پوست

بهترین مارک بوتاکس پیشانی

بهترین مارک بوتاکس پیشانی چیست؟ بسیاری از افراد به دلیل ایجاد چین و چروک‌های متعدد یا افتادگی در نواحی از صورت مانند پیشانی، اعتماد به نفس خود را از دست می‌دهند. تزریق بوتاکس پیشانی یکی از روش‌های رایج برای پیشگیری و یا کاهش چین و چروک در این ناحیه می‌باشد.

با توجه به پیشرفت روز به روز علم و فن‌آوری و وجود انواع مارک بوتاکس پیشانی در مطب‌ها و کلینیک‌های زیبایی مختلف، لازم است در خصوص انواع برندهای بوتاکس از اطلاعات دقیق و کافی برخوردار باشید؛ تا بتوانید با شناخت بهترین برند، نتایج خوب و ماندگاری از تزریق خود به دست آورید. برای آشنایی با بهترین مارک‌های بوتاکس پیشانی، تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

امروزه بیشتر افراد به دنبال جوانسازی پوست هستند تا از این طریق بتوانند زیبایی خود را حفظ کنند. بوتاکس بهترین روش برای جوانسازی و شادابی پوست است به شرطی که آن را توسط بهترین دکتر بوتاکس انجام دهید. تجربه و مهارتی که پزشک برای انجام بوتاکس دارد باعث شده تا نحوه و میزان تزریق به درستی انجام شود و بتواند تاثیراتی مطلوب و ماندگار داشته باشد.

بهترین انواع مارک بوتاکس پیشانی

بوتاکس دارای برندهای مختلفی است و ممکن است برای هر فرد با توجه‌ به نوع پوست او، یک نوع مارک بوتاکس پیشانی مناسب باشد. بعضی از برندهای بوتاکس عملکرد خوبی در زمینه بوتاکس پیشانی دارند و بین مردم و پزشکان محبوب‌تر هستند. برخی از محبوب‌ترین مارک‌های بوتاکس پیشانی در ایران به شرح زیر می‌باشد:

  • مارک بوتاکس Botox
  • مارک دیسپورت Dysport
  • مارک مسپورت Masport
  • مارک نورونوکس Neuronox
  • مارک زئومین Xeomin

بهترین انواع مارک بوتاکس پیشانی

مارک بوتاکس (Botox)

می‌توان گفت این برند، مشهورترین برند تولید کننده سم بوتولینوم است. استفاده از سم بوتولینوم برای مصارف زیبایی، همان چیزی است که ما تحت عنوان تزریق بوتاکس می‌شناسیم. این برند توسط شرکت Allergan فرانسه ساخته شده و اولین برند عرضه کننده سم بوتولینوم در جهان محسوب می‌شود. به دلیل محبوبیت برند بوتاکس در بین مردم جهان، امروزه نام بوتاکس را معادل با تزریق سم بوتولینوم می‌دانیم. البته بوتاکس تنها یکی از برندهای محبوب در زمینه بوتاکس پیشانی به شمار می‌آید و امروزه انواع محبوب دیگری از سم های بوتولینوم به وسیله شرکت‌های دارویی معتبر ساخته می‌شوند.

مارک دیسپورت (Dysport)

بوتاکس مارک دیسپورت در کشور انگلستان تولید می‌شود و یکی از محبوب‌ترین مارک‌ها در جهان و ایران در زمینه بوتاکس پیشانی به شمار می‌آید. برای رفع خطوط اخم که با گذشت زمان و افزایش سن، در قسمت گلابلا (بین دو ابرو) ظاهر می‌شوند؛ تزریق بوتاکس دیسپورت انتخاب بسیار ایده‌آلی است.

سرعت اثربخشی بوتاکس دیسپورت، بسیار بالا بوده و نتایج آن طی مدت ۱ الی ۲ روز پس از تزریق بوتاکس پیشانی، نمایان می‌شود. ماندگاری بوتاکس مارک دیسپورت، نظیر برند بوتاکس قابل قبول است و بسته به شرایط فیزیکی افراد، از ۳ الی ۶ ماه ماندگاری دارد. پس از رفع اثر بوتاکس، می‌توان مجددا آن را تزریق کرد.

استفاده از دیسپورت برای بوتاکس پیشانی، برای افرادی مناسب است که خطوط اخم آن‌ها متوسط یا شدید باشد؛ بنابراین چنانچه دارای خطوط بسیار خفیفی هستید، از مصرف این بوتاکس خودداری کنید. برای آگاهی از میزان چین و چروک خود و انتخاب گزینه درمانی مناسب، باید به یک پزشک ماهر در زمینه بوتاکس پیشانی مراجعه کنید.

مارک دیسپورت (Dysport)

مارک ایرانی مسپورت (Masport)

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی در ایران، شرکت‌های دارویی داخل کشور نیز محصولات باکیفتی تولید می‌کنند، که قابل رقابت با مارک‌های شناخته شده جهانی می‌باشند. یکی از این محصولات با کیفیت در زمینه بوتاکس پیشانی، برند ایرانی مسپورت است. این برند دارای کیفتی شبیه به برندهای خارجی با قیمتی ارزان تر است. بوتاکس مسپورت توسط یک شرکت ایرانی دانش بنیان تولید می‌شود و از محبوبیت بسیاری در بین ایرانی‌ها برخوردار است. از این بوتاکس می‌توان برای برطرف کردن خطوط ناحیه گلابلا با شدت متوسط تا شدید استفاده کرد و از نتایج و ماندگاری آن به رضایت قابل قبولی دست یافت.

نام بوتاکس پیشانی را حتما شنیده اید، اما نمی‌دانید چگونه عمل می‌کند؟ هدف از تزریق بوتاکس پیشانی، رفع چین و چروک پیشانی با صاف کردن پوست بدون جراحی است. تمام هنر پزشک این است که از طریق یک حرکت تکنیکی به شما اجازه می دهد تا چین و چروک‌های پیشانی را از بین ببرید.

مارک نورونوکس (Neuronox)

یکی از شرکت‌های مطرح در زمینه بوتاکس، شرکت کره ای نورونوکس می‌باشد. این شرکت با بهره‌گیری از دانش روز، سم بوتولینوم A را به شکل واحدهای تزریقی ساخته و به بازار عرضه می‌کند. این مارک بوتاکس پیشانی در ایران بسیار محبوب بوده و از مجوز سازمان غذا و دارو نیز برخوردار است. بوتاکس نورونوکس، یکی از پرکاربردترین بوتاکس ها در زمینه بوتاکس پیشانی به شمار می‌رود.

نتایج این مارک بوتاکس، معمولا بعد از ۱ تا ۳ روز مشاهده خواهد شد. ماندگاری نتایج این محصول نیز مانند دو برند قبلی، بین ۳ تا ۶ ماه تخمین زده می‌شود؛ البته این مدت از فردی به فرد دیگر متفاوت است. پس از اتمام نتایج تزریق بوتاکس، می‌توان مجددا آن را تزریق کرد.

مارک زئومین (Xeomin)

بوتاکس مارک زئومین در کشور آلمان تولید می‌شود و یکی از شناخته شده‌ ترین برندهای بوتاکس در ایران و جهان محسوب می‌شود. این برند، توسط علاقه‌مندان به روش‌های جوان سازی پوست در کلینیک‌های زیبایی، به طور گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مارک زئومین (Xeomin)

مارک زئومین یکی از محبوب‌ترین‌ها در زمینه بوتاکس پیشانی به شمار می‌رود و نوروتوکسین بوتولینوم A موجود در این محصول برای رفع خطوط پیشانی و ناحیه گلابلا با شدت متوسط تا شدید مناسب است. همچنین این نوع بوتاکس برای درمان بیماری‌هایی نظیر بلفارواسپاسم نیز کاربرد دارد.

در ساخت بوتاکس زئومین، برخلاف برند بوتاکس، از پروتئین و مواد افزودنی استفاده نشده است. این امر کاهش واکنش بدن و تولید آنتی بادی کمتر را به دنبال دارد. همچنین برای نگهداری این نوع بوتاکس نیاز به شرایط نگهداری ویژه‌ای وجود ندارد و همین شرایط نگهداری آسان موجب محبوبیت این برند در بین پزشکان و مراکز زیبایی شده است.

منبع: buglinoplasticsurgery

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا