پزشک و متخصص

بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران

اگر وجود چربی‌های موضعی زیاد در نواحی مختلف بدنتان از جمله باسن، ران، غبغب، ساق پا، پهلو، پشت کمر، شکم و بازو‌ها شما را خسته و کلافه کرده، یقیناً به دنبال راهی می‌گردید که آن‌ها را رفع کنید به دنبال بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران می گردید در این مقاله سعی شده تا بهترین ها را به شما معرفی کنیم.

اما در بین این موارد تعدادی هم وجود دارد که می‌توانیم برای رفع این چربی‌ها به آنان اعتماد کنیم. یکی از این موارد عمل لیپوماتیک است. این عمل نسبت به عمل‌های مشابه خود، عوارض کمتری به همراه دارد و ما می‌توانیم به عنوان یک راه خوب درمانی به آن نگاه کنیم از فواید آن برای سلامتی خود بهره‌مند شویم. اما برای اینکه بخواهیم تصمیم نهایی در مورد انجام این عمل بگیریم، باید اطلاعات زیادی را بدانیم، تا از تصمیم خود پشیمان نشویم.

اطلاعات مختلفی در این زمینه وجود دارد. اگر شما هم به دنبال این اطلاعات هستید و همچنین می‌خواهید با بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران هم آشنا شوید، می‌توانید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

نام متخصص آدرس توضیحات
یوسف شفائی
علی اکبر مروتی
شهریار حدادی

ویژگی‌ های دکتر لیپوماتیک در تهران

بیایید قبل از اینکه به سراغ بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران برویم، موارد مختلفی که در مورد این موضوع وجود دارد را به خوبی مورد بررسی قرار دهیم تا با ویژگی‌های دکتر لیپوماتیک خوب بیشتر آشنا شویم.

ویژگی‌ های دکتر لیپوماتیک در تهران

 • ارتباط درست و کامل

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که باید یک دکتر لیپوماتیک در تهران داشته باشد، وجود اخلاقیات خوب و ایجاد ارتباط درست و کامل با بیمار است. این مورد اگر در دکتر لیپوماتیک وجود داشته باشد، می‌تواند خیلی بهتر با مشکلات بیمار آشنا شده و در فعالیت‌های خود آن‌ها را حل کند. اگر دکتر لیپوماتیک در تهران نتواند به خوبی شرایط و نیاز‌های مخاطب خود را بیابد، می‌تواند در اثر نهایی عمل، تأثیر زیادی داشته باشد.

 • دانش بالا

یکی دیگر از پیش‌نیاز‌ها مهمی که باید یک دکتر لیپوماتیک در تهران داشته باشد، اطلاعات، علم و دانش، تجربه و تخصص در زمینه کاری‌اش است. در صورت وجود تمام این موارد، دکتر لیپوماتیک می‌تواند به خوبی مشکلات بیمار خود را تشخیص و آن‌ها را درمان کند. وجود این موارد در پزشک، می‌تواند در نتیجه نهایی عمل لیپوماتیک هم تأثیر زیادی داشته باشد. یکی دیگر از مواردی که در پی این مورد به دست می‌آید، کاهش عوارض پس از عمل لیپوماتیک نیز است.

برای اینکه بتوانیم بهتر با دکتر خود آشنا شویم و یا درباره میزان تجربه و علم او بدانیم، می‌توانیم به دنبال افرادی بگردیم که قبلاً به آن دکتر مراجعه کرده‌اند و از رضایت آن‌ها درمورد دکتر سؤال بپرسیم.

 • امکانات به روز

یکی دیگر از موارد موجود در این زمینه، دارابودن امکانات به روز و مفید است که در فرایند عمل لیپوماتیک می‌تواند تأثیر‌گذار باشد.

 • ارتباط کارآمد بعد از انجام عمل لیپوماتیک

یکی دیگر از موارد مهم در زمینه جراحی‌ها، وجود ارتباط مفید با بیمار بعد از جراحی است. اگر این مورد پس از انجام لیپوماتیک به‌خوبی رعایت شود، می‌تواند در مدت‌زمان بهبود بیمار کمک‌کننده باشد.

فعالیت‌های لازم قبل از لیپوماتیک

 • تجربه و سابقه کاری خوب

هنگامی که پزشکی دارای تجربه و سابقه کاری مناسب باشد، می‌تواند در شرایط پیچیده به خوبی تصمیم‌های درست و سازنده بگیرد و در نتیجه بهترین خروجی را برای بیمار به ارمغان بیاورد. هر چقدر پزشکی که برای جراحی خود انتخاب می‌کنید دارای تجربه بیشتری باشد، می‌تواند به شما برای کسب بهترین نتیجه‌ها بعد از جراحی و همچنین افزایش رضایت شما از جراحی‌تان تأثیر‌گذار باشد.

شما می‌توانید با انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران، از تمام این شرایط بهره‌مند شوید.

همچنین پیشنهاد میکنیم که لیست بهترین دکتر پیکر تراشی در تهران رو هم مشاهده کنین تا با تفاوت این پیکرتراشی و لیپوماتیک بیشتر آشنا بشین.

فعالیت‌های لازم قبل از لیپوماتیک

در این بخش به مواردی می‌پردازیم که باید قبل از انجام لیپوماتیک مورد بررسی قرار دهیم.

 • بیان درست و کامل خواسته‌های خود به دکتر

یکی از مهم‌ترین مواردی که در زمینه عمل لیپوماتیک وجود دارد، این است که ما بتوانیم نیاز‌ها و هدف خود را به‌خوبی مشخص کرده و آن‌ها را با دکتر لیپوماتیک در تهران در میان بگذاریم. این مورد می‌تواند در رضایت ما از انجام عمل، تأثیر‌گذار باشد.

 • بیان بیماری‌های خود

یکی دیگر از موارد مهم که باید به‌صورت کامل و دقیق با دکتر خود در میان بگذاریم، مشکلات سلامتی است که داریم. ممکن است هرکدام از ما به‌صورت همیشگی از دارویی خاص استفاده کنیم یا بیماری داشته باشیم؛ توجه داشته باشید، اگر از انجام این کار به‌خاطر وجود مواردی، صرفه نظر کنید، می‌تواند عواقب زیاد و خطرناکی برای شما به همراه داشته باشد.

عوارض احتمالی انجام جراحی لیپوماتیک

 • بررسی داشتن صلاحیت انجام لیپوماتیک

اگر به هر دلیلی نمی‌توانید لیپوماتیک انجام دهید، به‌صورت کل این مورد را فراموش کنید تا برایتان پس از انجام لیپوماتیک مشکلی به وجود نیاید.

عوارض احتمالی انجام جراحی لیپوماتیک

در بالا اشاره کردیم که لیپوماتیک خطرات و عوارض زیادی به همراه ندارد، اما مواردی است که ما آن‌ها را در سه بخش احتمالی، احتمال بسیار کم و در صورت وجود بیماری دسته‌بندی کرده‌ایم تا بهتر با این موضوع کنار بیاییم.

 • احتمالی
  • عوارض بیهوشی
  • عفونت
 • احتمال بسیار کم
  • تورم و بدتر شدن وضعیت سلولیت پوستی
  • نیاز به انجام جراحی دوباره
  • پوسته‌پوسته شدن پوست بدن به‌صورت موقتی
  • عدم بهبودی زخم و شل‌شدن پوست
  • عدم تقارن و نامنظمی‌های روی پوست
  • تغییرات پوستی نامطلوب که می‌تواند دائمی باشد
 • در صورت وجود بیماری‌های زمینه‌ای
  • عوارض قلبی و ریوی

البته دقت کنید، بسیاری از موارد بالا در صورت انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران احتمالی حدود صفر خواهند داشت.

نتیجه انتخاب بهترین دکتر در لیپوماتیک تهران

تفاوت سلیقه دکتر و بیمار

اگر شما به‌خوبی نیاز‌ها و خواسته‌های خود را با دکتر لیپوماتیک خود در میان گذاشته باشید، منتظر این نباشید که دکتر بدون چون‌وچرا به آن‌ها عمل کند؛ زیرا دکتر تجربه و علومی دارد که به‌واسطه آن می‌تواند با نظر و نیاز‌های ما مخالفت کند. البته یقیناً این مخالفت‌های پزشک مدنظر، نمی‌تواند کل نیاز‌های ما را در بر گیرد، بلکه تنها مواردی توسط پزشک مطرح خواهد شد که می‌تواند در نتیجه نهایی لیپوماتیک مؤثر باشد و نتیجه نهایی را بهتر کند.

چیزی که باید در این زمینه موردنظر ما باشد، این است که نگذاریم تغییرات پزشک به شکل کلی خواسته‌های ما را زیر پا بگذارد؛ بلکه باید با استفاده از تجربیات و دیدگاه درست پزشک، تغییراتی درست و کاربردی در خواسته‌ها و نیاز‌های خود داشته باشیم.

نتیجه انتخاب بهترین دکتر در لیپوماتیک تهران

لیپوماتیک نیز مثل هر عمل زیبایی دیگر، خطرات و عوارض مختلفی را به همراه دارد. اما این ما هستیم که باید با انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران، این عوارض و خطرات را واحد زیادی کاهش داده و عملی بهتر و کم‌دردسرتر داشته باشیم.

خب طبعاً نتیجه انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران جراحی موفقیت‌آمیز است، زیرا چنین دکتری با تکیه بر دانش تخصصی و مهارت‌هایی که دارد می‌تواند به خوبی شرایط بیمار را بررسی کرده و برای کمک به او بهترین اقدامات را انجام دهد.

قطعاً استفاده از بهترین دکتر برای جراحی لیپوماتیک باعث خواهد شد تا شما به واسطه تجربه‌ای که او دارد، دیگر استرسی بابت چگونگی فرایند جراحی نداشته باشید و با خیال راحت به او اعتماد کنید.

چنین پزشکی بر اساس مطالعات تخصصی که در رابطه با کار خود دارد می‌تواند بهترین راهنمایی‌ها را قبل و بعد از عمل در اختیار بیمار قرار دهد تا بیمار با رعایت آن‌ها فرایند سریع‌تری را برای دوران نقاهت طی کند و نتیجه بهتری را نیز کسب کند. یکی دیگر از مزایای که مراجعه به یک دکتر خوب برای جراحی لیپوماتیک دارد، این است که دکتر می‌تواند بر اساس وضعیتی که دارید روش‌ها و راه‌حل‌های مناسبی را برای اینکه خروجی جراحی‌تان بهتر شود به شما پیشنهاد بدهد.

مزایای عمل لیپوماتیک

مزایای عمل لیپوماتیک

اینکه عمل لیپوماتیک در بین بقیه هم‌نوع‌های خود پرطرف‌دار است، بی‌دلیل نیست. یکی از دلایل این مورد وجود مزایایی است که دارد. در این بخش این موارد پرداخته‌ایم.

 • کم درد

نسبت به بقیه روش‌های لاغری موضعی، لیپوماتیک درد کمتری دارد که می‌تواند نقطه قوت خوبی به‌حساب آید.

 • دوره استراحت کوتاه

دوره استراحت عمل لیپوماتیک، دوره‌ای کوتاه و ساده است. ما می‌توانیم در صورت عادی بودن شرایط، پس از یک روز از بیمارستان مرخص شده و پس از یک هفته استراحت به زندگی عادی خود برگردیم.

 • جوان‌سازی پوست

در هنگام انجام عمل لیپوماتیک، سلول‌هایی به نام کلاژن‎ تحرک می‌شوند. این تحریک‌ها می‌تواند باعث افزایش جوانی و نرمی در پوست شود.

خلاصه مطلب

تفاوت سلیقه دکتر و بیمار

در این مطلب با محوریت موضوع بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران به موارد مختلفی پرداختیم. در بخش ویژگی‌های بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران به ویژگی‌هایی که می‌تواند یک دکتر لیپوماتیک خوبی داشته باشید پرداختیم و در بخش دیگر از جمله عوارض عمل لیپوماتیک با موضوع لیپوماتیک بیشتر آشنا شدیم.

اما اگر هنوز در این مورد برایتان موضوعاتی نامفهوم است، می‌توانید آن‌ها را در بخش کامنت‌ها بیان کنید تا ما به آن پاسخ دهیم. در پایان امیدواریم مطالبی که در این مقاله از سایت پزشک‌بان برای شما همراهان عزیز مورد بررسی قرار گرفت، برایتان مفید واقع شده باشد و با استفاده از آن‌ها بتوانید بهترین تصمیمات را بگیرید.

۴/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا