کنند. همچنین افرادی که به تازگی آفتاب سوخته یا برنزه شده‌اند، کاندید خوبی برای لیزر نیستند. افرادی که جوش فعال چرکی یا تبخال بر روی پوست خود دارند، هم نباید لیزر انجام دهند. مادران شیرده یا زنان باردار نیز در زمره افراد پرخطر برای استفاده از لیزر قرار می‌گیرند. در نهایت پزشک باید با بررسی شرایط شما در مورد ممنوعیت یا مجاز بودن استفاده از لیزر تصمیم بگیرد.

به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا