لاغری

هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو

هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو چقدره؟ امروزه افراد زیادی به دلیل ایجاد تغییرات در سبک زندگی و رژیم غذایی خود، ممکن است گرفتار چاقی و اضافه‌وزن به‌خصوص در ناحیه شکم و پهلو شوند. به همین سبب ممکن است به انجام روش‌هایی مانند ورزش‌کردن و رژیم‌های سخت و طاقت فسا رو بیاورند؛ بنابراین اگر شما نیز جزء آن دسته افرادی هستید که از چاقی و اندام خود، رنج زیادی می‌برید و به دنبال راحتی آسان و سریع برای رسیدن به اندام ایدئال خود هستید، پیشنهاد ما به شما این است که از عمل لیپوماتیک استفاده کنید.

عمل لیپوماتیک یکی از شایع‌ترین و همچنین پرکاربردترین روش‌های موجود است که از ایمنی بالایی برخوردار می‌باشد. خوبی عمل لیپوماتیک، این است که نتیجه نهایی عمل لیپوماتیک، بلافاصله بعد از عمل مشخص شده و امکان بازگشت چربی وجود ندارد. اما سؤال اصلی درباره عمل لیپوماتیک این است که هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو چقدر است؟

امروز ما در سایت پزشک ‌بان، در کنار شما هستیم تا درباره هزینه عوامل لیپوماتیک، اطلاعاتی مفید را با شما در میان بگذاریم. همچنین به بررسی عواملی که در هزینه نهایی عمل لیپوماتیک نقش دارند، خواهیم پرداخت؛ بنابراین اگر شما نیز قصد انجام این عمل را دارید، به شما توصیه می‌کنیم، تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید. پیشاپیش امیدواریم نهایت استفاده را از این مطلب داشته باشید.

جراحی لیپوماتیک روش که برای حذف چربی‌های اضافه و پیکر تراشی استفاده می‌شود. بسیاری از افراد این روش را به دلیل سرعت بالایی که در حذف دارد انتخاب می‌کند. با این حال استفاده به جراحی نیاز دارد؛ در نتیجه ممکن است عوارضی برای افراد داشته باشد. انتخاب به بهترین جراح لیپوماتیک روش استفاده از آن می‌توان خطرات جراحی را تا حد ممکن کاهش داد.

هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو چقدر است؟

اگر بخواهیم به طور قطع، هزینه دقیق و نهایی عمل لیپوماتیک را برایتان بیان کنیم، باید بگوییم که متأسفانه امکان انجام این کار وجود ندارد و باید در کنار آن عوامل مختلفی را در نظر داشته باشیم. البته این هزینه می‌تواند به میزان چربی انباشته شده و مهارت جراح موردنظر شما بستگی داشته باشد.

چربی‌هایی که در ناحیه شکم و پهلوی شما جمع می‌شوند دارای سختی بالایی هستند و کمی دشوار است که بتوان با استفاده از روش‌های طبیعی مانند ورزش و رژیم غذایی آن‌ها را از بین برد. اما در روش لیپوماتیک این چربی‌ها در کمترین زمان ممکن و در طی یک جلسه به‌راحتی از بین خواهند رفت. هرچه مدت‌زمان عمل لیپوماتیک، طولانی‌تر باشد می‌توان گفت هزینه عمل نیز بیشتر می‌شود. اما در حالت کلی می‌توان گفت هزینه عمل لیپوماتیک شکم و پهلو حدوداً بین ۲۰ تا ۳۵ میلیون تومان خواهد بود.

همچنین عوامل دیگری هم در تعیین هزینه این جراحی تأثیر مستقیم می‌گذارد که در ادامه این مطلب هرکدام را برایتان به طور جداگانه معرفی کرده و به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

عوامل مؤثر در هزینه عمل لیپوماتیک

عوامل مؤثر در هزینه عمل لیپوماتیک

همان‌طور که در قسمت قبل برایتان ذکر شد، عواملی که در هزینه عمل لیپوماتیک قسمت شکم و پهلو تأثیر دارند، به موارد مختلفی بستگی خواهد داشت. به‌طورکلی می‌توان گفت این جراحی به عواملی مانند میزان مهارت جراح لیپوماتیک، وضعیت و شرایط اصلی بیمار، هزینه کلینیک جراحی، دستمزد دستیاران جراح، مقدار و حجم چربی موضعی و… بستگی دارد. در ادامه، درباره هرکدام توضیحاتی مفید در اختیارتان قرار خواهیم داد.

میزان مهارت جراح لیپوماتیک

از مهم‌ترین و همچنین اصلی‌ترین عواملی که در هزینه عمل لیپوماتیک، تأثیر مستقیم دارد، میزان مهارت جراح در این عمل است؛ بنابراین این موضوع کاملاً طبیعی است که هرچه میزان مهارت جراح موردنظر شما بیشتر باشد و در حین عمل از کادر درمان حرفه‌ای‌تری نسبت به سایر پزشکان زیبایی استفاده کند، هزینه عمل لیپوماتیک شکم و پهلو نیز، افزایش خواهد یافت و برعکس.

وضعیت و شرایط اصلی بیمار

همان‌طور که می‌دانید، بدن هر فرد با فرد دیگر، دارای تفاوت است و همین عامل سبب بر تغییر هزینه عمل لیپوماتیک هر فرد با فرد دیگر می‌شود؛ بنابراین هزینه عمل لیپوماتیک شکم و پهلو، تا حد زیادی باتوجه‌به وضعیت و شرایط اصلی بیمار، مشخص می‌شود. پس می‌توان نتیجه گرفت که قیمت عمل لیپوماتیک در همه افراد یکسان نبوده و بیمار، می‌بایست قبل از انجام عمل لیپوماتیک، توسط پزشک خود معاینه شده و سپس هزینه عمل برای او تعیین شود.

هزینه کلینیک جراحی

عامل دیگری که در هزینه عمل لیپوماتیک تأثیر زیادی دارد، هزینه‌ای است که کلینیک موردنظر برای انجام این عمل از شما دریافت خواهد کرد. هزینه مرکز جراحی در همه‌جا ثابت نبوده و محلی که برای انجام این عمل لیپوماتیک انتخاب می‌کنید، تأثیر زیادی خواهد داشت.

دستمزد دستیاران جراح

همان‌طور که می‌دانید، پزشکان زیبایی در حین جراحی به‌تنهایی قادر به انجام عمل لیپوماتیک نبوده و از دستیار همراه، کمک می‌گیرند؛ بنابراین هرکدام از این دستیاران در پایان عمل، دستمزدی را دریافت می‌کنند. پس در حین تعیین قیمت عمل برای بیمار این نکته هم در نظر گرفته می‌شود.

مقدار و حجم چربی موضعی

عامل دیگری که در هزینه نهایی عمل لیپوماتیک، تأثیر چشمگیری دارد، مقدار و حجم چربی‌های موضعی است که در ناحیه موردنظر قرار گرفته است. پس به‌طورقطع می‌توان گفت هرچه وزن فرد بیمار و حجم چربی‌ها نیز بیشتر باشد، وسعت جراحی افزایش‌یافته و در نهایت هزینه عمل لیپوماتیک نیز افزایش خواهد یافت.

شهر موردنظر برای انجام عمل لیپوماتیک

جالب است بدانید حتی شهری که قصد داریم در آنجا عمل لیپوماتیک را انجام دهیم، می‌تواند بر روی این هزینه تأثیر بگذارد؛ بنابراین این موضوع واضح است که در شهر‌های بزرگ‌تر، مقدار این هزینه افزایش‌یافته و در شهر‌های کوچک‌تر کاهش می‌یابد.

عوامل دیگر که در هزینه نهایی لیپوماتیک مؤثر است

علاوه بر تمامی مواردی که در قسمت قبل ذکر شد، انجام آزمایشات و عکس‌برداری‌های موردنیاز، خود هزینه‌هایی برای شما در برخواهد داشت. همچنین پس از عمل لیپوماتیک، شما نیاز به یک‌سری مصرف دارو و گن‌های مخصوص دارید که قبل از جراحی باید آن‌ها را تهیه کنید.
علاوه بر آن باید هزینه رفت‌وآمد خود را نیز در نظر بگیرید.

نحوه جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو

لازم است بدانید که عمل لیپوماتیک چگونه انجام خواهد شد. جالب است بدانید برای انجام عمل لیپوماتیک شکم و پهلو هیچ نیازی به بیهوشی عمومی نیست و تنها با بی‌حسی موضعی، عمل لیپوماتیک شروع می‌شود. پس از بی‌حسی موضعی در ابتدا سوراخ‌های ریزی بر سطح شکم و یا پهلو ایجاد می‌شود و توسط این شکاف‌ها یک میله فلزی بسیار نازک به کانولا وارد ناحیه موردنظر می‌شود.

سپس این میله فلزی با ایجاد تشعشعاتی بسیار سریع سلول‌های چربی را نابود می‌کند. پس از شکسته‌شدن کامل چربی‌ها، سلول‌های چربی از طریق همان میله فلزی ساکشن می‌شوند. جالب است این نکته را در نظر داشته باشید که در حین انجام این عمل، هیچ آسیبی به چربی‌های خارج شده وارد نشده و بنابراین، می‌توان از این چربی‌ها برای حجم‌دهی به اندام‌هایی مانند باسن، ران، گونه و… استفاده کرد.

مطالعه بیشتر: عمل لیپوماتیک ساعت شنی به چه صورت انجام میشود؟

تاثیر نحوه جراحی بر هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو

سخن پایانی

در این مطلب به طور مفصل درباره عمل لیپوماتیک و هزینه آن صحبت کردیم. همچنین عوامل مؤثری که در تعیین هزینه نهایی عمل لیپوماتیک، نقش دارند را برایتان بیان کردیم. در نهایت دانستیم که هزینه عمل لیپوماتیک به عواملی مانند میزان مهارت جراح لیپوماتیک، وضعیت و شرایط اصلی بیمار، هزینه کلینیک جراحی، دستمزد دستیاران جراح، مقدار و حجم چربی موضعی و… بستگی دارد.

در حالت کلی لیپوماتیک یک عمل زیبایی در زمینه پیکرتراشی بدن است. بیشتر افرادی که دارای اضافه‌وزن هستند در ناحیه شکم و پهلو دچار اضافه‌وزن و انباشتگی چربی هستند. برای این افراد عمل لیپوماتیک شکم و پهلو بهترین گزینه است. با این عمل فرد در کمترین زمان ممکن به‌تناسب اندام می‌رسد. همچنین اندام هدف عمل لیپوماتیک تأثیر زیادی بر قیمت نهایی آن دارد.

قسمت‌های مختلف بدن به مقادیر مختلف دچار چاقی و افزایش حجم می‌شود. مقدار چربی‌های موضعی تجمع یافته و ظرافت عمل در این قسمت تأثیر زیادی در قیمت عمل لیپوماتیک می‌گذارد. اکنون به پایان بخش دیگر از مطالب در سایت پزشک ‌بان رسیدیم. از اینکه تا انتهای این مطلب ما را همراهی کردید، نهایت سپاس و قدردانی را داریم. در نهایت از شما همراهان عزیز در این سایت، خواستاریم تا در صورت امکان تجارب خود را با ما در میان بگذارید.

همچنین در صورت ایجاد هرگونه سؤال و یا مشکلی در این زمینه، می‌توانید آن را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید. امیدواریم از مطالبی که در این سایت در اختیارتان قرار دادیم، نهایت استفاده را برده باشید. پزشک ‌بان، آرزوی سلامتی و موفقیت برای شما دارد.

منبع: davidhalpernmd

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا